Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

powiem ci ze ja tez to pierwszy raz widze...i tak patrze po tych kratkach to mam takie wrazenie że to jakiś mix zderzaka ori z jakąś dziwną dokładką kto wie czy nie laminat...bo te kratki jakoś dziwnie spasowane no ale moge sie mylić

Moim zdaniem to pęknięcie sugeruje jak najbardziej laminat
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To nie laminat, to zderzak Sportec :gwizdanie: Prawdziwy rarytas :naughty: Fotki można oblookać na a4mods.com w dziale pictures library/bodykits/sportec .

Opublikowano

może bym chwycił tego sporteca :mysli: komplet z kratkami za takie pieniądze :mysli:

Opublikowano

Troche szkaradny :decayed: są ładniejsze zderzaki... chociaż z drugiej strony 600zł to rzeczywiście okazja. No i chyba nikt inny na forum nie ma Sporteca :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Magic dawaj te twoje do mnie :) Bede mial na czym pocwiczyc klasc karbon :gwizdanie:

Opublikowano
Magic dawaj te twoje do mnie smiley Bede mial na czym pocwiczyc klasc karbon gwizdanie

ile dajesz?

Opublikowano
  • Autor

biore darmo :polew:

Opublikowano
biore darmo

dobra ale musisz ze przyjechac po nie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

To dam na wysylke :decayed:

Opublikowano

komu komu :gwizdanie: 3.500 f :polew:

skrzynka jest ponoc tylko walnieta - http://cgi.ebay.co.uk/2005-AUDI-A4-SE-TDI-CVT-BLACK-/260744492860?pt=Automobiles_UK&hash=item3cb595373c[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 20:28_________________________________________________nie mowiac o tym za okolo 9000zl :gwizdanie:

http://cgi.ebay.co.uk/2001-AUDI-A4-BARGAIN-1-8T-Bodykit-/190492157184?pt=Automobiles_UK&hash=item2c5a37a500

Opublikowano

komu komu :gwizdanie: 3.500 f :polew:

skrzynka jest ponoc tylko walnieta - http://cgi.ebay.co.uk/2005-AUDI-A4-SE-TDI-CVT-BLACK-/260744492860?pt=Automobiles_UK&hash=item3cb595373c[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 20:28_________________________________________________nie mowiac o tym za okolo 9000zl :gwizdanie:

http://cgi.ebay.co.uk/2001-AUDI-A4-BARGAIN-1-8T-Bodykit-/190492157184?pt=Automobiles_UK&hash=item2c5a37a500

Remik dawaj Twoją za 10- w sumie tylko rok młodsza a kiera po tej samej stronie :tongue4:
Opublikowano

Ten gwint KW to chyba z takiego niebieskiego avanta co się u nas na spotach pilskich pojawiał :mysli: poszukaj gwint FK, powinny kosztować w okolicach 1200 zł :good:

Opublikowano

macie jakis pomysl na nie dolegajaca wycieraczke aero z b7...

...wycieraczka paszaraz nie dolega srodkiem do szyby i nie zbiera...jakies pomysly??

Opublikowano

albo h*jowa wycieraczka albo szyba

Opublikowano

szyba?? :shocked: a to niby jak??

Opublikowano

szyba?? :shocked: a to niby jak??

od anglika :polew: :polew:

Opublikowano

szyba?? :shocked: a to niby jak??

Zalezy jaka masz szybe, zamiennik czasami są lipnie odlane i mają wklęsłości. Sąsiad tak mial jak wymienil szybe w Ducato, wycieraczki zostale stare i bylo ewidentnie widać dolek w szybie.

Ty zacznij od wycieraczki

Opublikowano

ale wycierczka jest dobra do jak ja zalozylem od strony kierowcy to zbiera ok

Opublikowano

powiem Ci że mam ten sam problem...kupiłem nówki w serisie i najpierw nie dociskała duzą powioerzchnią od kierowcy na samym środku szyby :wallbash:..zamieniłem wycieraczki miejscami to od strony pasazera nie dociska tylko w dole ale i tak wkur...a mnie to

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.