Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

panowie pytanie z innej beczki

Gdzie i jak zamontować moduł Bluta , czytałem że za schowkiem pasażera ale jak i do czego najlepiej żeby nie uszkodzić antenki no i żeby nie latał ?

Dzięki za pomoc :hi:

Ja u siebie mam specjalną puszkę pod fotelem pasażera i tam mam blutka:naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Tego gdzie GPS jest podłączony to nawet najstarsi górale nie widzą :grin:

Kupiłem go już z RNSem.

Ty go montowałeś? GPS podłączasz w pojedyncze zielone gniazdo antenowe na tylnej ściance navi. Po tym kabelku jedź dalej i szukaj usterki...

niebieskie Bartku:wink: anteny były montowane też za zegarami:wink:

Po kabelku dojdzie gdzie jest - oczywiście masz rację, gniazdo jest niebieskie (nie wiem czemu ale zwidziało mi się, że było ciemno-zielone).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie pytanie z innej beczki

Gdzie i jak zamontować moduł Bluta , czytałem że za schowkiem pasażera ale jak i do czego najlepiej żeby nie uszkodzić antenki no i żeby nie latał ?

Dzięki za pomoc :hi:

w warsztacie masz foty http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b6-b7-instalacja-fabrycznego-modulu-bluetooth-21473/index54.html

dodatkowo przypnij go trytką:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie pytanie z innej beczki

Gdzie i jak zamontować moduł Bluta , czytałem że za schowkiem pasażera ale jak i do czego najlepiej żeby nie uszkodzić antenki no i żeby nie latał ?

Dzięki za pomoc :hi:

Najczęściej dokładając wrzuca się go za schowek pasażera - jak ktoś chce mieć ładnie, to załatwiam pudło i daję go tak jak fabrycznie czyli w podłogę pod nogami pasażera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie pytanie z innej beczki

Gdzie i jak zamontować moduł Bluta , czytałem że za schowkiem pasażera ale jak i do czego najlepiej żeby nie uszkodzić antenki no i żeby nie latał ?

Dzięki za pomoc :hi:

Ja u siebie mam specjalną puszkę pod fotelem pasażera i tam mam blutka:naughty:

No wiem bo tak jest ori , ale ja nie mam takiej puszki i muszę to gdzieś wcisnąć

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------

panowie pytanie z innej beczki

Gdzie i jak zamontować moduł Bluta , czytałem że za schowkiem pasażera ale jak i do czego najlepiej żeby nie uszkodzić antenki no i żeby nie latał ?

Dzięki za pomoc :hi:

w warsztacie masz foty http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b6-b7-instalacja-fabrycznego-modulu-bluetooth-21473/index54.html

dodatkowo przypnij go trytką:wink:

panowie pytanie z innej beczki

Gdzie i jak zamontować moduł Bluta , czytałem że za schowkiem pasażera ale jak i do czego najlepiej żeby nie uszkodzić antenki no i żeby nie latał ?

Dzięki za pomoc :hi:

Najczęściej dokładając wrzuca się go za schowek pasażera - jak ktoś chce mieć ładnie, to załatwiam pudło i daję go tak jak fabrycznie czyli w podłogę pod nogami pasażera.

Dzięki wielkie za pomoc :hi:, będę musiał to jakoś zamocować za tym schowkiem, wiem że ori by było najlepiej na ale nie można mieć wszystkiego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z DRL i jego działaniem, bo czytałem, że jak DRL jest wyłączone a CLH włączone to CLH i tak nie będzie działać, ale jak DRL jest włączone i CLH wyłączone to DRL będzie działać :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dałem ciała trochę, bo zleciłem zrobienie modułu CLH i DRL gdzie CLH jest zależne od DRL, no trudno :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dałem ciała trochę, bo zleciłem zrobienie modułu CLH i DRL gdzie CLH jest zależne od DRL, no trudno :decayed:
Nie kumam o co Ci chodzi jak może clh być zależne od drl??? Kto Ci to podłącza:facepalm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dałem ciała trochę, bo zleciłem zrobienie modułu CLH i DRL gdzie CLH jest zależne od DRL, no trudno :decayed:
Nie kumam o co Ci chodzi jak może clh być zależne od drl??? Kto Ci to podłącza:facepalm:

Bo gdzieś czytałem, że jeżeli DRL jest wyłączone to CLH nie działa (ze względu na czujnik zmierzchu chyba, czy coś takiego) nvm. A jako, że nie mam 250 zł na MCE z końcówką F do B6 to zleciłem zrobienie modułu SD2 z DRL na drogowych światłach i CLH z czujnikiem zmierzchu na halogenach :) Dużo taniej, a efekt praktycznie ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć z banią żeby tak taplać się w błocie zwykłym autem drogowym mając obok terenówkę:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytargałem RNSa i antena leżała sobie schowana za RNSem :eusathink: Łapie niby 3 satelity, ale sprawdzę w praniu później jak będę jechał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i ja bym przystąpił do B6D :wink:

Twoja fura zawsze będzie mile widziana :decayed:

Em dobra sprawdziłem jak działa Navi i dalej jest źle... Przez pół drogi jechałem bokiem bokiem na offroad chociaż byłem na głównej drodze w mieście :D

Wychodzi na to, że nie potrafi ocenić odległości/własnego położenia. Tam gdzie mam faktycznie skręcić ona pokazuje, że mam jechać prosto albo jeszcze inne cyrki :facepalm:

Zresztą nagrałem to

RNS Navi Fail :F - YouTube

na początku jeszcze jest dobrze (główna ulica miasta) byłem na tej pomarańczowej drodze, jednak navi pokazywała, że niby znajduje się na jakiejś bocznej uliczce :facepalm:

3:24 mam skręcać w lewo (jeszcze jestem przed zjazdem w lewo), a ta pokazuje żebym jechał prosto, dopiero 3:46 się zatrzymałem żeby skręcić w lewo a ta każe na rondzie zawracać :grin:

Później jakoś jej się udało dobrze pokierować te 200m do domu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...