Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

arre 205/55 16!!! komplecik potrzebuje :> tak mysle żeby nie zaśmiecać forum kolejnymi linkami do opon to może jak cos bedziesz miał to zostaw wiadomość na forum a ja zadzwonie do Ciebie podjade i obejrzymy gumki :polew:

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich mam pytanko. organizujecie jeszcze jakies spoty w Jeleniej Górze?? Pozdro

Kolego jak bys dokladnie spotinfo przeczytal to bys wiedzial kiedy dokladnie jest nastepny spot :gwizdanie:

Raker i Dudziu mam kilka oponek 205/55/16 w roznych cenach w roznym stanie... napewno montaz jest w cenie... jest parka ladna dunlop sp sport 01... sa cztery michelinki tez w miare... jest komplet pirelli p6000 ladny...

jak chcecie wiecej info to albo tel(najszybciej) albo pw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartiz może sprawdź jeszcze lambde, kompa ( czy czasem gdzieś tam woda nie wleciała). A oleju Ci też wpieprza? Ja średnio się znam na bolączkach silników dlatego zawsze oddaje auto albo do Garage na Flisaków albo na Wicka Pola tam gdzie gaz montują. A co do oponek to na krzywej troche zjarałem prednie ale jeszcze przesmigam jakiś czas... :tongue4: [br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 21:54_________________________________________________A kolege badboy99 zapraszam 15.04.2011 o godzinie 19 pod MateX. Będzie troche spraw do obgadania :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze wiosna na calego wszyscy spia ;P

My wczoraj z kolega Burus2 powalczyli z subwoferem w mojej 4 i smiga ;) podziekowania za pomoc koledze :hi: nastepnie w planach tempomacik :cool1:

Niezly polew byl z moich felg do corsy wiec przedstawiam wersje finalna juz na aucie :kox:

corsa.jpg

I Dunlopki o ktorych pisalem wczesniej... zreszta wole porzadna uzywke niz jakiegos chinczyka typu wanli linglong itp :polew:

Na tylne osce lataja michaly ;)

Foto Kola z Dunlop-em ;)

corsa_kolo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 x dunlop sp sport 01 + 2 x michelin jakis ciutke starszy bieznik ale na tyl w sam raz... ogolnie dwa sezony latania bezproblemowego bez martwienia sie o deszcz itp = 240 zl za 4 oponki :kox::naughty::decayed::polew::evil:

tyle ze dunlopy kupowalem osobno micheliny osobno :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bhehehe dobra dobra :polew: pomoca nazywam udostepnienie porzadnego garazu narzedzi i dobrego slowa-rady oraz kolezenskiej atmosfery :notworthy::good:

Nastepnym razem przy tempo ja zaopatrzenie funduje :kox: :gwizdanie: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy możecie mi polecić kogoś w Jeleniej Górze kto ma pojęcie o klimie? Bo Wyskakuje mi błąd na klimatronic 22.1. A na VAG-u pokazało mi 00792 A/C Pressure Switch (F129)-czujnik ciśnienia. 31-00 Open or Short to ground- otwarty lub zwarcie do masy. I po przeczytaniu kilku tematów wnioskuje że albo mam już mało czynnika albo czujnik padnięty. I dobrze by było podjechać do kogoś kto ma o tym pojęcie to odrazu by sprawdził szczelność i oczyścić i nabić.

Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze robie wszystko na starej gorzelni na |Wolnosci. SEB-TOM czy jakos tak :good:

A Burusia warsztacik sam sobie bym obejrzal :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeden moj poscik i od razu koledzy sie przebudzili :evil:

W zwiazku z tym ze wiekszosc glosow bylo za drugim spotem zrobilem NOWA ANKIETE dotyczaca kiedy mial by ten drugi byc :mysli::naughty:

PROSZE GLOSOWAC a potem pomyslimy co z tym zrobic :good:

He he Dogasso u Burusia nie warsztacik a garazyk jest ale z kanalem i wyposazenie fajne kolega ma :gwizdanie: :cool1::notworthy:

Co do serwisu klimy to tez maja napewno w Larum na zabobrzu miedzy szpitalem a lidlem i gosc sie tam zna porzadnie na elektryce zreszta Dogasso to potwierdzic moze :decayed::tongue4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kulus69 polecam WEBASTO w Jeleniej Górze ja u nich serwisuje klime i jest wszystko gicio good Jak będziesz potrzebowal więcej info dzwoń 503021025"

Ten numer to podałeś mi do siebie :) czy bezpośrednio do tych gości od serwisu klimy??

Poszukam w poniedziałek tego między szpitalem a Lidlem bo wiem gdzie to jest to tam najszybciej trafie ;p

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulus69 Dudziu Ci do siebie nr podal :naughty:

A Larum masz praktycznie przy lidlu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na browara z chęcią :tongue4: a jak jeszcze przy okazji byśmy się smarem uwalili to już w ogóle :cool1::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekend minął jak zawsze pracowicie, plan był następujący:

1. uzdrowić auto Bariz-a WYKONANO

2. wkońcu wymienic u siebie wahacz 1szt i odme WYKONANO

3. wymiana pasków A80 ABK WYKONANO

4. wymiana wiazki elektrycznej silnika 2,2TURBO w A80 cabrio W REALIZACJI termin zakończenia nieznany :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...