Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ok - to ja też wcześniej zajadę ;)

[br]Dopisany: 13 Październik 2007, 15:14 _________________________________________________

Tak jak coś to juz mamy dogadane ,ze wjezdzamy na płyte stadionu

niech ktoś piłę zabierze :D

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No ja tez juz w swietokrzyskim....... i faktycznie piz*zi tu ja nie wiem co..... :D

Na szczescie nie pada.....ale jadac z Wawy juz bylam zalamana, bo przez cala droge kropilo....

Mam nadzieje ze wszyscy wypucowali furki :naughty:

Opublikowano

No i po spociku... zimno bylo jak cholera :)

spot001.jpg

spot002.jpg

spot003.jpg

spot004.jpg

spot005.jpg

spot006.jpg

spot007.jpg

spot008.jpg

spot009.jpg

spot010.jpg

Opublikowano

Gratuluje.. :thumbup: Niezle was tam nazjezdzalo.. :>

Opublikowano

Heh ... W sumie 13 aut :) Ogólnie miło było :) dobre foty :thumbup: I nawet moja łysa morda sie załapała :tongue4:

Opublikowano

Spocik :thumbup: następny kiedy?? Może 2 albo 3 listopada bo dopiero wtedy będę na ziemi świętokrzyskiej :mysli:

Opublikowano

A nie wiadomo na razie kiedy ... Odemnie takie (troche kiepskie bo juz po zmroku) :

8fd064abdd8f392dmed.jpg

1c8dddcb45da7b1emed.jpg

a24cb924de6f46fcmed.jpg

5948976a06eed9bemed.jpg

d6a42d78392011b7med.jpg

8b6c89216585ba93med.jpg

Opublikowano

No bardzo fajnie i widzę że się udało ja na następny piszę sie na 100% jeśli będzie na ziemi świętokrzyskiej :)

Opublikowano

No spocik super :th:.....no i furek co nie miara :thumbup:

Milo was bylo wszystkich poznac........

Moje fotki wrzuce jutro...

Opublikowano

Witam z wieczora :)

Bardzo dzięki za zaproszenie - oczywiście jak sądziłem, i nie zawiodłem sie na zomalach - atmosfera luźna i ogólnie otwarta :th:.

Dzięki wszystkim za spotkanie - i oczywiście deklaruję się na kolejne.

No i dzięki za wspólną jazdę dla L.I.O.N.-a

Pozdrawiam wszystkich

zl1ph9.th.jpg

zl2cw6.th.jpg

zl4sx3.th.jpg

Opublikowano

No i drugi spocik za nami na naszej kieleckiej ziemi.. :a4fan: Jesli audiczek bedzie tak przybywac ze zlotu na zlot to trzeba bedzie pomyslec o innym miejscu ;) Dzieki ALL za mila atmosfere i do zobaczenia na nastepnym..Pozdrawiam.

Opublikowano

fajnie było dzięki wszystkim za spocika a tak na marginesie to Angela ile ty masz kucyków pod maska :decayed: bo ledwo ledwo mogłem nadążyć za tobą :D

Opublikowano

Prosze sie tu ze mnie nie smiac :D

Ja jeszcze czekalam na Ciebie....coby Cie za bardzo nie zgubic :wink4:

A tak powaznie to nie mam pojecia......seryjnie powinno byc 110........ malenko :decayed:

Opublikowano

Piraci drogowi :disgust::polew:

Kurde moment sie liczy a nie moc ;) Hehe :) Chociaz moc tez :D

PS : Valentino wariacie jezdzacy na trzech kołach : masz mzoe to foto w lepszej jakosci :

http://img90.imageshack.us/my.php?image=zl4sx3.jpg ??

Opublikowano

no pewnie dawaj mejla to ci prześlę ;)

Opublikowano

Witam z wieczora :)

Bardzo dzięki za zaproszenie - oczywiście jak sądziłem, i nie zawiodłem sie na zomalach - atmosfera luźna i ogólnie otwarta :th:.

Dzięki wszystkim za spotkanie - i oczywiście deklaruję się na kolejne.

No i dzięki za wspólną jazdę dla L.I.O.N.-a

Pozdrawiam wszystkich

zl1ph9.th.jpg

zl2cw6.th.jpg

zl4sx3.th.jpg

Ok nie ma sprawy.....tak przy okazji był to przykład na podziwu godną współprace PB vs ON na poziomie powyzej 200km/h :> Zastanawia mnie tylko fakt co będzie jak już dojrzejesz do modów ....

Ps. Dzięki wszystkim za wspólne spocenie się.... :thumbup:

Opublikowano

No to jak drodzy koledzy i kolezanki dzialamy cos w nadchodzacy weekend ? :)

Opublikowano

No to jak drodzy koledzy i kolezanki dzialamy cos w nadchodzacy weekend ? :)

No jak dla mnie ten weekend odpada........

Ale bede u siebie,na Wszystkich Swietych.......moze by tak, jakis spocik skombinowac 3 listopada....w sobote.....

Co o tym myslicie???

Opublikowano

No jak dla mnie ten weekend odpada........

Ale bede u siebie,na Wszystkich Swietych.......moze by tak, jakis spocik skombinowac 3 listopada....w sobote.....

Co o tym myslicie???

Jestem za a nawet przeciw :tongue4::polew:

Opublikowano

ja rowniez nie widze zadnych przeciw. bardzo chetnie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.