Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2,7T na razie z mojej B5 bedzie .

:good:

A tak swoją droga zastanawiam się ile można by wyciągnąć z takiego 3.0 z kompresorem i jakie koszta by to były. Chyba nie ma takiego projektu jeszcze...

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kowi a dał byś radę utrzymać takie auto?

Opublikowano

A widział ktoś o tym projekcie :mysli:

http://otomoto.pl/audi-s4-tuning-3-0-biturbo-730-km-C15810853.html

co prawda to b5 no ale może ktoś napotkał sie na niego :naughty:

ja pitole :shocked:..... :naughty:

Opublikowano

amerykanskie 730 :decayed: Polskich 600 :decayed: z tego co wiem amerykance lubia zawyzac horsy :decayed:

Opublikowano

Chyba przesadził trochę z ceną tego tuningu. Za tyle to w USA można kupić 911 turbo 3 letnie.

Opublikowano

Chyba przesadził trochę z ceną tego tuningu. Za tyle to w USA można kupić 911 turbo 3 letnie.

ale nie będzie ono tak wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju :wink4:

a tym pokażesz dupe nie jednemu porsche czy ferrari :naughty:

ich miny bezcenne :naughty:

Opublikowano

lepsze zero farby w b6 niż emerytalny środek w b5 :decayed:

emerytalny powiadasz :cool1:

Opublikowano

przecież środek b6 też jest biedny w maks, szczególnie pierwsze roczniki

Opublikowano

przecież środek b6 też jest biedny w maks, szczególnie pierwsze roczniki

a B7 pierwsze roczniki tez bida swica :tongue4:

Opublikowano

Chyba przesadził trochę z ceną tego tuningu. Za tyle to w USA można kupić 911 turbo 3 letnie.

ale nie będzie ono tak wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju :wink4:

a tym pokażesz dupe nie jednemu porsche czy ferrari :naughty:

ich miny bezcenne :naughty:

Wyjątkowe mówisz... to chyba nie widziałeś ile B5 jeździ. Po drugie myślę, że 911 Turbo po programie by go zjadło.

Opublikowano

Chyba przesadził trochę z ceną tego tuningu. Za tyle to w USA można kupić 911 turbo 3 letnie.

ale nie będzie ono tak wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju :wink4:

a tym pokażesz dupe nie jednemu porsche czy ferrari :naughty:

ich miny bezcenne :naughty:

Wyjątkowe mówisz... to chyba nie widziałeś ile B5 jeździ. Po drugie myślę, że 911 Turbo po programie by go zjadło.

No tak ale to B5 jest nie fabryczne wizualnie bo RSów nie było w sedanie :wink4: ciekawi mnie co to za silnik tam siedzi, czy to jakis rozwiert 2,7, 2,8 czy jakis swap 3.0 i uturbienie :gwizdanie:

Opublikowano

Chyba przesadził trochę z ceną tego tuningu. Za tyle to w USA można kupić 911 turbo 3 letnie.

ale nie będzie ono tak wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju :wink4:

a tym pokażesz dupe nie jednemu porsche czy ferrari :naughty:

ich miny bezcenne :naughty:

Wyjątkowe mówisz... to chyba nie widziałeś ile B5 jeździ. Po drugie myślę, że 911 Turbo po programie by go zjadło.

kurcze b5tki 720 konnej chyba jeszcze w ogóle nie widziałem. no chyba że u Ciebie to na porządku dziennym :gwizdanie:

ahh wszystkie te komenty w stronę b5 to tak pół żartem pół serio koledzy :wink4:

każde Audi na dobrym wypasie w środku wygląda na tle konkurencji także nie ma się co licytować :wink4:

Opublikowano

U nas na battalionie to coróz ktos rzuca jakąs fotke wyczesa :rolleyes: tak chciałem zaznaczyć :naughty:

Opublikowano

pany patrze tak na te ogłoszenia i jak uważacie do 25tys. kupi sie jakiegoś :mysli: rozsądnego awx-a

Opublikowano

pany patrze tak na te ogłoszenia i jak uważacie do 25tys. kupi sie jakiegoś :mysli: rozsądnego awx-a

jasne, ale w B5 :decayed:

Opublikowano

no właśnie sam sie dziwie spójrz na ogłoszenia jest ich i to nie mało

Opublikowano

same trupy

Opublikowano

Macie krawaty :decayed:

186951081.jpg

4191415065438546_07a3edabbb_b.jpg

s4washed001.jpg

img7199c.jpg

45783793972d8292da32b.jpg

adams411.jpg

s4jh8tint006.jpg

2up.jpg

Opublikowano

Macie krawaty :decayed:

186951081.jpg

zastanawiałem się nad walnięciem lusterek w ten sposób ale nie widziałem foty, no nie powiem ładnie to wygląda :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.