Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cieszcie sie, ze zyjecie w PL, bo tam paliwko po 8,50PLN :naughty:

jeszcze wszystko przed nami :polew:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wrocilem wczoraj z Turcji... cieszcie sie, ze zyjecie w PL, bo tam paliwko po 8,50PLN :naughty:

Chyba samolotem leciales czy furka byles :?:

proste, ze samolotem :)

Opublikowano

a z B7 nr 8E1 955 023E?

Mam silnik na zbyciu :gwizdanie: Chcesz?? :cool1:

Czester pewnie rzezbic trzeba zeby go wlozyc do a4?? :cool1: zderzak mam na mysli :decayed:

Opublikowano

a z B7 nr 8E1 955 023E?

Mam silnik na zbyciu :gwizdanie: Chcesz?? :cool1:

Czester pewnie rzezbic trzeba zeby go wlozyc do a4?? :cool1: zderzak mam na mysli :decayed:

pierw spróję rozkręcić i zobaczę jak wyjdzie jak nic się nie uda będę się kontaktował

a z innej beczki może mi ktoś podać nr gniada na żarówkę postjową?? coś mi tam rozłącza a tego się chyba nie rozbiera

Opublikowano

a z B7 nr 8E1 955 023E?

Mam silnik na zbyciu :gwizdanie: Chcesz?? :cool1:

Czester pewnie rzezbic trzeba zeby go wlozyc do a4?? :cool1: zderzak mam na mysli :decayed:

Chodzi Ci o zderzaki z S4 ? przód i tył pasują p&p

Opublikowano

a z B7 nr 8E1 955 023E?

Mam silnik na zbyciu :gwizdanie: Chcesz?? :cool1:

Czester pewnie rzezbic trzeba zeby go wlozyc do a4?? :cool1: zderzak mam na mysli :decayed:

Chodzi Ci o zderzaki z S4 ? przód i tył pasują p&p

Na pewno?? Juz mi ktos tutaj pisal ze dokladka MS Design jest p&p :bag::baseball:

Opublikowano

Tył na 1000% bo sam zakładałem, przód na 99%. Zapytaj Virusa jak tam z przodem dla pewności.

Opublikowano

Tył na 1000% bo sam zakładałem, przód na 99%. Zapytaj Virusa jak tam z przodem dla pewności.

Ktos pisal ze chyba belka jakas inna jest :gwizdanie: Ale spryski zwykle tez pasuja czy juz pupa?? :cool1:

Opublikowano

Belka podejdzie zwykla, spryski tez, ale zaslepki spryskow juz sa inne.

Opublikowano

Belka podejdzie zwykla, spryski tez, ale zaslepki spryskow juz sa inne.

zawsze cos nie pasuje :decayed: dzieki Fly :good: chce sobie zrobic jakis ladny przod ale nie taki spych jak MS :wink4:

Opublikowano

panowie szukam, szukam i nie moge poszukac...podrzuci ktos temat jak zdemontowac sprezarke klimy w B6

Opublikowano

Na prawdę podoba wam się tak ten ms design? Popatrzcie sobie na Irlandzkie ogłoszenia, mi już się :sick3: chce od patrzenia na nie:

RS4 + srebrne kratki :embarrassed:

http://cars.donedeal.ie/for-sale/cars/2141742

następny AUDI AUDI, wszędzie AUDI

http://cars.donedeal.ie/for-sale/cars/2140511

patrzcie na środek tej:

http://cars.donedeal.ie/for-sale/cars/1957500

tutaj jest jeszcze jeden bardzo popularny tutaj bodykit a'la S line wannabe:

http://cars.donedeal.ie/for-sale/cars/2081266

Opublikowano

Jednak jak fabryka coś wymyśli to nie ma ch... we wśi.

Ta ostatnia ma ciekawy felunek

Opublikowano

beda RS`y 19` znowu :kox: :kox: Yebac 18` :decayed:

Opublikowano

beda RS`y 19` znowu :kox: :kox: Yebac 18` :decayed:

:oklaski: :oklaski:[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 06:01_________________________________________________

a z innej beczki może mi ktoś podać nr gniada na żarówkę postjową?? coś mi tam rozłącza a tego się chyba nie rozbiera

nikt nie pomoże
Opublikowano
  • Autor

Panowie szukam kogos z maksymalnymi znizkami w aso ( chodzi o zakup dupska do mojej padaczki ) . Kto pomoze ?

Opublikowano

Panowie szukam kogos z maksymalnymi znizkami w aso ( chodzi o zakup dupska do mojej padaczki ) . Kto pomoze ?

Wąski ?

Opublikowano

Panowie szukam kogos z maksymalnymi znizkami w aso ( chodzi o zakup dupska do mojej padaczki ) . Kto pomoze ?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=178596.0

Opublikowano

Daniel dzwoniłem do nas do kielc do Aso. mam tam znajomego na warsztacie, mówi że wyciągnie ile się da ale trzeba pojechaćć tam i podać numery części. zadzwoń do mnie to umówimy się i podjedziemy we dwóch. :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.