Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przy zmianie wlacznika trzeba tez zmienic zapalniczke :) Koszt wszystkiego chyba kolo 400 PLN z czesciami z AS0

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=130039.45 u Bartka jet fota jak ona wyglada :wink4:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przy zmianie wlacznika trzeba tez zmienic zapalniczke :) Koszt wszystkiego chyba kolo 400 PLN z czesciami z AS0

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=130039.45 u Bartka jet fota jak ona wyglada :wink4:

Dokładnie :)

Z tą zapalniczką bardziej chodziło mi o to, że tunel będzie pasował.. :wink4:

Pamiętaj o mnie jakbyś miał kiedyś chwilę :) :) [br]Dopisany: 17 Maj 2011, 11:22_________________________________________________Dobra. Coś tam znalazłem

http://directshift.blogspot.com/2006/09/audi-a4-engine-start-button-mod.html

Koszt przycisku i obudowy to 300zł w ASO.

Co do tego ? (poza zapalniczką :) )

- Czy po takim modzie, można odpalać auto i z kluczyka i z przycisku ?

Opublikowano

możesz sobie zrobić rozgałęzienie i podłączyć wszędzie na przekaźnikach :cool1:

Opublikowano

Tak mozesz odpalac auto z przycisku lub z kluczyka :wink4:

Ale lipa :decayed::kox:

Mam przycisk Start Engine, ale żeby odpalić auto:

- muszę włożyć kluczyk do stacyjki

- przekręcić zapłon

- wcisnąć przycisk..

// lub po prostu wsadzić kluczyk i przekręcić.. :gwizdanie:

Trochę to głupie.. :disgust:

........albo pedalem hamulca :przebiegly:

Tam mam podpięty klakson.. :kox: :kox:

możesz sobie zrobić rozgałęzienie i podłączyć wszędzie na przekaźnikach :cool1:

:kox: :kox:

Opublikowano

panowie chce wymienic olej i chce teraz wlac Motula tylko nie wiem jaki najlepiwej wybrac do mojego silnika 2.5tdi 180km AKE ?

moze ktos pomoze który konkretnie wybrac wiem tylko ze musi byc syntetyk

Opublikowano

panowie chce wymienic olej i chce teraz wlac Motula tylko nie wiem jaki najlepiwej wybrac do mojego silnika 2.5tdi 180km AKE ?

moze ktos pomoze który konkretnie wybrac wiem tylko ze musi byc syntetyk

Poważne rozmowy idą, a ty o oleju do diesla.. :facepalm:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=15435.0 :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj:

:naughty::kox:

Opublikowano

można zrobić tak żeby w ogóle kluczyka nie wkładać..

Opublikowano

panowie chce wymienic olej i chce teraz wlac Motula tylko nie wiem jaki najlepiwej wybrac do mojego silnika 2.5tdi 180km AKE ?

moze ktos pomoze który konkretnie wybrac wiem tylko ze musi byc syntetyk

5W40 8100 XCESS

Opublikowano

Czy da się zdobyć numer seryjny zaworu N75 bez wyciągania go? np po samym vinie w etce? Jak go w ogóle wyciągnąć? Bo dostęp tam jest masakryczny...

Opublikowano

w etce sprawdzisz, a podejrzewam, ze na forum jak chwile pokopiesz to znajdziesz tez, bo dla 1.9TDI 130PS to raczej byl tylko 1 N75.

Opublikowano

Są dwa różne numery:

8e0906627A i 8e0906627C. Mógłby mi ktoś powiedzieć który jest u mnie, podam vin na priv. U mnie niestety identyfikacja po vinie w etce nie działa :/

Opublikowano

8E0 906 627 A masz stosowany do VIN-u WAUZZZ8E*2*450000 czyli do końca roku modelowego 2002 (30 kwietnia 2002). Od WAUZZZ8E*3*000001 (czyli 1 maja 2002) stosuje się 8E0 906 627 C...

Opublikowano

Okk czyli mam końcówkę A. Opłaca się kupować używkę czy tylko nówka? A co z n239? też muszę wymienić, nie mogę znaleźc ich w etce, są jakoś dziwnie ponazywane...

Opublikowano

Siemanko jest ktos w stanie załatwic mi takie cudeńko :rolleyes::mysli::notworthy:

http://cgi.ebay.com/PIONEER-BYPASS-HACK-AUTOMATIC-AVH-P3200BT-AVH-P3200DVD-/150599292293?_trksid=p4340.m444&_trkparms=algo%3DCRX%26its%3DC%252BS%26itu%3DSI%252BUA%252BLM%252BLA%26otn%3D10%26ps%3D63%26clkid%3D2846670376182494

mam nie ori wiązke do radia bez podłączenia pod ręczny i nie mam w ogóle mozliwosci wyswietlania video, a ten kabelek odblokuje mi zablokowane video in motion :)

Problem jest tego typu że nie ma tego na alegro wiec chyba tylko import zza granicy :disgust:

Opublikowano

Siemanko jest ktos w stanie załatwic mi takie cudeńko :rolleyes::mysli::notworthy:

http://cgi.ebay.com/PIONEER-BYPASS-HACK-AUTOMATIC-AVH-P3200BT-AVH-P3200DVD-/150599292293?_trksid=p4340.m444&_trkparms=algo%3DCRX%26its%3DC%252BS%26itu%3DSI%252BUA%252BLM%252BLA%26otn%3D10%26ps%3D63%26clkid%3D2846670376182494

mam nie ori wiązke do radia bez podłączenia pod ręczny i nie mam w ogóle mozliwosci wyswietlania video, a ten kabelek odblokuje mi zablokowane video in motion :)

Problem jest tego typu że nie ma tego na alegro wiec chyba tylko import zza granicy :disgust:

napisz do mystic on jest zarejestrowany na Ebay :)

Opublikowano

można zrobić tak żeby w ogóle kluczyka nie wkładać..

z pilota ? :naughty:

Kluczyk można włożyć, ale zdecydowanie trzeba wyłączyć odpalanie po stacyjce, bo to już jest lipa..

Przycisk + stacyjka.. :decayed:

Opublikowano

Okk czyli mam końcówkę A. Opłaca się kupować używkę czy tylko nówka? A co z n239? też muszę wymienić, nie mogę znaleźc ich w etce, są jakoś dziwnie ponazywane...

No prosze Cie... tyle kasy ladujesz w auto, a chcesz kupowac uzywane N75? :)

To nie kosztuje majatku, a takie rzeczy sie kupuje nowe w ASO.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.