Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2-3 dni temu tez nie chciała palic z pierwszego

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

2-3 dni temu tez nie chciała palic z pierwszego

:vaglogi::song:

Opublikowano

Kto by tam przy -20 siedział z lapkiem w samochodzie i logi robił :polew:

Opublikowano

Logi zawsze robie na spotach :naughty: trzeba tam dojechac :kox:

Opublikowano

Kto mi powie jakie to są kolory:

201003101076ws.jpg

zdjęcie zapożyczone od cool506

Opublikowano
:gwizdanie: :gwizdanie: :good: [br]Dopisany: 03 Luty 2012, 06:04_________________________________________________

yhmm...szukam skrzyni quattro WAŁU, DYRFA. ITD I mi te koła w oko wpadły.

będziesz Q rezał?
Opublikowano

Co to za jakieś zaślepione ?

bierz zaslepione, oslonke w zaslepionym mozna zdjac i wyglada jak niezaslepiony (a moze kiedys sie przyda).

jedna kratke musisz miec odslepiona, bo tamtedy idzie powietrze do IC.

Opublikowano

No to mi zabiłeś teraz klina.

Opublikowano

z reguly ludzie zakladaja do 1.9TDI 2x niezaslepione zeby nie bylo 2 roznych.

ja ostatnio zmienialem kratki na niezaslepione (bo mam FMIC i chcialem zakryc rury) i sie zdziwilem jak przyszly zwykle kratki, tylko z dodana oslonka :)

Opublikowano

Czy one są takie same, tylko do zaślepionych są dodatkowe nakładki które można zdjąć ?

Dobrze rozumiem ? Poza tymi nakładkami się nie różnią ?

Opublikowano

Czy one są takie same, tylko do zaślepionych są dodatkowe nakładki które można zdjąć ?

Dobrze rozumiem ? Poza tymi nakładkami się nie różnią ?

dokladnie tak

Opublikowano

Kto mi powie jakie to są kolory:

201003101076ws.jpg

zdjęcie zapożyczone od cool506

Ten po prawo to Swing ten po lewo to Java coś tam ?

Opublikowano

Kto mi powie jakie to są kolory:

201003101076ws.jpg

zdjęcie zapożyczone od cool506

Ten po prawo to Swing ten po lewo to Java coś tam ?

dziękuje bardzo a powiedz mi jako fachowiec...czy beż kamut będzie się bardzo różnił od mojej obecnej kiery?

Opublikowano
:gwizdanie: :gwizdanie: :good: [br]Dopisany: 03 Luty 2012, 06:04_________________________________________________

yhmm...szukam skrzyni quattro WAŁU, DYRFA. ITD I mi te koła w oko wpadły.

będziesz Q rezał?

Masz jeszcze swoje RS`y czy juz sprzedałeś?? :naughty:
Opublikowano

100 za duze,Flyer mialem takie cos ze jak jechalem i skrecalem to mi migal brake no i mialem malo plynu hamulcowego

Magic przy jakiej temp Ci nie odpalil? widzialem ze w Polsce teraz zimno :gwizdanie: ja dzisiaj rano odpalalem przy -6 a jak widze ze w PL nawet -30 :gwizdanie:

-32 i moje stare b5 paliło jak złoto

U mnie to samo - podczas trasy do BB... Na zakrętach przy większej prędkości zapalało mi "BRAKE" na DISie - podłączyłem kompa i zero błędów. Też słyszałem, że to płyn ale u mnie problem zniknął gdy pobawiłem się hamulcem ręcznym...

Opublikowano

Bartek, co to znaczy "pobawiłem się ręcznym", bo u mnie też wyskakuje co jakiś czas "BRAKE" i piszczy 3 razy. Mam to od zeszłego tygodnia.

Opublikowano

Bartek, co to znaczy "pobawiłem się ręcznym", bo u mnie też wyskakuje co jakiś czas "BRAKE" i piszczy 3 razy. Mam to od zeszłego tygodnia.

Widzę, że większej liczbie osób zaczął przy tych temperaturach świrować układ hamulcowy...

Pobawić w sensie zaciągniąć i zwolnić kilka razy - nie wiem, może linka gdzieś przymarza?

Opublikowano

Kto mi powie jakie to są kolory:

201003101076ws.jpg

zdjęcie zapożyczone od cool506

Ten po prawo to Swing ten po lewo to Java coś tam ?

dziękuje bardzo a powiedz mi jako fachowiec...czy beż kamut będzie się bardzo różnił od mojej obecnej kiery?

Jak sie nie myle bedzie jaśniejszy, tą po prawej Ragga ma u Siebie, i tez nie ma takiej skory zeby to opierdzielic. Oj Panie dratewka nie postarałeś sie :gwizdanie:

Choc ten podłokietnik mogłes ogarnąć!! LEŃ!!!! :bicz:

Opublikowano

Pobawić w sensie zaciągniąć i zwolnić kilka razy - nie wiem, może linka gdzieś przymarza?

moze tak byc, choc do tej pory nie mialem takich problemow... a tez byly spore mrozy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.