Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Niektórym się podoba, niektórym nie, kwestia gustu.

Moim zdaniem problem polega na tym, że w tej samej cenie wyrwie się kompletnego s- line`a, a na s- line`a jest większy popyt.

Miejmy nadzieje, że kupiec się znajdzie, bo zderzak w dobrym stanie :).

Opublikowano

przywrocilem do zycia RNS-E.

odlaczylem aku na 25 min - nic, chcialem wlozyc plytke z softem do zlamania pinu - ekran nie chcial sie opuscic...

...ale cos mnie tknelo i oproznilem schowek - od 4 lat lezala tam kartka z PINem :polew:

Opublikowano

przywrocilem do zycia RNS-E.

odlaczylem aku na 25 min - nic, chcialem wlozyc plytke z softem do zlamania pinu - ekran nie chcial sie opuscic...

...ale cos mnie tknelo i oproznilem schowek - od 4 lat lezala tam kartka z PINem :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::good:

Opublikowano

Panowie co to za symbol ??

samopoziomowanie ??

http://imageshack.us/photo/my-images/831/201106031551.jpg/

tak to kontrolka samopoziomowania.

któryś z czujników pewnie ci nawala

sprawdz pierwsze wtyki przy czujnikach :) przeczysc je , cos tam psiknij

Opublikowano

wrc, kupilem kolejny wzmacniacz antenowy - radio wreszcie mi zaczelo dzialac normalnie :)

Opublikowano

gratulacje za złamanie pinu :polew: :polew: :good::wink4:

Opublikowano

wrc, kupilem kolejny wzmacniacz antenowy - radio wreszcie mi zaczelo dzialac normalnie :)

u mnie zginely dwie przesylki :kwasny: miedzy innymi i twoja

Opublikowano

Może kogoś zainteresuje. Mam do sprzedania Bagażnik dachowy Thule na relingi z mojej B6. W 101% sprawne, dwa kluczyki w komplecie. Bardzo mało używane, mają na sobie trochę martwych owadów :D

Tutaj zdjęcia: http://imageshack.us/g/17/p6052614.jpg/

Cena 399zł

Opublikowano

Może kogoś zainteresuje. Mam do sprzedania Bagażnik dachowy Thule na relingi z mojej B6. W 101% sprawne, dwa kluczyki w komplecie. Bardzo mało używane, mają na sobie trochę martwych owadów :D

Tutaj zdjęcia: http://imageshack.us/g/17/p6052614.jpg/

Cena 399zł

qrde szkoda ze nie mam teraz wolnej gotowki :wallbash:

Opublikowano

wrc, kupilem kolejny wzmacniacz antenowy - radio wreszcie mi zaczelo dzialac normalnie :)

u mnie zginely dwie przesylki :kwasny: miedzy innymi i twoja

moze ktos u Ciebie na poczcie podpatrzyl, ze sporo paczek idzie... a jak nie pusciles poleconym to sobie przywlaszczyl :kwasny:

Opublikowano

Ktoś się mnie kiedyś pytał o tą dokładkę do sedana bo szukał i nie mógł znaleźć, tylko kto to był :mysli:

Opublikowano

laki?

Opublikowano

jakby byl ktos zainteresowany, to znalazlem sklep gdzie sa koncowki 90mm ultera po 107PLN.

na allegro od 120PLN w gore.

Opublikowano

kto mi poleci produkt do mycia felg jakis dobry ale nie z kosmiczna cena

Opublikowano

Pany głupie pytanie, da się zamontować visco z 2,5 do 1,9 ? patrzyłem to średnica visca w 2,5 jest niby większa, ale może można cały wiatrak wymienić :mysli:

Opublikowano

kto mi poleci produkt do mycia felg jakis dobry ale nie z kosmiczna cena

ja kupilem jakis mocny (drozszy) Sonax'a ostatnio - marka zadna, ale daje mocno rade i kosztowal chyba ok. 35PLN.

Z racji tego, ze starcza mi na jakies 3-4 mycia auta, to wiecej wole nie wydawac :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.