Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Już wybadałem młody ale dzięki za pomoc. Jednak do wymiany. Co byście polecali najlepiej żeby trochę mocniejszy był bo pare modów z elektroniką wpadnie jeszcze:facepalm:

Varta silver

Wysłane z mojego MT11i

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mówisz o akumulatorze czy alternatorze?

Aku kup ori, żadne mody z elektroniką Ci go nie obciążą do tego stopnia, żeby go rozładować, chyba, że na włączonej stacyjce będziesz grał muze na fulla, bawił się 4-ema elektrycznymi szybami, lusterkami, regulował siedzenia, ustawiał nawigacje i ruszał multifunkcją na raz:decayed:

Opublikowano

Ktoś mi powie jakie jest napięcie na lampkach od kratek nawiewów przy maksymalnej jasności? 12V? Nie chce mi się do samochodu dymać :decayed:

EDIT: Dobra już sprawdziłem :P

Opublikowano
Już wybadałem młody ale dzięki za pomoc. Jednak do wymiany. Co byście polecali najlepiej żeby trochę mocniejszy był bo pare modów z elektroniką wpadnie jeszcze:facepalm:

Varta silver

Wysłane z mojego MT11i

Dokladnie taki nabylem 74A

Opublikowano

ja ostatnio kupiłem Kagera za 240 zybli 74Ah

Opublikowano
Ktoś mi powie jakie jest napięcie na lampkach od kratek nawiewów przy maksymalnej jasności? 12V? Nie chce mi się do samochodu dymać :decayed:

EDIT: Dobra już sprawdziłem :P

I jakie jest napięcie?

Opublikowano

Przy maksymalnym na pewno 12V, miernika co prawda nie miałem, ale probówkę :P

Powiedzcie mi jak są sterowane światła przeciwmgłowe? Bezpośrednio od włącznika, czy idą poprzez MCE (u mnie low) bo CLH chciałbym zrobić nie zmieniając MCE tylko wstawiając przekaźnik.

Opublikowano
Już wybadałem młody ale dzięki za pomoc. Jednak do wymiany. Co byście polecali najlepiej żeby trochę mocniejszy był bo pare modów z elektroniką wpadnie jeszcze:facepalm:

Varta silver

Wysłane z mojego MT11i

Dokladnie taki nabylem 74A

Hał macz?? Ostatnio gadalem z typem który mocno siedzi w aku i stwierdził że warta daję radę mniej więcej tak jak bosch ale centra jest najlepsza na rynku. 330zł za taką trzeba dać. Patryk pamietaj żeby go na maksa wykorzystywać od razu bo ci skurwi.le po 3 miesiącach od kupna zawsze stwierdzają że był źle eksploatowany i nie uznają gwarancji:facepalm:

Opublikowano

Ciekawi mnie jak wygląda zła eksploatacja akumulatora. :doh:

Opublikowano

Wiesz w te 3 pierwsze miesiące okazuję się czy aku nie jest wadliwe i w sumie jak nie jest będzie śmigać:wink: Nie wiem jakie tam mają kryteria ale niestety tak to u nas wygląda:thumbdown:

Opublikowano

Kupiłem w sklepie w mieście u nas właściciela znam więc tak źle nie będzie. Mam nadzieje:decayed:

Ten co mam teraz to jak auto trochę stało to już nie odpalało a muzyke jak odpalilem i zostawilem to w godzinke juz ledwo co palił

Opublikowano

trzeba kupować aku u TOM77..tanio , dobrze i z gwarancja !

Opublikowano

Dokładnie

Opublikowano
trzeba kupować aku u TOM77..tanio , dobrze i z gwarancja !

Ja potrzebowałem na szybko bo już z rana bieda jest jak do pracy jadę:facepalm:

W sumie to obojętnie gdzie kupisz. U znajomego sprzedawcy też miałem tanio oraz gwarancję więc lux:wink:

Opublikowano
trzeba kupować aku u TOM77..tanio , dobrze i z gwarancja !

Dystrybutorów centry jest pewnie ze 100 w PL więc wszędzie są podobne warunki i ta sam jakość:wink: Ale fakt TOM77 porządna firma :good:

Opublikowano

pomoże mi ktoś poszukać tematu o swapie przełączników szyb ze zwykłych na chromowe bo nie mogę znaleźć :doh:

Opublikowano

Qwa, byłem dzisiaj w tym temacie a teraz z nic nie mogę go znaleźć :facepalm:

Opublikowano
Ktoś mi powie jakie jest napięcie na lampkach od kratek nawiewów przy maksymalnej jasności? 12V? Nie chce mi się do samochodu dymać :decayed:

EDIT: Dobra już sprawdziłem :P

Nie wiem jaka tam jest dioda, ale nie sądzę, żeby było 12V... Bo żaden LED tyle nie wytrzyma

Opublikowano

siema mam taka lampke w bagazniku

ngtzc.jpg

a chce wlozyc ledowe zarowki - pomoze ktos ktore mam kupic z allegro?

Opublikowano
pomoże mi ktoś poszukać tematu o swapie przełączników szyb ze zwykłych na chromowe bo nie mogę znaleźć :doh:
http://a4-klub.pl/wnetrze-99/swap-przelacznikow-szyb-a8-b7-242939/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.