Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kurde szkoda ze ode mnie to az 210km :kwasny:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mozna dawac felgi z et 52 do b6?

Opublikowano

Czy trzeba coś rezać przy zakładaniu bixenonow jak się mialo xenon ? czy podejdzie P&P ?

Opublikowano

Wszystko P&P, tyle ze mozesz miec lekko krotki kabel od strony pasazera :grin:

Opublikowano

tzn? :kox: a żadnych problemów typu błędów na fisie nie będzie ?

Opublikowano

panowie potrzebuje szybkiej odp, z tylu silnika pomiędzy ściana grodziowa spiepszyl mi płyn, obstawiam ze to króciec, kłopotliwa jest wymiana? da rade samemu, nie trzeba silnika ruszać bo tam jest slaby dostęp:kwasny:

Opublikowano
http://vagnysa.pl/

Wybiera się tam ktoś w tym roku?

Ja się wybieram :wink: Byłem w ubiegłym roku i nie wiedziałem, że jest to tak świetna impreza. Pogoda dopisała, kilkaset tuningowanych aut, ładna miejscówa... Co prawda było mało Audioli, ale i tak było mega. Jeden koleś robił szał nową S5 V8, do dziś mam ten dźwięk w głowie :kox:

Opublikowano

No to się będziemy widzieć. Szczerze na fotach jakiegoś szału nie ma pod względem aut mam nadzieje że w tym roku będzie coś lepszego.

Opublikowano
tzn? :kox: a żadnych problemów typu błędów na fisie nie będzie ?

Na pewno będą, musisz przeprowadzić adaptacje po takiej wymianie lamp.

Pany o co chodzi z niewypalającymi poduszkami w B6 po wymianie na nowsze ?

Opublikowano

Poszukaj bo jest gdzieś o tym temat, chodzi o dwufazowy system poduszek w B7 (2 eksplozje w jednej)

Opublikowano

Ok zaraz poszukam. Myślałem, że jest to bezproblemowa wymiana, a teraz okaże się, że połowa osób nie ma poduszek :kwasny:

Opublikowano
Ok zaraz poszukam. Myślałem, że jest to bezproblemowa wymiana, a teraz okaże się, że połowa osób nie ma poduszek :kwasny:

dokładnie tak

a temat masz tu:

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?221988-ALL-B6-Czy-poduszka-kierownicy-z-B7-zamontowana-do-B6-wystrzeli-prawid%B3owo-w-przypadku-kolizji

Opublikowano
http://vagnysa.pl/

Wybiera się tam ktoś w tym roku?

Ja również będę. :banan: Byłem 2 lata temu i było mega, w tamtym roku niestety nie dałem rady ale w tym muszę być :decayed:

Opublikowano

A do Rothenburga sie ktos wybiera?

http://cult-style.de/index1.php?language=en

Opublikowano
http://vagnysa.pl/

Wybiera się tam ktoś w tym roku?

Ja również będę. :banan: Byłem 2 lata temu i było mega, w tamtym roku niestety nie dałem rady ale w tym muszę być :decayed:

No to ładnie jakoś na zdjęciach nie było za rewelacyjnych aut czy po prostu nie ma zdjęć.

Opublikowano

2 lata temu może nie było aż tyle aut fajnych ale parę grubych było. A klimat był niesamowity. Weekend spędzony nad jeziorkiem nyskim był super

W tamtym roku niestety nie byłem ale z tego co wiem to było mega. Aut było ok 1300-1400 no i po fotkach co oglądałem to masakra.

Jak patrze po projektach ludzi po różnych forach i deklarujących swoją obecność to muszę tam być :D

Opublikowano

Pokaż jakieś auta co się deklarują wpaść z innych for:decayed:

Opublikowano

pany podajcie mi nr kratek w zderzak s-line i grilla w zderzak

Opublikowano
pany podajcie mi nr kratek w zderzak s-line i grilla w zderzak

Dla...?

Opublikowano

mnie hehe :-) b6 avant

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.