Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Musisz jeszcze zdjąć boczki, i odkręcić 3 śruby na stronę, które trzymają zderzak.

a myslisz, ze chcialem zdjac belke bez zdejmowania zderzaka ? :decayed::polew:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dokładnie :decayed: może nie bez zdejmowania zderzaka, ale bez jego odkręcania. W B5 wystarczyło odkręcić 4 śruby w podłodze i wszystko wychodziło, tu jest to troche bardziej skomplikowane. Z tego co pamiętam to nie było tam więcej śrub do odkręcenia [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 12:13_________________________________________________

Ktoś od nas kupił ? :gwizdanie:

Opublikowano

nie wiem, czy taka rewelka ten zderzak... jak spawany i szpachlowany to prawdopodobnie bedzie pekal lakier :)

co innego gdyby to byl przerobiony zderzak od S4 - cos takiego wychodzilo w AS400 od ABT (B6 z silnikiem RS4 2.7 450PS).

Opublikowano

Dokładnie z S4 byłoby dużo ciekawiej i mniej szpachli. Ten AS400 tragicznie wygląda :wallbash:

Opublikowano

Ja się w tym as400 zakochałem :decayed:

0601_ec_07_z+Abt_Audi_AS400_Wagon+Rear_Side_View_Driving.jpg

i jeszcze do tego jedyny słuszny silnik :slina:

Opublikowano

zawsze mozesz kupic... stoi chyba na autoscout'cie za 40000 EUR :naughty:

Opublikowano

Ja się w tym as400 zakochałem :decayed:

0601_ec_07_z+Abt_Audi_AS400_Wagon+Rear_Side_View_Driving.jpg

i jeszcze do tego jedyny słuszny silnik :slina:

tutaj wiecej fotek :naughty: a licznik na 320 km/h :gwizdanie:

http://www.europeancarweb.com/tuned/0601_ec_abt_audi_as400_avant/photo_12.html

Opublikowano

BFB jakie ma hamulce seryjne??

Opublikowano

BFB jakie ma hamulce seryjne??

takie jak 1.9TDI

Opublikowano

Panowie jaka opona na felgę 8,5x18 et 35 tak zeby nie bylo za szeroko i za wąsko?? 235/40??

Opublikowano

235/40 będzie ok

Opublikowano

dokladnie, 235 zakladaj

Opublikowano

Panowie za 4 głośniki bose jaka dobra cena?? opłaca się zakładać same głosniki przy normalnym subie?

Opublikowano

Nie opłaca się Marcin oj nieee. :no:

Opublikowano

Panowie za 4 głośniki bose jaka dobra cena?? opłaca się zakładać same głosniki przy normalnym subie?

200

Opublikowano

Panowie za 4 głośniki bose jaka dobra cena?? opłaca się zakładać same głosniki przy normalnym subie?

U mnie nadal głośniki z przodu podpięte są przez radio i różnica po swapie na BOSE jest odczuwalna (nie tak jak zapakowanie wzmaka ale jednak). Można grać głośniej bez zniejształcania dźwięku. Tak dla porównania - za swój komplet 4 głośników zapłaciłem 300zł.

Opublikowano

Nie opłaca się Marcin oj nieee. :no:

chyba mi cośinnego mówiłeś :gwizdanie:

[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 15:03_________________________________________________

Panowie za 4 głośniki bose jaka dobra cena?? opłaca się zakładać same głosniki przy normalnym subie?

U mnie nadal głośniki z przodu podpięte są przez radio i różnica po swapie na BOSE jest odczuwalna (nie tak jak zapakowanie wzmaka ale jednak). Można grać głośniej bez zniejształcania dźwięku. Tak dla porównania - za swój komplet 4 głośników zapłaciłem 300zł.

Dzięki Bartek [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 15:05_________________________________________________

Panowie za 4 głośniki bose jaka dobra cena?? opłaca się zakładać same głosniki przy normalnym subie?

200

czyli szukamy dalej
Opublikowano

Ja nie mam s-line a mam taką rozpórkę.

Nie opłaca się Marcin oj nieee. :no:

chyba mi cośinnego mówiłeś :gwizdanie:

Marcin ale o co choo?? bo nie wiem...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.