Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany, kola 17" 225/45 na ile napompowac :?:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany, kola 17" 225/45 na ile napompowac :?:

między 2,2 a 2,5

Opublikowano

Pany, kola 17" 225/45 na ile napompowac :?:

między 2,2 a 2,5

Lo kurde, to ja mam 2.5 albo 2.6.

Opublikowano

generalnie miałem zawsze 2.5atm na 17stkach i 18stkach

teraz na 235/45R17 mam 2,2 i też jest OK

Opublikowano

generalnie miałem zawsze 2.5atm na 17stkach i 18stkach

teraz na 235/45R17 mam 2,2 i też jest OK

na wlepie widzialem że jak nic nie wozisz może być 2,2 jak więcej wozisz lub 4-5 osób 2,6
Opublikowano

Ja na 19" mialem 2.8/2.6 P/T.

Opublikowano

Na prawdę podoba wam się tak ten ms design? Popatrzcie sobie na Irlandzkie ogłoszenia, mi już się :sick3: chce od patrzenia na nie:

RS4 + srebrne kratki :embarrassed:

http://cars.donedeal.ie/for-sale/cars/2141742

następny AUDI AUDI, wszędzie AUDI

http://cars.donedeal.ie/for-sale/cars/2140511

patrzcie na środek tej:

http://cars.donedeal.ie/for-sale/cars/1957500

tutaj jest jeszcze jeden bardzo popularny tutaj bodykit a'la S line wannabe:

http://cars.donedeal.ie/for-sale/cars/2081266

no powiem ci że byłem ostatnio w irlandii u kumpla...i rzeczywiście tam ms design od cholery jezdzi..a tu w pl to cięzko znalesc

Opublikowano

Na prawdę podoba wam się tak ten ms design? Popatrzcie sobie na Irlandzkie ogłoszenia, mi już się :sick3: chce od patrzenia na nie:

RS4 + srebrne kratki :embarrassed:

http://cars.donedeal.ie/for-sale/cars/2141742

następny AUDI AUDI, wszędzie AUDI

http://cars.donedeal.ie/for-sale/cars/2140511

patrzcie na środek tej:

http://cars.donedeal.ie/for-sale/cars/1957500

tutaj jest jeszcze jeden bardzo popularny tutaj bodykit a'la S line wannabe:

http://cars.donedeal.ie/for-sale/cars/2081266

no powiem ci że byłem ostatnio w irlandii u kumpla...i rzeczywiście tam ms design od cholery jezdzi..a tu w pl to cięzko znalesc

laki83 chcialbys nojego ms`a zamienic na zwykla swoja?? o przod mi chodzi :gwizdanie: Powiedzmy 150zl doplaty :cool1:

Opublikowano

Na prawdę podoba wam się tak ten ms design? Popatrzcie sobie na Irlandzkie ogłoszenia, mi już się :sick3: chce od patrzenia na nie:

RS4 + srebrne kratki :embarrassed:

http://cars.donedeal.ie/for-sale/cars/2141742

następny AUDI AUDI, wszędzie AUDI

http://cars.donedeal.ie/for-sale/cars/2140511

patrzcie na środek tej:

http://cars.donedeal.ie/for-sale/cars/1957500

tutaj jest jeszcze jeden bardzo popularny tutaj bodykit a'la S line wannabe:

http://cars.donedeal.ie/for-sale/cars/2081266

no powiem ci że byłem ostatnio w irlandii u kumpla...i rzeczywiście tam ms design od cholery jezdzi..a tu w pl to cięzko znalesc

laki83 chcialbys nojego ms`a zamienic na zwykla swoja?? o przod mi chodzi :gwizdanie: Powiedzmy 150zl doplaty :cool1:

on ma sline'a na przodzie już więc wątpię :wink4:

Opublikowano

Na prawdę podoba wam się tak ten ms design? Popatrzcie sobie na Irlandzkie ogłoszenia, mi już się :sick3: chce od patrzenia na nie:

RS4 + srebrne kratki :embarrassed:

http://cars.donedeal.ie/for-sale/cars/2141742

następny AUDI AUDI, wszędzie AUDI

http://cars.donedeal.ie/for-sale/cars/2140511

patrzcie na środek tej:

http://cars.donedeal.ie/for-sale/cars/1957500

tutaj jest jeszcze jeden bardzo popularny tutaj bodykit a'la S line wannabe:

http://cars.donedeal.ie/for-sale/cars/2081266

no powiem ci że byłem ostatnio w irlandii u kumpla...i rzeczywiście tam ms design od cholery jezdzi..a tu w pl to cięzko znalesc

laki83 chcialbys nojego ms`a zamienic na zwykla swoja?? o przod mi chodzi :gwizdanie: Powiedzmy 150zl doplaty :cool1:

on ma sline'a na przodzie już więc wątpię :wink4:

no właśnie..przód s-line własnie sie maluje..ja szukam ms design na tył na 2 kominy

a czemu chcesz sie pozbyć tego przodu?

Opublikowano

Na prawdę podoba wam się tak ten ms design? Popatrzcie sobie na Irlandzkie ogłoszenia, mi już się :sick3: chce od patrzenia na nie:

RS4 + srebrne kratki :embarrassed:

http://cars.donedeal.ie/for-sale/cars/2141742

następny AUDI AUDI, wszędzie AUDI

http://cars.donedeal.ie/for-sale/cars/2140511

patrzcie na środek tej:

http://cars.donedeal.ie/for-sale/cars/1957500

tutaj jest jeszcze jeden bardzo popularny tutaj bodykit a'la S line wannabe:

http://cars.donedeal.ie/for-sale/cars/2081266

no powiem ci że byłem ostatnio w irlandii u kumpla...i rzeczywiście tam ms design od cholery jezdzi..a tu w pl to cięzko znalesc

laki83 chcialbys nojego ms`a zamienic na zwykla swoja?? o przod mi chodzi :gwizdanie: Powiedzmy 150zl doplaty :cool1:

on ma sline'a na przodzie już więc wątpię :wink4:

no właśnie..przód s-line własnie sie maluje..ja szukam ms design na tył na 2 kominy

Ja juz nie chce rzezbic i pojezdze narazie z normalna a potem szukam calego s-line :kox:

Opublikowano

Na prawdę podoba wam się tak ten ms design? Popatrzcie sobie na Irlandzkie ogłoszenia, mi już się :sick3: chce od patrzenia na nie:

RS4 + srebrne kratki :embarrassed:

http://cars.donedeal.ie/for-sale/cars/2141742

następny AUDI AUDI, wszędzie AUDI

http://cars.donedeal.ie/for-sale/cars/2140511

patrzcie na środek tej:

http://cars.donedeal.ie/for-sale/cars/1957500

tutaj jest jeszcze jeden bardzo popularny tutaj bodykit a'la S line wannabe:

http://cars.donedeal.ie/for-sale/cars/2081266

no powiem ci że byłem ostatnio w irlandii u kumpla...i rzeczywiście tam ms design od cholery jezdzi..a tu w pl to cięzko znalesc

laki83 chcialbys nojego ms`a zamienic na zwykla swoja?? o przod mi chodzi :gwizdanie: Powiedzmy 150zl doplaty :cool1:

on ma sline'a na przodzie już więc wątpię :wink4:

no właśnie..przód s-line własnie sie maluje..ja szukam ms design na tył na 2 kominy

Ja juz nie chce rzezbic i pojezdze narazie z normalna a potem szukam calego s-line :kox:

szkoda że mi starej dokładki nie udało sie zciągnąć z holandii do polski[nie weszła do auta i innymi gratami]to puściłbym ci ją za flache

Opublikowano

a z innej beczki może mi ktoś podać nr gniada na żarówkę postjową?? coś mi tam rozłącza a tego się chyba nie rozbiera

przechwytywaniei.png

Opublikowano

Ja polecam High Definition od AutoGlyma, drogi dosyć ale na długo starcza i moim zdaniem jest :good:

Opublikowano

Ja uzywalem turtle wax... Cena w miare i efekt tez bardzo dobry :good:

http://allegro.pl/turtle-wax-platinum-car-wax-wosk-carnauba-super-i1559495970.html

Opublikowano

TECH WAX 2.0 - super.. :)

AutoGlym też z resztą :good:

Opublikowano

Panowie szukam kogos z maksymalnymi znizkami w aso ( chodzi o zakup dupska do mojej padaczki ) . Kto pomoze ?

Wąski ?

:notworthy:

szuka taniej :naughty:

Opublikowano

Panowie szukam kogos z maksymalnymi znizkami w aso ( chodzi o zakup dupska do mojej padaczki ) . Kto pomoze ?

Wąski ?

:notworthy:

szuka taniej :naughty:

med.jpg

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.