Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ja ogolnie u siebie to zastanawiam sie czy nie wywalic dystansów bo mi np dziwnie sie troszke jezdzi

też mam takie wrażenie...a powinno być odwrotnie. A jakby prawe koło wyrównać z lewym, tzn wrzucić tam większy dystans o 3mm ? :whistling:

Opublikowano

badboy sprawdź tylną oś szwagier miał tak w a6 c5 jedno koło wystawało mniej od drugiego walnięta była guma na belce stąd ta nierówność po wymianie wszystko się wyrównało

Opublikowano

Ma ktoś doświadczenie z silnikami ASN 3.0 220KM? Psuje to to się? Skrzynia, silnik? Pomijam całkowicie spalanie i moc i zasadność kupowania takie auta...

Opublikowano

Raczej sie nie psuje... przynajmniej nie slychac o wadach.

Opublikowano
Ma ktoś doświadczenie z silnikami ASN 3.0 220KM? Psuje to to się? Skrzynia, silnik? Pomijam całkowicie spalanie i moc i zasadność kupowania takie auta...

Jak to gada:kox::kox: Miałem brać taką w Niemczech avanta z quattro ale akcyza:kwasny: Jak typ ją odpalił to sikałem:kox::kox:

Opublikowano

Fajnie mruczy to MPI :thumbup1:

Opublikowano
badboy sprawdź tylną oś szwagier miał tak w a6 c5 jedno koło wystawało mniej od drugiego walnięta była guma na belce stąd ta nierówność po wymianie wszystko się wyrównało

dzięki !

Opublikowano

Do zderzaka S-Line (chyba tylko dolna dokładka od S-Line a góra standad) będzie pasować ramka rolna i kratki od halogenów od zwykłej wersji?

Opublikowano
Do zderzaka S-Line (chyba tylko dolna dokładka od S-Line a góra standad) będzie pasować ramka rolna i kratki od halogenów od zwykłej wersji?

Nie:kwasny:

Opublikowano

Kompletnie nie pasuje nic od standardowego? :doh:

Ile mniej więcej kratki halogenów + dolna ramka kosztuje?

Opublikowano
Kompletnie nie pasuje nic od standardowego? :doh:

Ile mniej więcej kratki halogenów + dolna ramka kosztuje?

Kratki po rabatach w aso okolo 85zł sztuka a środkowa 400:bag:

Opublikowano
Kompletnie nie pasuje nic od standardowego? :doh:

Ile mniej więcej kratki halogenów + dolna ramka kosztuje?

Kratki po rabatach w aso okolo 85zł sztuka a środkowa 400:bag:

To więcej niż cały zderzak :grin: Czym ta ramka się różni od zwykłej?

Halogeny to pies, ale grill dolny to jakiś mindfuck :o

Teraz nie wiem, czy brać ten zderzak :E

Opublikowano
Kompletnie nie pasuje nic od standardowego? :doh:

Ile mniej więcej kratki halogenów + dolna ramka kosztuje?

Kratki po rabatach w aso okolo 85zł sztuka a środkowa 400:bag:

To więcej niż cały zderzak :grin: Czym ta ramka się różni od zwykłej?

Halogeny to pies, ale grill dolny to jakiś mindfuck :o

Teraz nie wiem, czy brać ten zderzak :E

No większa jest trochę:wink: Halogeny pasują od zwyklego:wink: Niestety ale front s-line w całości to dosyć drogi gips:kwasny: A na allegro ciężko znaleźć i są w podobnych cenach co nowe:facepalm:

Opublikowano

ostatnio kratki były za 120 używki - para oczywiście.

Opublikowano

Bo jest przerobiony przód do wyrwania za jakieś 300 zł + przesyłka i trudno mi nie skorzystać :decayed: W sumie i tak zimę teraz by przeleżał i na następny rok bym to ogarniał :wink:

http://img10.allegroimg.pl/photos/oryginal/26/11/17/23/2611172384_1

Opublikowano
Bo jest przerobiony przód do wyrwania za jakieś 300 zł + przesyłka i trudno mi nie skorzystać :decayed: W sumie i tak zimę teraz by przeleżał i na następny rok bym to ogarniał :wink:

http://img10.allegroimg.pl/photos/oryginal/26/11/17/23/2611172384_1

Widziałem go gdzieś już na allegro:wink: Bierz bo warto a w zimę sobie skompletujesz:wink:

Opublikowano
Bo jest przerobiony przód do wyrwania za jakieś 300 zł + przesyłka i trudno mi nie skorzystać :decayed: W sumie i tak zimę teraz by przeleżał i na następny rok bym to ogarniał :wink:

http://img10.allegroimg.pl/photos/oryginal/26/11/17/23/2611172384_1

Widziałem go gdzieś już na allegro:wink: Bierz bo warto a w zimę sobie skompletujesz:wink:

To nie jest ten sam co na alledrogo:whistling:
Opublikowano

Dokładnie o tego chodzi zderzak a4 b6 8e0 s-line - cały zderzak (2611172384) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej., tymon wrzucił to pomyślałem, że może dobry pomysł go kupić :wink:

Ale koleś mnie przebił już... :facepalm:

Opublikowano
Bo jest przerobiony przód do wyrwania za jakieś 300 zł + przesyłka i trudno mi nie skorzystać :decayed: W sumie i tak zimę teraz by przeleżał i na następny rok bym to ogarniał :wink:

http://img10.allegroimg.pl/photos/oryginal/26/11/17/23/2611172384_1

Widziałem go gdzieś już na allegro:wink: Bierz bo warto a w zimę sobie skompletujesz:wink:

To nie jest ten sam co na alledrogo:whistling:

Chyba jednak tak:whistling: Za cały zderzak nawet i 400zł to dobra cena... Opychasz swój i połowa się zwraca :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.