Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dokładnie ja mam zwykły hak i nie ma tragedi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
No tego wcale nie wykluczam. Z tym że nie mam dojścia do gratów.

Proszę o jakieś sugestie.

Tego gościa mam pod nosem.

Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

tylko czemu te haki westfalia są takie drogie ? Warto to brać ?

Bo różnica w cenie spora od 300 do 1200zł

Firme Westfalia mam pod nosem. Jest to niemiecka firma z wieloletnia tradycja w budowie hakow, przyczepek lub przerobek Vw Busow na campery (wspolpraca z VW)- wiec chyba kicha to nie jest.

Ja mam oryginalny hak i do pakietu S-line zewnetrznego (exterierur-paket) i jak auto odbieralem to tyciecie wygladalo jakby u Zdzisia w stodole wyciety, ale trudno- lepszej alternatywy nie mialem.

Opublikowano

Pokażcie foto, w wolnej chwili.

Nigdy nie zwracałem na to uwagi a "A-czwórek" mało się widuje z hakami.

Chyba podjadę do tego gościa z Będzina, widać że ma moduł też na aukcjach.

Opublikowano

Jak zdjąć tą nakładkę chromowaną na tylnym zderzaku? Maznąłbym to na czarno :naughty:

Opublikowano

Ona jest przyklejona

Opublikowano

listwa chromowa nie jest przyklejona tylko na zatrzaski żeby ją zdjąć trzeba zdjąć zderzak, Tymon jak masz przyklejoną najprawdopodobniej masz połamane zatrzaski

Opublikowano

To nieciekawie, że zderzak trzeba ściągać :facepalm: Dużo z tym roboty w sedanie?

Opublikowano
To nieciekawie, że zderzak trzeba ściągać :facepalm: Dużo z tym roboty w sedanie?

By zdjęć zderzak max 30 min :decayed:

Opublikowano

Moja była klejona:facepalm:

Opublikowano

No widzę tutorial, nic trudnego :decayed: Tylko boje się, że coś krzywo będzie jak drugi raz go założę :facepalm:

Opublikowano
No widzę tutorial, nic trudnego :decayed: Tylko boje się, że coś krzywo będzie jak drugi raz go założę :facepalm:

z tego co wiem to nie ma mozliwości żebys go zle założył...on jest dokręcany 4 śrubami po lewej i prawej stronie,jak te sruby dobrze dokręcisz to zderzak będzie prosto siedziec

Opublikowano
Jak zdjąć tą nakładkę chromowaną na tylnym zderzaku? Maznąłbym to na czarno

ja w piątek małowałem plastidipem i nie ściągałem jej.. musisz tylko sprawnie okleić i będzie gites ! :wink:

Opublikowano
Jak zdjąć tą nakładkę chromowaną na tylnym zderzaku? Maznąłbym to na czarno

ja w piątek małowałem plastidipem i nie ściągałem jej.. musisz tylko sprawnie okleić i będzie gites ! :wink:

A pokażesz jak wyszło? Ja plastidipa nie mam więc raczej miałbym tylko jedną szanse... :grin:

Opublikowano

co to za fele

C26633712_4.jpg

Opublikowano

Rial Riga

Opublikowano

Obydwie fee :D

Opublikowano
Jak zdjąć tą nakładkę chromowaną na tylnym zderzaku? Maznąłbym to na czarno

ja w piątek małowałem plastidipem i nie ściągałem jej.. musisz tylko sprawnie okleić i będzie gites ! :wink:

A pokażesz jak wyszło? Ja plastidipa nie mam więc raczej miałbym tylko jedną szanse... :grin:

spoko spoko :wink: jutro zrobie jakieś zdjęcia i wrzucę w temat

Opublikowano

Btw. masz srebrny lakier? Bo ja wszystkie chromy wypieprzyć chcę na srebrnym :D

Opublikowano
Btw. masz srebrny lakier? Bo ja wszystkie chromy wypieprzyć chcę na srebrnym :D

czarny :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.