Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio widziałem na tefałen Turbo jak reklamowali firmę, która zajmowała się nie oklejaniem elementów "carbonem" tylko jakoś nanosiła wzór już nie pamiętam jak :wallbash:, ale podobno metoda o wiele lepsza niż oklejanie, ciekawe ile w tym prawdy :mysli:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ostatnio widziałem na tefałen Turbo jak reklamowali firmę, która zajmowała się nie oklejaniem elementów "carbonem" tylko jakoś nanosiła wzór już nie pamiętam jak :wallbash:, ale podobno metoda o wiele lepsza niż oklejanie, ciekawe ile w tym prawdy :mysli:

Hydro grafika ?

Tylko jaki to ma sens :)

Ja tam wolałbym mieć oklejone lub zrobione z włókna węglowego, niż choojowa naklejka lub malowanei a`la carbon.

Opublikowano

oo to to :decayed:

Opublikowano

Kto kupił ? :angry::bicz:

ok rozumiem :wink4: nie wiedziałem :mysli: a gdzie WY nie macie wtyczek :polew:

A mamy kogoś u przedstawiciela Bose, albo handlującego tą marką ? bo potrzebuję kilka głośników i to nie do auta :gwizdanie:

Opublikowano

Kto kupił ? :angry::bicz:

ok rozumiem :wink4: nie wiedziałem :mysli: a gdzie WY nie macie wtyczek :polew:

A mamy kogoś u przedstawiciela Bose, albo handlującego tą marką ? bo potrzebuję kilka głośników i to nie do auta :gwizdanie:

Dlaczego akurat BOSE ?

Dowiadywałem się i rewelacji nie ma.. Za to cena :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Kto kupił ? :angry::bicz:

ok rozumiem :wink4: nie wiedziałem :mysli: a gdzie WY nie macie wtyczek :polew:

A mamy kogoś u przedstawiciela Bose, albo handlującego tą marką ? bo potrzebuję kilka głośników i to nie do auta :gwizdanie:

Dlaczego akurat BOSE ?

Dowiadywałem się i rewelacji nie ma.. Za to cena :gwizdanie: :gwizdanie:

Tak sobie inwestor zażyczył i musi być Bose...

Opublikowano

acha - no to inna kwestia.

Opublikowano

oo to to :decayed:

tez to ogladalem :kox: I sobie mysle jakby spojler na tyl od esy kupic i tym okleic :naughty:

Opublikowano

zna ktos nr torxa do odkrecenia kiery w B6/B7 ?

chce sobie kupic w koncu, a nie pozyczac caly czas z Przasnyskiej :polew:

Opublikowano

zna ktos nr torxa do odkrecenia kiery w B6/B7 ?

chce sobie kupic w koncu, a nie pozyczac caly czas z Przasnyskiej :polew:

Torx T8 ? Tylko żeby był odpowiednio długi (8-10cm)

Opublikowano

T55

lub

spline M12

T8 jest od dolnej osłony :cool1:

Opublikowano

dziekuje Panowie :notworthy:

Opublikowano

dziekuje Panowie :notworthy:

na następny raz :szukaj:

:polew:

Opublikowano

T55

lub

spline M12

T8 jest od dolnej osłony :cool1:

Ale też potrzebny do odkręcenia kiery :kox::decayed::naughty:

Opublikowano

do podusi jeszcze T27

Opublikowano

no wlasnie zbieram sie i zbiera do kupna jakeigos porzadnego zestawu narzedzi... myslalem o YATO szczerze mowiac :mysli:

zawsze mi czegos brakuje i burdel mam :wallbash:

Opublikowano

używam i polecam YATO

tylko trzymaj klucze w ciepłym gdy ich nie używasz bo bity rdzewieją :polew:

Opublikowano

no wlasnie zbieram sie i zbiera do kupna jakeigos porzadnego zestawu narzedzi... myslalem o YATO szczerze mowiac :mysli:

zawsze mi czegos brakuje i burdel mam :wallbash:

:kox:

Kup sobie - zrób sobie dobrze..

Ceny nie są oszałamiające w koncu - 300-400zł i jesteś kozak na osiedlu :naughty:

Opublikowano

no wlasnie zbieram sie i zbiera do kupna jakeigos porzadnego zestawu narzedzi... myslalem o YATO szczerze mowiac :mysli:

zawsze mi czegos brakuje i burdel mam :wallbash:

Ja mam taki za nie całe 200zł i nic więcej nie potrzeba, jeszcze nic nie urwałem a nieraz ciągnęło się rurką :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.