Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Robert piz*ziaku przeciez Ci mowilem ze raczej z toba zalatwiam :) A ze szukam jak najtaniej to nie ukrywam :) Tak w tym przypadku sep ze mnie straszny bo nie kupuje pieprzonych laminatow z ebay tylko wkladam ori :rolleyes: Po prostu kazdy grosz sie liczy :thumbdown: No ale niektorzy maja hajsu jak lodu i nie rozumieja :naughty: Prawda nosferek ty images?q=tbn:ANd9GcSKSVAFSSjzjqUeH5MaXg5IBcqohQb6NNSwgIjjN1K0qRIHu31V ? :tongue4:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Robert piz*ziaku przeciez Ci mowilem ze raczej z toba zalatwiam :) A ze szukam jak najtaniej to nie ukrywam :) Tak w tym przypadku sep ze mnie straszny bo nie kupuje pieprzonych laminatow z ebay tylko wkladam ori :rolleyes: Po prostu kazdy grosz sie liczy :thumbdown: No ale niektorzy maja hajsu jak lodu i nie rozumieja :naughty: Prawda nosferek ty images?q=tbn:ANd9GcSKSVAFSSjzjqUeH5MaXg5IBcqohQb6NNSwgIjjN1K0qRIHu31V ? :tongue4:

i wszyszła kupa my tu żartujemy ma taka nadzieję że wiesz :chytry: [br]Dopisany: 12 Maj 2011, 14:41_________________________________________________wiem że każdy szuka taniej jak też :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jak wyszla kupa to ją trzeba spuscic ... Wiem , wiem :P

Opublikowano

Jak wyszla kupa to ją trzeba spuscic ... Wiem , wiem :P

poszło już :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Widzialem odezwala sie moja druga natura :)

med.jpg

:decayed:

Odpisalem co i jak :)

Opublikowano
:naughty: :naughty: :naughty::decayed:
Opublikowano

przod to on juz ma

Opublikowano

przod to on juz ma

ale napisane jest ze maja wiecej czesci do tego modelu :cool1: Nie mędrkuj :decayed:

Opublikowano

Co myślicie o robieniu listew we wnętrzu w carbon metodą hydrografiki?

tak wyglądają felgi:

dsc01448.jpg

Opublikowano

spoko :good: zawsze cos nowego :good: a nie srebrny od 20 lat,ja pomalowalem na bialo w tym roku :kox:

mlody jakbys jeszcze np dach walnal folia w carbon ? :mysli:

Opublikowano

Nie nie nie, dachu nie ruszam, carbon na zewnątrz jakoś mi nie podchodzi. Jak coś to tylko listwy + popielniczki

Opublikowano

a z innej beczki może mi ktoś podać nr gniada na żarówkę postjową?? coś mi tam rozłącza a tego się chyba nie rozbiera

przechwytywaniei.png

dzięki Nosfer

u gajosa 50 plna taka pierdółka

Opublikowano

wystarczy podgiąc/odgiąć blaszkę (-) od oprawki

Opublikowano

wystarczy podgiąc/odgiąć blaszkę (-) od oprawki

ku..a genialne :kox:

ale mam kolejnego zonka- co trochę zapala mi się kntrolka hamulca- raz poświeci godzinę raz przez 80km nawet nie mrugnie-najczęściej pali się w ciągu dnia jak jest ciepło, z rana prawi w ogóle

Opublikowano

wystarczy podgiąc/odgiąć blaszkę (-) od oprawki

ku..a genialne :kox:

ale mam kolejnego zonka- co trochę zapala mi się kntrolka hamulca- raz poświeci godzinę raz przez 80km nawet nie mrugnie-najczęściej pali się w ciągu dnia jak jest ciepło, z rana prawi w ogóle

olej to :decayed:

Opublikowano

Hamulca jako klocków czy ABS/ESP? Podłączałeś vaga jak się świeciła?

Opublikowano

hamulcy- vaga nie mam- muszę Karola kiedyś złapać- Bo mi się w Ostrowcu ekipa wykruszyła- może gdzieś jakiś kabelek się wypina- muszę w weekend zerknąć za koła-może coś wypatrzę :disgust:

Opublikowano

jesli to kontrolka klockow, a klocki masz swieze, to sprawdz plyn hamulcowy.

jak klocki juz swoje maja, to prawdopodobnie zbliza sie ich koniec (od strony wew sa najbardziej zuzyte i tego nie widac)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.