Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]


bajk

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno nic nie modzone było, a jeszcze tyle przede mną...

Zamówiłem dzisiaj nowe żarniki, LED'y do DRL oraz kierunki bezbarwne - trzeba na dniach wywalić pomarańcz i pomalować lampy w środku, żeby to jakoś wyglądało.. :naughty:

A ledy jakie chcesz w DRL wsadzać ? masz coś na oku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm.. zastanawiam się, czy by servotronic'a nie wywalić, żeby mi nie zmieniał siły z jaką trzeba kręcić kierą :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm.. zastanawiam się, czy by servotronic'a nie wywalić, żeby mi nie zmieniał siły z jaką trzeba kręcić kierą :mysli:

jak dla mnie servotronic to dobra sprawa, gdyż w poprzedniej B7 nie miałem servotronic-a ,a przy jeździe 200km/h to się przydaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie brakuje precyzji w kierowaniu przez servotronic - w sumie mod polega na odpięciu jednego modułu i już. odepnę i zobaczę jak się będzie jeździć bez.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie brakuje precyzji w kierowaniu przez servotronic - w sumie mod polega na odpięciu jednego modułu i już. odepnę i zobaczę jak się będzie jeździć bez.. :decayed:

no to odepnij moduł i testuj, tylko nie przy 50km/h bo to nic nie da :D najlepiej żeby było szybko i żeby był boczny wiatr w obydwu przypadkach to wtedy poczujesz jaka jest różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie brakuje precyzji w kierowaniu przez servotronic - w sumie mod polega na odpięciu jednego modułu i już. odepnę i zobaczę jak się będzie jeździć bez.. :decayed:

no to odepnij moduł i testuj, tylko nie przy 50km/h bo to nic nie da :D najlepiej żeby było szybko i żeby był boczny wiatr w obydwu przypadkach to wtedy poczujesz jaka jest różnica

przecież największa różnica będzie zauważalna właśnie przy mniejszych prędkościach.. [br]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmyśliłem się :polew:[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 09:41_________________________________________________tak ogólnie to wrzucę OZ'ki, pomaluję lampy z przodu, wrzucę stabilizatory H&R i zostawię audi w spokoju chyba.. chciałbym kupić jakieś EVO 6 do upalania, ale czas pokaże :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmyśliłem się :polew:

:doh1:

tak ogólnie to wrzucę OZ'ki, pomaluję lampy z przodu, wrzucę stabilizatory H&R i zostawię audi w spokoju chyba..

leszczyk :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą przed zimą mówiłem, że do wiosny nic nie rezam.. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...