Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra to teraz pisać mi kto będzie na 100%. Miejscówkę ustalimy jeszcze jak nie będzie wam pasowała , ten parking na 99% o tej godzinie jest pusty:) tylko dla :a4fan: przypominam miejscówkę: parking przy ulicy ściegiennego dokładnie między skrzyżowaniem z ulicą wapiennikową a stadionem. Trudno przegapić lecąc od Tarnowa to po prawej stronie pomnik WTC widać. Jeśli ktoś nie mógł by trafić lub nie wie gdzie to pisać i przybywać.

a był bym zapomniał godzina coś między 18-19 ja będę gdzieś 18 30-40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a bedzie miał może ktos vaga na tym spocie bo mi wywalilo inspekcje to przy okazji bysmy zalatwili sprawe :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za powiadomienie grzanek85 ale mnie jedynie odpowiada niedziela w godzinach 19-20 bo ddzisiaj wylatuje do polski na dwa dzionki i z powrotem do krainy makaronu wracam

jezeli niedotre (klopot z terminem)a raczej tak bedzie to prosze o kilka fotek z przyjemnoscia ogladne.

ps. fajnie ze kielce ruszaja :thumbup: :oklaski:

pozdrawiam kielczan :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

angela rób mi tak jeszcze :kox::polew: hehehe :):):) No tak wyszło. Bede nastepnym razem :th:

L.I.O.N teraz słabiej swieci bo dałem 6000 palniki - jest bardziej niebiesko ale słabiej oswietla droge ... Cóz nie mozna miec wszystkiego ....

Pozdrawiam ekipe :thumbup:

Tak BTW : swietokrzyskie ruszyło juz sporo wczesniej na chwilke ... Co nie L.I.O.N ? :D

24c1bb8344ef82e8med.jpg

:cool: :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Angela za info na PW ale w ten weekend nie dam rady do Kielc bo w Warszawie siedzę ale my zobaczymy sie we wtorek w Promce :dance: Chętnie wpadne za 2 tygodnie w sobote bo dopiero wtedy będe w domu znaczy sie w Ostrowcu a z tamtąd to juz nie daleko :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pierwszy spocik za nami...... :)

Autek jak na pierwszy raz bylo sporo.....az 7 furek :thumbup: :thumbup:

Dzieki wszystkim za mile spotkanie :oklaski:

Mam nadzieje ze w miare czasu,bedzie nas coraz wiecej :decayed:

heheehe.........i zapomnialabym, nawet jedno autko na warszawskich blachach przyjechalo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Angela za info na PW ale w ten weekend nie dam rady do Kielc bo w Warszawie siedzę ale my zobaczymy sie we wtorek w Promce :dance: Chętnie wpadne za 2 tygodnie w sobote bo dopiero wtedy będe w domu znaczy sie w Ostrowcu a z tamtąd to juz nie daleko :audi:

No problem ...przeciez Ty z naszych stron jestes :decayed:

no....ba......my to, jak co wtorek swoja miejscowe mamy :D

Tosik moze i mi uda sie dotrzec za 2 tyg do CK :wink4:

Mam nadzieje....ze uda sie cos zorganizowac do tego czasu...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No problem ...przeciez Ty z naszych stron jestes :decayed:

no....ba......my to, jak co wtorek swoja miejscowe mamy :D

Tosik moze i mi uda sie dotrzec za 2 tyg do CK :wink4:

Mam nadzieje....ze uda sie cos zorganizowac do tego czasu...........

Tez mam taka nadzieje bo fajnie byłoby mieć znajomych spotowiczów też w swoim regionie bo tak trzeba cały czas siedzieć w Warszawie, urlopu na dłużej nie weżmiesz bo trzeba na spota we wtorek przyjechać :polew: a tak jak nie tu to u siebie też można :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pierwszy spocik za nami...... :)

Autek jak na pierwszy raz bylo sporo.....az 7 furek :thumbup: :thumbup:

Dzieki wszystkim za mile spotkanie :oklaski:

Mam nadzieje ze w miare czasu,bedzie nas coraz wiecej :decayed:

heheehe.........i zapomnialabym, nawet jedno autko na warszawskich blachach przyjechalo :wink4:

Też się cieszę ,że miałem okazję poznać live reprezentację świętokrzyską A4-klubu, która bez wątpienia będzie się powiększać ze spotu na spot.Foto było ,ale ze względu na porę zdjęcia są slabiutkie....Co jest argumentem za następnym spotem aby zrobić coś co można pokazać.

Mnie nie bedzie :disgust: ;(

No coz... Pojawie sie na nastepnym...

No teraz to już wiem ,ze musisz bo dziś jako jedyny,byłem reprezentantem PB w całej ekipie.A z tego co się dowiedziałem to masz tam trochę więcej ps-ów pod machą więc koniecznie trzeba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...