Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Już wybadałem młody ale dzięki za pomoc. Jednak do wymiany. Co byście polecali najlepiej żeby trochę mocniejszy był bo pare modów z elektroniką wpadnie jeszcze:facepalm:

Varta silver

Wysłane z mojego MT11i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Mówisz o akumulatorze czy alternatorze?

Aku kup ori, żadne mody z elektroniką Ci go nie obciążą do tego stopnia, żeby go rozładować, chyba, że na włączonej stacyjce będziesz grał muze na fulla, bawił się 4-ema elektrycznymi szybami, lusterkami, regulował siedzenia, ustawiał nawigacje i ruszał multifunkcją na raz:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi powie jakie jest napięcie na lampkach od kratek nawiewów przy maksymalnej jasności? 12V? Nie chce mi się do samochodu dymać :decayed:

EDIT: Dobra już sprawdziłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wybadałem młody ale dzięki za pomoc. Jednak do wymiany. Co byście polecali najlepiej żeby trochę mocniejszy był bo pare modów z elektroniką wpadnie jeszcze:facepalm:

Varta silver

Wysłane z mojego MT11i

Dokladnie taki nabylem 74A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi powie jakie jest napięcie na lampkach od kratek nawiewów przy maksymalnej jasności? 12V? Nie chce mi się do samochodu dymać :decayed:

EDIT: Dobra już sprawdziłem :P

I jakie jest napięcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy maksymalnym na pewno 12V, miernika co prawda nie miałem, ale probówkę :P

Powiedzcie mi jak są sterowane światła przeciwmgłowe? Bezpośrednio od włącznika, czy idą poprzez MCE (u mnie low) bo CLH chciałbym zrobić nie zmieniając MCE tylko wstawiając przekaźnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wybadałem młody ale dzięki za pomoc. Jednak do wymiany. Co byście polecali najlepiej żeby trochę mocniejszy był bo pare modów z elektroniką wpadnie jeszcze:facepalm:

Varta silver

Wysłane z mojego MT11i

Dokladnie taki nabylem 74A

Hał macz?? Ostatnio gadalem z typem który mocno siedzi w aku i stwierdził że warta daję radę mniej więcej tak jak bosch ale centra jest najlepsza na rynku. 330zł za taką trzeba dać. Patryk pamietaj żeby go na maksa wykorzystywać od razu bo ci skurwi.le po 3 miesiącach od kupna zawsze stwierdzają że był źle eksploatowany i nie uznają gwarancji:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz w te 3 pierwsze miesiące okazuję się czy aku nie jest wadliwe i w sumie jak nie jest będzie śmigać:wink: Nie wiem jakie tam mają kryteria ale niestety tak to u nas wygląda:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w sklepie w mieście u nas właściciela znam więc tak źle nie będzie. Mam nadzieje:decayed:

Ten co mam teraz to jak auto trochę stało to już nie odpalało a muzyke jak odpalilem i zostawilem to w godzinke juz ledwo co palił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba kupować aku u TOM77..tanio , dobrze i z gwarancja !

Ja potrzebowałem na szybko bo już z rana bieda jest jak do pracy jadę:facepalm:

W sumie to obojętnie gdzie kupisz. U znajomego sprzedawcy też miałem tanio oraz gwarancję więc lux:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba kupować aku u TOM77..tanio , dobrze i z gwarancja !

Dystrybutorów centry jest pewnie ze 100 w PL więc wszędzie są podobne warunki i ta sam jakość:wink: Ale fakt TOM77 porządna firma :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi powie jakie jest napięcie na lampkach od kratek nawiewów przy maksymalnej jasności? 12V? Nie chce mi się do samochodu dymać :decayed:

EDIT: Dobra już sprawdziłem :P

Nie wiem jaka tam jest dioda, ale nie sądzę, żeby było 12V... Bo żaden LED tyle nie wytrzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema mam taka lampke w bagazniku

ngtzc.jpg

a chce wlozyc ledowe zarowki - pomoze ktos ktore mam kupic z allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomoże mi ktoś poszukać tematu o swapie przełączników szyb ze zwykłych na chromowe bo nie mogę znaleźć :doh:
http://a4-klub.pl/wnetrze-99/swap-przelacznikow-szyb-a8-b7-242939/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...