Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

No ja BOSCHa kupiłem i dałem za ten szajs 100 zł :facepalm: Lepiej już jakbym tyłek wystawił przez okno i nim wycierał szybę w deszczu.

Kupiłem te same boscha pod ten klips tyle, że za około 55-60 zł (hurt max zniżka kuzyna) i po miesiącu same kreski na szybie - musiały się "poszarpać" i teraz nie wiem czy to przez burze piaskową* czy one takie choinkowe są.

*jak były te wichury w sierpniu to jechałem ~60 km i co chwile zawiewało tumany kurzu/piasku z pobocza i było trzeba spryskiem pomóc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Czasami mam komplet ramiona + pióra ale rzadko

W stałej sprzedaży mam pióra aero jak coś to PW :wink4:

jozek726 musisz mieć ramiona by wpiąć pióra aero pod zwykły klips i stare zaczepy nie podejdą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to mnie zastanawia.. Przecież wszystkie wtyczki od świateł idą do MCE to on nie wykrywa przerwy w obwodzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ni kuniecnie... MCE może powiedzmy zapalać jakieś światła, ale za sprawdzenie, czy dane żarówki nie są przepalone odpowiadają już inne piny w MCE. dlatego każdy kabelek od danej żarówki trzeba przeciągnąć do MCE...

Tu jest wszystko ładnie wytłumaczone:

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-b7-modul-centralnej-elektryki-wlacznik-swiatel-czujnik-swiatla-clh-138327/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zintegrowany system ostrzeżenia przed korkami, robotami drogowymi itp. nawigacja przekieruje Cię na inną trasę abyś nie stał np w korku... nie wiem czy w PL to działa ale w UK i Niemczech tak:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to komunikaty typu korki prace drogowe itd.

Artur wysłałeś?

nie ale jutro bankowo leci do Ciebie!! sorry ale dziś się nie wyrobiłem bo miałem inne pilne tematy...jeszcze raz przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie grzebałem dziś przy bixksie i nagle jeden zaczął swiecić na czerwono...powiedzcie coś padło czy może jakiś kablek się wysunął ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur luzik ja wiem jak jest. Teraz nonstop w pracy siedze i czasu nie mam paczek powysyłać:kwasny:

Ja go dziś zająłem :wink:

---------- Post dopisany at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany at 23:54 ----------

Panowie grzebałem dziś przy bixksie i nagle jeden zaczął swiecić na czerwono...powiedzcie coś padło czy może jakiś kablek się wysunął ??

Palniki masz stare czy nowe? Bo jak stare to możliwe, że właśnie jeden się skończył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur luzik ja wiem jak jest. Teraz nonstop w pracy siedze i czasu nie mam paczek powysyłać:kwasny:

Ja go dziś zająłem :wink:

Batrek to było może 15minut w drodze do ASO, więc naprawdę nie ma problemu...Ty też pomagasz nam tu wszystkim więc pomóc Tobie to czysta przyjemność...a z zakupów jesteś zadowolony? :decayed:

---------- Post dopisany at 23:59 ---------- Poprzedni post napisany at 23:59 ----------

czerwone światło to palnik do wymiany..

tak myślałem a powiedz adamoooo polecasz coś? mam chyba d1s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batrek to było może 15minut w drodze do ASO, więc naprawdę nie ma problemu...Ty też pomagasz nam tu wszystkim więc pomóc Tobie to czysta przyjemność...a z zakupów jesteś zadowolony? :decayed:

Tak. Skóra jest strasznie zabrudzona ale nie jest mocno wytarta (jest w lepszej kondycji niż ori w Passacie). Pozostaje tylko ładnie to wyprać i.... dobre pieniądze i dobra inwestycja. Ruszy kolejny projekt - jeszcze raz dzięki :thumbup1:

---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ----------

BTW - zostały mi stare palniki, jeden powoli zaczynał dawać na czerwono ale drugi jest OK (możesz brać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy polecam coś ? hmm..wymiana na nowe :) jak chcecie mogę się spytać kolesia bo ma nowe w dobrej cenie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...