Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tego szefa zapytaj Patrox :cool1:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tego szefa zapytaj Patrox :cool1:

Lichy z nim kontakt. Może ktoś ma gdzieś leżeć w domu.
Opublikowano

Musi być na to sposób. U mnie przy wymianie rozrządu nie rozszczelniali układu klimatyzacji.[br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 11:55_________________________________________________Wspomaganie rozłączali, spuszczali płyn.

mechanicy nie sciagaja pasa przy rozrzadzie, tylko go odsuwaja o kilka cm.

Opublikowano

Musi być na to sposób. U mnie przy wymianie rozrządu nie rozszczelniali układu klimatyzacji.[br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 11:55_________________________________________________Wspomaganie rozłączali, spuszczali płyn.

mechanicy nie sciagaja pasa przy rozrzadzie, tylko go odsuwaja o kilka cm.

Ale "wszyscy" czy "niektórzy"?

To na Przasnyskiej musieli o tym nie wiedzieć. Bo wszystkie trybiki silnika mogłem sobie bezproblemowo obejrzeć.

Opublikowano
430429_10150576477694189_363357004188_8807829_491507196_n.jpg
Opublikowano

Musi być na to sposób. U mnie przy wymianie rozrządu nie rozszczelniali układu klimatyzacji.[br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 11:55_________________________________________________Wspomaganie rozłączali, spuszczali płyn.

mechanicy nie sciagaja pasa przy rozrzadzie, tylko go odsuwaja o kilka cm.

Ale "wszyscy" czy "niektórzy"?

To na Przasnyskiej musieli o tym nie wiedzieć. Bo wszystkie trybiki silnika mogłem sobie bezproblemowo obejrzeć.

żeby ustawić pas w położeniu serwisowym trzeba mieć specjalne tuleje.

U siebie zlałem płyn z chłodnicy, odłączyłem węże dolny i górny i wszystko ładnie zeszło w dół.

Opublikowano

Musi być na to sposób. U mnie przy wymianie rozrządu nie rozszczelniali układu klimatyzacji.[br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 11:55_________________________________________________Wspomaganie rozłączali, spuszczali płyn.

mechanicy nie sciagaja pasa przy rozrzadzie, tylko go odsuwaja o kilka cm.

Ale "wszyscy" czy "niektórzy"?

To na Przasnyskiej musieli o tym nie wiedzieć. Bo wszystkie trybiki silnika mogłem sobie bezproblemowo obejrzeć.

żeby ustawić pas w położeniu serwisowym trzeba mieć specjalne tuleje.

U siebie zlałem płyn z chłodnicy, odłączyłem węże dolny i górny i wszystko ładnie zeszło w dół.

jakie tulejki?? :decayed: Wisi i tak na przewodach od chłodnic :decayed: ja tam tylko odchylałem i było ok :good: Ale chłodnica klimy się odpina i odsuwa na bok. W b5 tak robilismy z bratem przy nierządzie :wink4:

Opublikowano

w b6 przewody od chłodnicy klimy są z dwóch stron także na bok jej nie odchyli tylko opuści na dół

Opublikowano

Panowie, przy sciagnietych boczkach drzwi zamykajac je bede je mogl otworzyc od zewnatrz :?:

Opublikowano

Tak

Opublikowano

Czy do avanta wejdzie mi do kufra zderzak przedni z a4 b6?

Wytapane z SGS2

Opublikowano

Czy do avanta wejdzie mi do kufra zderzak przedni z a4 b6?

Wytapane z SGS2

wejdzie jak złożysz siedzenie

Opublikowano

Ok. Jutro w takim razie wyprawa po zderzak z eSy

Wytapane z SGS2

Opublikowano

Panowie, zapalajac auto wlacza mi sie kontrolka hamulcow na czerwono i pisze BRAKE. Czy to znaczy ze musze zmienic plun hamulcowy :?:

Opublikowano

sprawdź poziom płynu

Opublikowano

Pany jakie koncowki wydechu powinny być do zderzaka s4 ?? średnica jakaś firma ?? :hi:

Opublikowano

ulter 90 lub 100 wg mnie 90 jest :good: virus ma 100 zerknij sobie

Opublikowano

100 tylko i wyłącznie- es musi być zadzior :naughty::kox:

Opublikowano

Moje auto wczoraj postalo pierwszy raz dobre 10h na mrozie i jak ruszylem, to kazdy mocniejszy skret (wjazd w uliczke, rondo) konczylo sie wywalaniem BRAKE i 3-krotnym piknieciem. Slaby AKU?

Jak dojechalem do domu i zjechalem do garazu (jakies 7km jazdy), to problem zniknal.

W garazu +8 st., i rano juz nie mialem problemu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.