Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

zalezy czy po vinie czy po winie chcesz roszyfrowac hehe ale pewnie bez wina żadnego vina nie rozszyfrujesz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To ja może lekko zmienię temat.

Mam taki problem z autem, że podczas jazdy w okolicach 60km\h oraz 120km\h (...przy 180km\h nie sprawdzałem) w samochodzie odczuwalne są drgania. Nie są przenoszone tylko na kierownice, ale "drga" całe auto.

Sprawdziłem koła przy okazji wymiany dystansów do felg ok miesiąc temu i jest z nimi wszystko OK, tym bardziej że wcześniej na zimówkach też od czasu do czasu drgania się pojawiały.

Dziś byłem na diagnostyce i zawieszenie stoi sztywno - żadnych luzów (chociaż przy skręcie w lewo słyszalne są stuki z prawej strony auta.

Być może te drgania dało by się powiązać jakoś z moim dziwnie zachowującym się ABS'em... (przy lekkim nawet dotknięciu pedału hamulca po odpuszczeniu załącza się test pompy ABS - słychać jak pracuje - praktycznie przy w 8 na 10 przypadków)

Czy macie jakieś pomysły gdzie szukać przyczyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyczyn może być mnóstwo od plecionki na tłumniku po dwumas, przy jakich obrotach Ci się tak dzieje >??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyczyn może być mnóstwo od plecionki na tłumniku po dwumas, przy jakich obrotach Ci się tak dzieje >??

Obroty, hmm nie zauważyłem żeby działo się to przy konkretnych obrotach. Najbardziej odczuwalne jest podczas kiedy rano wyjadę do pracy i na 3 biegu zbliża się 60km\h i na 4 biegu nadal się to utrzymuje - obroty są w granicach 2000rpm. Przy zmianach biegów w okolicach 60km\h nie widzę większej różnicy w objawach, chociaż na 2 biegu nie odczuwam drgań, ale to może przez wysokie obroty.

BA, przy luzie raczej jest spokój - drgania zanikają.

A odnośnie ABS'u dziwne zachowanie występuje przy każdej prędkości i na luzie i na biegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak sie wyrobie bo flyer mi padake zrzucil za domem i zneca sie zeby rozkladac ją :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padaki są dwie :) trzeba by zrobic z tego jedną :) ale podjedz Danielu Do Kina pooglądamy. pogadamy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dla tych co zostali dłużej na kinie.

Czy zapodali w końcu jakiś film na tym malutkim ekraniku?

już nie pytanie...

Czy w Kielcach nie można zrobić czegoś tak jak to się robi na świecie?

tylko żenada organizacyjna wszędzie dookoła...

Byłem kiedyś w kinie samochodowym pod Londynem do którego wjechało 3000 samochodów a ekran był rozwinięty na dwóch dźwigach.

To było kino a nie jakaś popierdółka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by rozwineli taki ekran to skąd wziaść taki sprzęt żeby cokolwiek na nim wyświetlić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.

To skąd wzięli taki sprzęt w Anglii 4 lat temu?

Jakoś sobie poradzili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...