Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

poniedziałek wtorek mam zapierdziel a później to już kiedy Ci pasuje :) brakuje Ci na pewno przekaźników do podłączenia przeciwmgielnych no i nie wiem co z zapalniczką zrobić bo tunelu polift nie masz


climatronic i awaryjne już masz wszystko co potrzebne do podłączenia o ile są z kostkami

Edytowane przez misiek95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek miales podjechac pipko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiek to co mam to kostki halo, przeciwmgielne i esp, ale to akurat zbędne, awaryjne kostka jest, jesli chodzi o zapalniczke to chciałbym choćby tymczasowo jakas alternatywę, generalnie zapalniczka jest mi zbędna ale jak jej nie będzie to pewnie znajdzie się jakas potrzeba, a jakie przekaźniki? moglbys przybliżyć? niestety z bolem serca ale w tym temacie jestem ciemny..

jak na złość przyszły tydzień pracuje 14-22

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez �ukasz Anufrowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam .. :) Na początek chciałbym życzyć teraźniejszym i przyszłym urlopowiczom udanej pogody oraz zrealizowania wszystkiego co zostało zaplanowane na ten czas :)

A ogólnie mam pytanie czy gdzieś w okolicy J.Góry Bolca itd znajduje się warsztat lub firma która specjalizuje się w Hydrografice ?:) Znalazłem jakiś "warsztat" w Lubaniu ? Korzystał ktoś z ich usług ? :D ( http://www.cardesign.net.pl/index.html )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam .. :) Na początek chciałbym życzyć teraźniejszym i przyszłym urlopowiczom udanej pogody oraz zrealizowania wszystkiego co zostało zaplanowane na ten czas :)

A ogólnie mam pytanie czy gdzieś w okolicy J.Góry Bolca itd znajduje się warsztat lub firma która specjalizuje się w Hydrografice ? :) Znalazłem jakiś "warsztat" w Lubaniu ? Korzystał ktoś z ich usług ? :D ( http://www.cardesign.net.pl/index.html )

:hi:

jak Hydrografika to tylko Bigsystem w Jeleniej na wolnosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś udostępnić vaga? :) okolice jg

tzn w jakim sensie udostepnic? chcesz sie podpiac i bledy zczytac? i jakie te okolice jg?

jak ze Swierzawy to albo uderzaj do Miska do WLenia albo musial bys do jg przyjechac

Edytowane przez arre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak podpiąć tylko i obczaić. ABS nie działa, któryś czujnik padł :). Do jg też podjechać mogę, tylko musiałbym wiedzieć do kogo i kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemacie Pany, szczerze mówiąc nie chce zakładać nowego wątku żeby ktoś czasem nie uznał dubla na forum a mam pewien problem, w sobotę jechałem do sklepu no i kurde zapomniałem że na parkingu za blokiem jest jedno jedyne miejsce parkingowe z dziura(mam gwint więc dziura stanowczo za duża) , oczywiście musiałem wpaść... auto szarpalo bla bla, staje gdzieś żeby zbadać co jest, przegub, dziś odebrałem auto(znajomy, zaden oszust magik), szarpie w zakresie 1800 - 2xxx gdy lekko mocniej wcisne gaz, no trochę dziwne żeby przegub zrobił przerzut na inne części samochodu, po tym zdarzeniu przypomniałem sobie, że ok 2 miesiące temu właśnie w tym zakresie obrotów przy przyspieszaniu (w zależności jak "depnalem") słyszałem" świst "na biegu 2 i 3,czy dobrze rozumuje że mam gdzieś nieszczelny dolot albo rozpierBlaBla ta dziura? jutro przymierzam się zbadać ale chciałbym mieć jakiś bliższy trop, wujek Google podsuwal mi odme, świece, kable, nieszczelności, gorsze przypadki oczywiście katastrofalne w skutkach dla silnika ale na to nie zwracałem uwagi, z góry wielkie dzięki za każdą sugestie, opiernicz za nie zakładanie wątku :)

EDIT!!!

WINA MUSI LEŻEĆ W INSTALACJI GAZOWEJ, PRZED CHWILĄ BYŁA PRÓBA, JAZDA NA LPG SILNIK 90°,1 BIEG ZMIANA PRZY 2000,2 BIEG SPOKOJNIE DO 1800 I PODŁOGA, SZARPALO JAK ALKOHOLIKIEM, PRÓBA NA 98 I WSZYSTKO SUPER, PŁYNNIE WZOROWO, ZA 1500KM OBOWIĄZKOWY PRZEGLĄD, CHYBA TRZEBA JUTRO DZWONIĆ :)

Edytowane przez �ukasz Anufrowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy, czy ma ktoś z Was możliwość zrobienia logów audi a4b7 ? Okolice Jeleniej Góry bym podjechał gdzie trzeba...

Ja na kablu który działa w b6 nie mogę połączyć się z silnikiem a mam problemu z turbo i wszyscy każą mi zrobić logi, stoję w martwym punkcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...