Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cool moze byc problem booo : ten program co miales pewnie zapetlal wtryski , nowy beda musieli zrobic bardzo slabiutki zeby tego uniknac ( ale jak wiedza o co chodzi to dadza rade ) . Jaka masz instalacje? Nie mow ze staga za ta kase ? :) BTW na chuY zes wymienial ecu ? :) Wystarczylo wgrac ori mapy ;)

Panowie a co do naklejek : wybierzemy/zrobmy wspolnie jakis wzor i wtedy bedziemy naklejac :)

wiem ze mape ori mozna bylo wgrac, ale kompa kupilem za 100 wiec biedy nie ma, tylko teraz co robic z tym chipem, bo na tamtym kompie na benzynie zapierdzielal i nic sie nie dzialo, gaz regulowali na rozne sposoby, i pokazywal mi na kompie ze dawkowanie szaleje poza zakresamu i gazu nie da sie ustawic na tym wywalonym epromie, a nie chcialbym wywalic 1k na chip ktory da mi 15 kucy i i tak bede mial niedosyt po tamtym kompie. Jest kolega na forum ktory moglby wgrac mi ori mapy np na 180km, ale czy to da rade tak?? I bedzie chodzic?? Zglupialem calkowicie

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sprzedający wciska mi że ta zmieniarka będzie obsługiwała navi między zegarami- możliwe to?

cd_changer.jpg

Opublikowano

Nie wiecie czy szufladki pod fotele Recaro sa takie same jak w fotelach s line?

Bede wdzieczny za sensowna odpowiedz :)

Opublikowano

pany mam pytanko czy pompa wspomy o tym numerze 8E0 145 155 N bedzie pasowala do mnie ja mam nr 8E0 145 155 ? jest jakas miedzy nimi róznica?

Opublikowano

nie jestem pewien ale chyba tylko Ciśnienie? ! więc będzie pasować.

Teraz i ja mam pytanie co możecie powiedzieć o tym Aucie.

http://otomoto.pl/audi-a4-s-line-anglik-C20988757.html

Proszę o jakieś sugestie...

Czy te 2.0T bedzie chlalo duzo wiecej niż moje 1.8T z softem na 180KM moje chla srednio 9-11l/100km

oczywiście prosze nie zwracać uagi na stronę Kierownicy :)

z tego co widzę to wersja niezabogata ale to bym szybko zmienił... :)

Opublikowano

MARCIN607 raczej wątpie aby pasowała. W ogóle jakoś zraziłem się do tego kolesia co sprzedaje, bo raz pisze tak, a raz tak...

Opublikowano
  • Autor

Cool : wieksze wtryski kup i dopiero jedz stroic :) Jak nie beda benzynowe zapetlaly to gaz powinien tez chodzic ( ale ciagle nie wiem co to za fantastyczna instalacja :P )

Opublikowano

nie jestem pewien ale chyba tylko Ciśnienie? ! więc będzie pasować.

Teraz i ja mam pytanie co możecie powiedzieć o tym Aucie.

http://otomoto.pl/audi-a4-s-line-anglik-C20988757.html

Proszę o jakieś sugestie...

Czy te 2.0T bedzie chlalo duzo wiecej niż moje 1.8T z softem na 180KM moje chla srednio 9-11l/100km

oczywiście prosze nie zwracać uagi na stronę Kierownicy :)

z tego co widzę to wersja niezabogata ale to bym szybko zmienił... :)

wg mnie jakoś ma dziwnie spasowane zderzaki ,zerknij na przedni gril względem maski,chromy wokół szyb
Opublikowano

mam nadzieje ze to tylko dojchanie jakieś.

Opublikowano

najlepiej na żywo obejżeć

Opublikowano

teraz to sie zastanawiam czy ten silnik to dobr wybor

Opublikowano
  • Autor

No nie zagazujesz :polew:

Opublikowano

nie jestem pewien ale chyba tylko Ciśnienie? ! więc będzie pasować.

Teraz i ja mam pytanie co możecie powiedzieć o tym Aucie.

http://otomoto.pl/audi-a4-s-line-anglik-C20988757.html

Proszę o jakieś sugestie...

Czy te 2.0T bedzie chlalo duzo wiecej niż moje 1.8T z softem na 180KM moje chla srednio 9-11l/100km

oczywiście prosze nie zwracać uagi na stronę Kierownicy :)

z tego co widzę to wersja niezabogata ale to bym szybko zmienił... :)

avant? :wtf:e

przerzucal ktos osprzet z xenonu do bi?? jakies foto mnie interesuje :wink4: Czy da sie zamienic te mocowanie zarnika z xenonu do bi? :cool1: wielkosc "wylotu" soczewki jest podobna :gwizdanie:

Opublikowano

No nie zagazujesz :polew:

No to wiem dobrze. Ale nie jest to dla mnie problem. bardziej mi chodzi o awaryjność tego silnika.

Opublikowano

No to wiem dobrze. Ale nie jest to dla mnie problem. bardziej mi chodzi o awaryjność tego silnika.

jest tam jakis jeden mankament - bajk to wymienial od razu po zakupie, ale to jakas pier**la.

poza tym silnik git.

po sofcie masz tyle ile po wlozeniu 10k w 1.8T :)

Opublikowano

pany co z tymi naklejkami?arturo moze zrobic na wzor na gorze

Opublikowano

pany co z tymi naklejkami?arturo moze zrobic na wzor na gorze

dokładnie tylko czekam na pozwolenie na rozprowadzanie :cool1:

Opublikowano

Cool : wieksze wtryski kup i dopiero jedz stroic :) Jak nie beda benzynowe zapetlaly to gaz powinien tez chodzic ( ale ciagle nie wiem co to za fantastyczna instalacja :P )

jakie te wtryski bys proponował? czy jak zmienił bym wtryski to może wtedy na starym ecu gaz daloby sie ustawic i nie trzeba softowac nowego ecu?

Opublikowano

W ASO jest akcja do soboty na produkty AUDI wszystko w dol 50 % :) np. dokladki, spojlery , dywaniki ,akcesoria AUDIO ,koszulki itd. :kox:

Warto pojechac jak to ma niedaleko i przejrzec oferte :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.