Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oż ty....cwaniak...ale to nie problem..3 razy tam obróce:polew:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bede mial na sprzedaz komplet schowkow pod siedzenia przod do B6 i B7. Oferty dawac na PW.

Opublikowano

Wejdzie tam piwo ? :wink:

Opublikowano

spokojnie piwko wejdzie :decayed:

Opublikowano
Wejdzie tam piwo ? :wink:

1 puszeczka i nic wiecej. Ja woze telefon, jakies chusteczki z Mc'a, srubokret itp.

Opublikowano

Butelka nie wejdzie :naughty:

Ale puszka jak najbardziej :grin: Te schowki sa swietne na telefony, nawi, chustki, jakies drobne narzędzia.. dokumenty.

img9386u.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Panowie do czego służy rezonator ciśnienia zamontowany za turbiną w 1.9 TDi

ZBIORNIK AUDI A4 B6 1.9 TDI 130 KM 03R 8e0129955 (2467716326) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Wygląda to tak jak na zdjęciu.

Zakładałem dolot z kwasówki i fmic i mam wrażenie że silnik pracuje głośniej. Czy ten rezonator może to jakoś tłumi bo został wyciągnięty

Opublikowano

Podobno tlumi ten slynny dzwiek szurania turbiny, po odpuszczeniu gazu. :hi:

Opublikowano

Ok. Dzięki za info:hi:

Opublikowano

Ale cisza

Dajcie jakiś fajny tani modzik :decayed:

Opublikowano

ja dziś kupiłem sobie kubek, esp, parktronic i zaślepke w chormie za 200zł :banan:

Opublikowano
Ale cisza

Dajcie jakiś fajny tani modzik :decayed:

Zapodaj sobie uchwyt na kubki na tylny podlokietnik :decayed:

Opublikowano
Ale cisza

Dajcie jakiś fajny tani modzik :decayed:

bak do pelna-cieszy oko :grin:

Opublikowano

No ja skorzystałem dziś z promocji niedzielnej i zalałem do pełna po 5.28zł za litr. :wink:

Te uchwyty na 2 kubki to trzeba cały podłokietnik wymieniać na wer. USA ?

Opublikowano
Ale cisza

Dajcie jakiś fajny tani modzik :decayed:

Zapodaj sobie uchwyt na kubki na tylny podlokietnik :decayed:

A taki bajer nie jest jako "standard"?

Opublikowano
Ale cisza

Dajcie jakiś fajny tani modzik :decayed:

Zapodaj sobie uchwyt na kubki na tylny podlokietnik :decayed:

A taki bajer nie jest jako "standard"?

... chciałbym

Opublikowano

W takim razie ciekawego golasa mam :whistling:

Czy wie ktoś gdzie jest krańcówka lub co odpowiada za zapalanie lampki wewnątrz schowka? Nie mam prądu i koniec :kwasny:

Opublikowano
No ja skorzystałem dziś z promocji niedzielnej i zalałem do pełna po 5.28zł za litr. :wink:

Te uchwyty na 2 kubki to trzeba cały podłokietnik wymieniać na wer. USA ?

tak :cicho:

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

SCHOWEK UCHWYT NA NAPOJE PODŁOKIETNIK AUDI A4 A6 (2474127582) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a to chyba nie do B6

Opublikowano
wer. USA ?
tak :cicho:

A fabrycznie z fabryki DE też były? Czy tylko US?

Opublikowano

W B7 byly :decayed: fajny bajerek :wink:

A swiatelko w schowku jest sterowane za pomoca tego silowniczka - sciagnij boczek kosoli i bedziesz go widzial

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.