Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aleście się uparli na to "formalizowanie" :wallbash:

Co Wam tak przeszkadza w dotychczasowej formie? Po co kolejny klub w Klubie?

Sorki, ale jakoś nie ogarniam tej "inicjatywy" :no:

Artur - w takim razie zaproponuj coś. Tobie nie pasuje formalizowanie, Pincziemu to, że nikt się nie odzywa gdy chce plakietkę DB6...

...jest jakieś rozwiązanie, które da satysfakcję każdemu z Was?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale o co cały zgiełk?

Plakietka "dywizjonowa" ? Jest w pierwszym poście.

Komu się należy, a komu nie? Po co takie zagrywki? Moim zdaniem dywizjonowcem może być każdy, kto chce coś robić ze swoją niuńką i kto się z Dywizjonem identyfikuje.

Teraz stworzymy/cie oficjalny Dywizjon B6, potem może tam też porobią się podgrupy, np. detailingowców, silnikowców, airraidowców, itp. Do tego też stwórzmy kolejne oficjalne struktury... :wallbash:

Opublikowano

Ale już sam dywizjon jest swego rodzaju podziałem. W zasadzie całość rozchodzi się o tę cholerną plakietkę - gdyby zostawić ten wątek po prostu jako miejsce spotkań i pogaduch, nie byłoby problemu...

Opublikowano

Ale już sam dywizjon jest swego rodzaju podziałem. W zasadzie całość rozchodzi się o tę cholerną plakietkę - gdyby zostawić ten wątek po prostu jako miejsce spotkań i pogaduch, nie byłoby problemu...

I o to właśnie chodzi :good:
Opublikowano

Panowie nie moge nigdzie w mojej okolicy dostac czujnika temperatury silnika . Moze wy wiecie gdze najszybciej go dostane?

Opublikowano

Panowie nie moge nigdzie w mojej okolicy dostac czujnika temperatury silnika . Moze wy wiecie gdze najszybciej go dostane?

Z której części wielkopolski jesteś?

Opublikowano

okolice Gostynia Krotoszyna

Chcesz oryginał czy zamiennik (jakiś markowy)?

Opublikowano

to zalezy od ceny ....dzis kumpel byl w Gostyniu i koles sprzedali mu czujnik temperatury cieczy chlozacej za 85 zl .

Opublikowano

to zalezy od ceny ....dzis kumpel byl w Gostyniu i koles sprzedali mu czujnik temperatury cieczy chlozacej za 85 zl .

W ASO 116zł. Skontaktuj się z kolegą TOM77 - zapytaj czy czegoś nie zaoferuje (dobry zamiennik). Będzie połowę taniej, część w ciągu 24h dostarczy Ci kurier.

Opublikowano

Ale już sam dywizjon jest swego rodzaju podziałem. W zasadzie całość rozchodzi się o tę cholerną plakietkę - gdyby zostawić ten wątek po prostu jako miejsce spotkań i pogaduch, nie byłoby problemu...

I o to właśnie chodzi :good:

:good:

w dywizjonie jest każdy a do galerii trafić może ten kto ma mocno rezane auto np Ja :polew: :polew: .

Ale poważnie jak komuś bardzo zależy to szybka ankieta czy powinien być na pierwszej stronie czy nie (tylko też do ankiety nie powinno iść każde auto tylko takie którego włąściciej jest już tu chwilę i trochę zrobił w czasie swojej obecności- soft body i inne pierdoły). i umieszczene na pierwszej stro to nie powinien być podział a wyróżnienie dla włożonej pracy pomyusłu itp. a za jakieś wymądżanie ala jest w Dywiz a Ty nie odrazu out . kwestia wlepy moim zdaniem powinna być dla każdego - ja mam prócz softu który był już w aucie mam fajną serie ale nie wyobrażam sobie żeby wejśćna forum i nie wejśćdo dywizjonu. a jak wlepy nie dostanę zaje..bię ją KAROLOWI z auta :gwizdanie: (sorry za literówki)

Opublikowano

MARCIN dostaniesz jak będę chciał :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

MARCIN dostaniesz jak będę chciał :polew: :polew: :polew:

to nie to samo :decayed:
Opublikowano

Szanowni Panowie nawiazujac do dyskusji na temat czlonkow B6 DIVISION trzeba wreszcie ta Komysyyyję skrzyknąc i do dziela :decayed: .

Pincziego autko moim zdaniem powinno być na gorze :rolleyes: Jak ktoś sledził temat to na pewno wie jakie wprowadził w swoim autku modyfikacje .

I nie ma co sie pienic moje dzieciaczki :D tylko pasuje aby bylo wiecej autek na pierwszej stronie :wink4: Bo w sumie trochę wstyd :embarrassed: ze tak mało jest .

Zastanawia mnie czemu np. nie ma aut forumowym rezaczy adamooo Flayer :mysli: ... chłopaki sie wstydza czy co :decayed: ....zartowalem :bag:

Mam na oku jeszcze kilku kandydatow :wink4:

Takze wiecej autek zglaszajcie :baseball:

P.S.

Kogo bym widzial na pewno w Komisji:

- NOSB , FLAYER , Bart-S , wrclaguna :decayed: ,

Opublikowano

Ja jestem za tym aby Bart-s został Bosem Divisionu oczywiście jeżeli mu będzie ta opcja pasować.

podpisuje sie pod tym dwoma rękami :good:

Ja mogę być skarbnikiem ... :lol1::decayed:

a beda jakies znizki dla dywizjonowcow na mapy ? :kox:

Zastanawia mnie czemu np. nie ma aut forumowym rezaczy adamooo Flyer :mysli: ... chłopaki sie wstydza czy co :decayed: ....zartowalem :bag:

nie odczuwam potrzeby :) ...aaaaleee jakby mnie ktos wybral to czemu nie.

Jak skoncze obecne rezanie, to zrobie jakas sesje aktualna i sie zglosze :decayed:

Opublikowano

No wiesz co Flyer...jak mozesz nie czuc tej potrzeby....foch :D

Opublikowano

Hej

Dalej szukasz czujnika temp.

Opublikowano

a może i ja sie zapisze do tego ustrojstwa :mysli::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.