Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
http://allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-h-r-audi-a4-b6-b7-i1411472254.html bez rewelki. Stan na oko dosc wymeczone + nie ma regulacji tawrdosci ... Sam h&r mialem w b5 i spoko chociaz przydalaby sie regulacja twardosci bo jak mialem nisko bylo dosc miekko ...
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sprzedałeś te skóry, które miałeś ostatnio ?

Bo myślę nad sprzedażą swoich i wsadzeniem S-line`a..

Gdyby ludzie pytali i pilnie potrzebowali to pamiętaj, że MAM :>

Opublikowano

Sprzedałeś te skóry, które miałeś ostatnio ?

Bo myślę nad sprzedażą swoich i wsadzeniem S-line`a..

Gdyby ludzie pytali i pilnie potrzebowali to pamiętaj, że MAM :>

good idea, bo masz pewnie zwyczajne amerykanskie taborety.

Opublikowano

Sprzedałeś te skóry, które miałeś ostatnio ?

Bo myślę nad sprzedażą swoich i wsadzeniem S-line`a..

Gdyby ludzie pytali i pilnie potrzebowali to pamiętaj, że MAM :>

good idea, bo masz pewnie zwyczajne amerykanskie taborety.

Yeah ! :yeah:

I d.upa mi wylatuje na zakrętach :decayed:

Opublikowano

ten gwint to z forum ktos sprzedaje :gwizdanie: kiedys widzialem na allegro ladny gwint H&R za 1250zl i poszedl takze ta cena adekwatna do stanu

Opublikowano
  • Autor

generalnie h&r spoko mialem w b5 i nie narzekalem pozatym ze jak byl niso byl zbyt miekki i brakowlo mi regulacji twardosci

Opublikowano

Co z NAKLEJKAMI :mysli:

Opublikowano

co z logiem...? :P

Opublikowano

co z zabójstwem Kennedy`ego? :decayed::kox:

Opublikowano
  • Autor

Co z darmowymi dziwkami ? :kox:

Opublikowano

Co z darmowymi dziwkami ? :kox:

co z moimi wtyczkami? :polew:

Opublikowano

Co z darmowymi dziwkami ? :kox:

co z moimi wtyczkami? :polew:

slepy zejdz na ziemie :decayed:

Opublikowano

Co z darmowymi dziwkami ? :kox:

co z moimi wtyczkami? :polew:

slepy zejdz na ziemie :decayed:

czyli co mam do Battalionu wracać :embarrassed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie no chłopaki chodziło o naklejki, a Wy już na siebie wchodzicie :polew:

Opublikowano

Co z darmowymi dziwkami ? :kox:

co z moimi wtyczkami? :polew:

slepy zejdz na ziemie :decayed:

czyli co mam do Battalionu wracać :embarrassed:

:polew: :polew: :polew:

no co Ty :decayed: każdy mile widziany w tak spamerskich tematach :naughty:

pany jakieś ładne i w miarę tanie końcówki tłumików do b6?? do 9mm :gwizdanie:

Opublikowano

Co z darmowymi dziwkami ? :kox:

co z moimi wtyczkami? :polew:

slepy zejdz na ziemie :decayed:

czyli co mam do Battalionu wracać :embarrassed:

:polew: :polew: :polew:

no co Ty :decayed: każdy mile widziany w tak spamerskich tematach :naughty:

pany jakieś ładne i w miarę tanie końcówki tłumików do b6?? do 9mm :gwizdanie:

:drunk:

, Andrzej 9mm, ładnie cieniutkich fifuszek szukach może być cięzko coś znaleźć :polew:

Opublikowano

Co z darmowymi dziwkami ? :kox:

co z moimi wtyczkami? :polew:

slepy zejdz na ziemie :decayed:

czyli co mam do Battalionu wracać :embarrassed:

:polew: :polew: :polew:

no co Ty :decayed: każdy mile widziany w tak spamerskich tematach :naughty:

pany jakieś ładne i w miarę tanie końcówki tłumików do b6?? do 9mm :gwizdanie:

:drunk:

, Andrzej 9mm, ładnie cieniutkich fifuszek szukach może być cięzko coś znaleźć :polew:

:doh1: :facepalm: fakt w 126p były pewnie ze 3razy większe :decayed:

Opublikowano

Co z darmowymi dziwkami ? :kox:

co z moimi wtyczkami? :polew:

slepy zejdz na ziemie :decayed:

czyli co mam do Battalionu wracać :embarrassed:

:polew: :polew: :polew:

no co Ty :decayed: każdy mile widziany w tak spamerskich tematach :naughty:

pany jakieś ładne i w miarę tanie końcówki tłumików do b6?? do 9mm :gwizdanie:

:drunk:

, Andrzej 9mm, ładnie cieniutkich fifuszek szukach może być cięzko coś znaleźć :polew:

:doh1: :facepalm: fakt w 126p były pewnie ze 3razy większe :decayed:

nieźle by to wyglądało :decayed:, poszukaj na allegro, jest tych końcówek sporo tam :wink4:

Opublikowano

Co z darmowymi dziwkami ? :kox:

co z moimi wtyczkami? :polew:

slepy zejdz na ziemie :decayed:

czyli co mam do Battalionu wracać :embarrassed:

:polew: :polew: :polew:

no co Ty :decayed: każdy mile widziany w tak spamerskich tematach :naughty:

pany jakieś ładne i w miarę tanie końcówki tłumików do b6?? do 9mm :gwizdanie:

:drunk:

, Andrzej 9mm, ładnie cieniutkich fifuszek szukach może być cięzko coś znaleźć :polew:

:doh1: :facepalm: fakt w 126p były pewnie ze 3razy większe :decayed:

oczywiście 90mm :wink4: Montil czy jakoś tak to dobra firma?

Opublikowano

oglądnij sobie propozycje Ultera - wykonane dokładnie z dobrych materiałów - mam założone 2 lata - nic złego się z nimi nie dzieje... :cool1: :

http://new.ulter.com.pl/offer/endings/single

N1-90RS - te mam założone - moim zdaniem dobrze wyglądają - bałem się że będą za duże ale na aucie jest OK

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.