Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurcze. Kumpel ma w robocie sedana. Chyba go muszę zaprosic na kanał :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ktoś wie co to są za lampy? Jakieś homemade?

to sa te ledy co ja mam...

z boku tak to wyglada jakby mialy pasek

Opublikowano

Panowie kupię fabryczne lampki do podświetlenia przestrzeni na nogi przód + tył, drzwi od spodu.

Opublikowano

Panowie kupię fabryczne lampki do podświetlenia przestrzeni na nogi przód + tył, drzwi od spodu.

dział sprzedam zaprasza :gwizdanie:
Opublikowano

Prośba do posiadaczy avantów :notworthy: :notworthy:

Możecie sprawdzić czy oprawka żarówek w tylnej prawej lampie ma kompletne gniazdo na żarówkę przeciwmgielnych [żarówka na samej górze-miejsce nieobsadzona z zaślepionym odbłyśnikiem]

Fabrycznie nie ma prawego światła przeciwmgielnego w B6 ale jest dla mnie ważna informacja czy gniazdo tej żarówki macie kompletne [czy ma tę dolną blaszkę w głębi]

:good:

Opublikowano

Andy głupia sprawa ale... śruba mi się tak zayebała, że nie mogę odkręcić tylnej lampy. Sry.

Dalej niech ktoś ruszy dupsko i pomoże :>

Opublikowano

hm, a sam nie mozesz tego sprawdzic ? :przebiegly:

Opublikowano

hm, a sam nie mozesz tego sprawdzic ? :przebiegly:

Mogę. I to zrobiłem. I u mnie to gniazdo nie ma tej dolnej blaszki.

Ale wnioskując z postów userów w wątku o swapie MCE nie jest to regułą stąd moja prośba o sprawdzenie w innych autach/rocznikach/wersjach ...

A obecność tej blaszki bardzo by mi ułatwiła dokończenie tego moda

Opublikowano

Specjalnie poszedlem do kotlowni i sprawdzilem swoja stara lampe :decayed: u mnie jest blaszka a w kloszu jest zaslepka rocznik 2002

Kurzu jest na niej chyba z 1 cm :D

Opublikowano

Specjalnie poszedlem do kotlowni i sprawdzilem swoja stara lampe :decayed: u mnie jest blaszka a w kloszu jest zaslepka rocznik 2002

:notworthy: :notworthy: :good: :good:

Sprzedaj mi samą tę listwę :!: :!:

:lol1:

========

W rozliczeniu mogę odesłać tę swoją ....[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 21:03_________________________________________________http://motoallegro.pl/audi-a4-8e0-listwy-ozdobne-i1651902682.html

Te jasne są PRZEPIĘKNE :kox: :kox: :kox: :kox:

Ale chyba by do mojego pontona by nie pasowały :decayed:

Opublikowano

Jasne bardzo ladne :wink4: - ale do polskor s-line raczej nie...

Opublikowano

nadam sie tu :kox:

Opublikowano

Specjalnie poszedlem do kotlowni i sprawdzilem swoja stara lampe :decayed: u mnie jest blaszka a w kloszu jest zaslepka rocznik 2002

:notworthy: :notworthy: :good: :good:

Sprzedaj mi samą tę listwę :!: :!:

:lol1:

========

W rozliczeniu mogę odesłać tę swoją ....[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 21:03_________________________________________________http://motoallegro.pl/audi-a4-8e0-listwy-ozdobne-i1651902682.html

Machniom :D dawaj dane na PW

Opublikowano
nadam sie tu kox

no tymek jak zrobisz jednego moda chociaz :decayed:

Opublikowano

ale sam :embarrassed:

Opublikowano

Machniom :D dawaj dane na PW

:kwiatek::giveheart:

:thumbup:

:decayed:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 22:27_________________________________________________http://motoallegro.pl/a4-b6-8e-00-04r-lampka-podsufitki-duza-mala-i1665731451.html

To czarny s-line? Chyba nie? :mysli:

Opublikowano

ja bym chetnie z tymi czarnymi swoimi cos zrobil bo za ciemno w aucie jest :thumbdown:

Opublikowano

pany rezal kto elektryczne tylne szyby i ile coś takiego może kosztować

Opublikowano

Tymon - jest kupę wątków na ten temat. Wpisz w szukajce licht pakiet (wątek który rozpoczął jaro4444) i walnij go od dechy do dechy...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.