Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
panowie pytanie z innej beczki

Gdzie i jak zamontować moduł Bluta , czytałem że za schowkiem pasażera ale jak i do czego najlepiej żeby nie uszkodzić antenki no i żeby nie latał ?

Dzięki za pomoc :hi:

Ja u siebie mam specjalną puszkę pod fotelem pasażera i tam mam blutka:naughty:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Tego gdzie GPS jest podłączony to nawet najstarsi górale nie widzą :grin:

Kupiłem go już z RNSem.

Ty go montowałeś? GPS podłączasz w pojedyncze zielone gniazdo antenowe na tylnej ściance navi. Po tym kabelku jedź dalej i szukaj usterki...

niebieskie Bartku:wink: anteny były montowane też za zegarami:wink:

Po kabelku dojdzie gdzie jest - oczywiście masz rację, gniazdo jest niebieskie (nie wiem czemu ale zwidziało mi się, że było ciemno-zielone).

Opublikowano
panowie pytanie z innej beczki

Gdzie i jak zamontować moduł Bluta , czytałem że za schowkiem pasażera ale jak i do czego najlepiej żeby nie uszkodzić antenki no i żeby nie latał ?

Dzięki za pomoc :hi:

w warsztacie masz foty http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b6-b7-instalacja-fabrycznego-modulu-bluetooth-21473/index54.html

dodatkowo przypnij go trytką:wink:

Opublikowano
panowie pytanie z innej beczki

Gdzie i jak zamontować moduł Bluta , czytałem że za schowkiem pasażera ale jak i do czego najlepiej żeby nie uszkodzić antenki no i żeby nie latał ?

Dzięki za pomoc :hi:

Najczęściej dokładając wrzuca się go za schowek pasażera - jak ktoś chce mieć ładnie, to załatwiam pudło i daję go tak jak fabrycznie czyli w podłogę pod nogami pasażera.

Opublikowano
panowie pytanie z innej beczki

Gdzie i jak zamontować moduł Bluta , czytałem że za schowkiem pasażera ale jak i do czego najlepiej żeby nie uszkodzić antenki no i żeby nie latał ?

Dzięki za pomoc :hi:

Ja u siebie mam specjalną puszkę pod fotelem pasażera i tam mam blutka:naughty:

No wiem bo tak jest ori , ale ja nie mam takiej puszki i muszę to gdzieś wcisnąć

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------

panowie pytanie z innej beczki

Gdzie i jak zamontować moduł Bluta , czytałem że za schowkiem pasażera ale jak i do czego najlepiej żeby nie uszkodzić antenki no i żeby nie latał ?

Dzięki za pomoc :hi:

w warsztacie masz foty http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b6-b7-instalacja-fabrycznego-modulu-bluetooth-21473/index54.html

dodatkowo przypnij go trytką:wink:

panowie pytanie z innej beczki

Gdzie i jak zamontować moduł Bluta , czytałem że za schowkiem pasażera ale jak i do czego najlepiej żeby nie uszkodzić antenki no i żeby nie latał ?

Dzięki za pomoc :hi:

Najczęściej dokładając wrzuca się go za schowek pasażera - jak ktoś chce mieć ładnie, to załatwiam pudło i daję go tak jak fabrycznie czyli w podłogę pod nogami pasażera.

Dzięki wielkie za pomoc :hi:, będę musiał to jakoś zamocować za tym schowkiem, wiem że ori by było najlepiej na ale nie można mieć wszystkiego :wink:

Opublikowano

Jak to jest z DRL i jego działaniem, bo czytałem, że jak DRL jest wyłączone a CLH włączone to CLH i tak nie będzie działać, ale jak DRL jest włączone i CLH wyłączone to DRL będzie działać :eusathink:

Opublikowano

jedno do drugiego nic niema i działają niezależnie:wink:

Opublikowano

Czyli dałem ciała trochę, bo zleciłem zrobienie modułu CLH i DRL gdzie CLH jest zależne od DRL, no trudno :decayed:

Opublikowano
Czyli dałem ciała trochę, bo zleciłem zrobienie modułu CLH i DRL gdzie CLH jest zależne od DRL, no trudno :decayed:
Nie kumam o co Ci chodzi jak może clh być zależne od drl??? Kto Ci to podłącza:facepalm:
Opublikowano

Dominik i jak szukales :decayed:

Opublikowano
Czyli dałem ciała trochę, bo zleciłem zrobienie modułu CLH i DRL gdzie CLH jest zależne od DRL, no trudno :decayed:
Nie kumam o co Ci chodzi jak może clh być zależne od drl??? Kto Ci to podłącza:facepalm:

Bo gdzieś czytałem, że jeżeli DRL jest wyłączone to CLH nie działa (ze względu na czujnik zmierzchu chyba, czy coś takiego) nvm. A jako, że nie mam 250 zł na MCE z końcówką F do B6 to zleciłem zrobienie modułu SD2 z DRL na drogowych światłach i CLH z czujnikiem zmierzchu na halogenach :) Dużo taniej, a efekt praktycznie ten sam.

Opublikowano

z tym wjazdem trochę przesadził, to nie terenówka :grin:

Opublikowano

Trzeba mieć z banią żeby tak taplać się w błocie zwykłym autem drogowym mając obok terenówkę:doh:

Opublikowano

Wytargałem RNSa i antena leżała sobie schowana za RNSem :eusathink: Łapie niby 3 satelity, ale sprawdzę w praniu później jak będę jechał...

Opublikowano

a nie mówiłem :decayed:

Opublikowano

może i ja bym przystąpił do B6D :wink:

Opublikowano

daniels daj linka do Twojego autka bo chętnie sobie zobaczę :wink:

Opublikowano
może i ja bym przystąpił do B6D :wink:

Twoja fura zawsze będzie mile widziana :decayed:

Em dobra sprawdziłem jak działa Navi i dalej jest źle... Przez pół drogi jechałem bokiem bokiem na offroad chociaż byłem na głównej drodze w mieście :D

Wychodzi na to, że nie potrafi ocenić odległości/własnego położenia. Tam gdzie mam faktycznie skręcić ona pokazuje, że mam jechać prosto albo jeszcze inne cyrki :facepalm:

Zresztą nagrałem to

RNS Navi Fail :F - YouTube

na początku jeszcze jest dobrze (główna ulica miasta) byłem na tej pomarańczowej drodze, jednak navi pokazywała, że niby znajduje się na jakiejś bocznej uliczce :facepalm:

3:24 mam skręcać w lewo (jeszcze jestem przed zjazdem w lewo), a ta pokazuje żebym jechał prosto, dopiero 3:46 się zatrzymałem żeby skręcić w lewo a ta każe na rondzie zawracać :grin:

Później jakoś jej się udało dobrze pokierować te 200m do domu :kox:

Opublikowano

ori 19 z rs4 b7 mają szerokość 9cali??

Opublikowano

et 29 i 9 cali..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.