Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Padlo na WTC - sugerowal bym juz nie kombinowac.

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Padlo na WTC - sugerowal bym juz nie kombinowac.

Dokladnie.....zgadzam sie.......a tym bardziej ,ze wiekszosc juz wie gdzie to jest.....

Opublikowano

jakoś trzeba ogarnąć temat musze lekko zmienić nagłówek i wkleić na forum A3 za pozwoleniem jak to ma być wspólny spot z klubem A3 to będzie super

zamieszczam zdjęcie ze wspólnego spotu Audi A3 i A4 który odbył się w Krakowie i myślę że było by super oczywiście samochodów było więcej tylko są ustawione naprzeciwko siebie po obu stronach myślę że w Kielcach było by też fajnie.

sta44293qv6.th.jpg

Opublikowano
Pewnie ja będe startował przez lub z Skarlandu

L.I.O.N to daj znać dzień wcześniej - się dogadamy ;)

Opublikowano
Pewnie ja będe startował przez lub z Skarlandu

L.I.O.N to daj znać dzień wcześniej - się dogadamy ;)

Jasne nie ma sprawy ,mam nadzieje że bedzie towarzyszył nam także kolega Nosb ,ponieważ on też jest z naszego rejonu :a4fan:

Opublikowano

proste ze tak. ja jestem na 100%. mam nadzieje ze z tego klubu audia3 troche osob tez sie pojawi :)

Opublikowano

Czy ktoś moze wytłumaczyć gdzie jest ten parking koło WTC ??

co to za skrót bo może i wiem ;)

Opublikowano
  • Autor

Witam, parking koło WTC jest jakieś 300 metrów od stadionu Korony, jadąc w kierunku Tarnowa ulicą Ściegiennego po stronie lewej.

Opublikowano

Witam, parking koło WTC jest jakieś 300 metrów od stadionu Korony, jadąc w kierunku Tarnowa ulicą Ściegiennego po stronie lewej.

WTC - Pomnik ku pamieci ofiar World Trade Center.

Lokalizacja parkingu wzgledem stadionu Korony.

spot02.jpg

Opublikowano

wszyscy fury woskują :D

Opublikowano

Szkoda, ze nie tydzien pozniej, to i ja bym wpadl...

Opublikowano

Szkoda, ze nie tydzien pozniej, to i ja bym wpadl...

Flyer po co jedziesz do Kielc? :)

Moze przelozysz wyjazd i wpadniesz w te sobote?

Opublikowano

ja dopiero pucować będe w piątek albo sobote rano bo moja kobita wyjeżdza jutro do koleżanki ale powinienem się wyrobić z pucowaniem :polew:

Opublikowano

Flyer po co jedziesz do Kielc? :)

Moze przelozysz wyjazd i wpadniesz w te sobote?

Imieninki babuni :evil:

Opublikowano

Ok, ja jestem na 99%

Do zobaczenia!

Opublikowano

Flyer po co jedziesz do Kielc? :)

Moze przelozysz wyjazd i wpadniesz w te sobote?

Imieninki babuni :evil:

No to nie da sie przelozyc.......coz szkoda.......moze nastepnym razem uda Ci utrafic na spota.....

A szkoda bo teraz z ekipy warszawskiej bedzie Tosik i ja :)

Opublikowano

Mysle, ze kolejna szansa bedzie w swieta, pewnie tez jakis spot zorganizujecie :)

Opublikowano

Mysle, ze kolejna szansa bedzie w swieta, pewnie tez jakis spot zorganizujecie :)

Ze szybka Wigilia A4-rek na swiezym powietrzu ? :) Wlasciwie czemu nie :)

Opublikowano

Sluchajcie a moze warto jakis parking zadaszony awaryjnie zorganizowac na sobote?

Pogode zapowiadaja nie ciekawa :disgust: ma lac :wallbash:

Opublikowano

Ze szybka Wigilia A4-rek na swiezym powietrzu ? :) Wlasciwie czemu nie :)

Wlasnie, maly "oplatek" :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.