Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jest taka opcja ze mogl sie zapowietrzyc bak? Jak wkladam pistolet tankujac paliwo to caly czas mi przerywa. Pracownik stacji zasugerowal zapowietrzony bak. Jak go odpowietrzyc?

Opublikowano
:thumbdown::thumbdown: tak czułem :doh:

Pisz do Hammera ma w dobrych cenach:naughty:

Opublikowano
:thumbdown::thumbdown: tak czułem :doh:

Pisz do Hammera ma w dobrych cenach:naughty:

już napisałem :decayed:
Opublikowano
Jest taka opcja ze mogl sie zapowietrzyc bak? Jak wkladam pistolet tankujac paliwo to caly czas mi przerywa. Pracownik stacji zasugerowal zapowietrzony bak. Jak go odpowietrzyc?

nieslyszalem nigdy o zapowietrzonym baku hehe to oni na stacji mieli zjebany pistolet:facepalm:

Opublikowano

albo nie wkładaj go do końca tylko sama końcówkę :whistling:

Opublikowano

Roznie probowalem i glebiej i plycej i to samo, musze przyuwazyc na innej stacji czy sie tak dzieje

Opublikowano
Roznie probowalem i glebiej i plycej i to samo, musze przyuwazyc na innej stacji czy sie tak dzieje
Spierd...pistolet na 100% ja często też zauważam coś takiego, jak będziesz na stacji i będzie tak robiło to spróbuj innym pistoletem zatankować:wink:
Opublikowano

wy lenie smierdzace jak sie tak nie da to trzymac a nie marudzic :decayed:

Opublikowano

qqqwa myślałem, że dam rade wpakować grilla dolnego od eski ale wygląda na to, że nie :kwasny:

Opublikowano
qqqwa myślałem, że dam rade wpakować grilla dolnego od eski ale wygląda na to, że nie :kwasny:

no nie ma takiej mozliwosci musial bys kratke podcinac i do ramki od s line

Opublikowano

Nie chce ktos ori rs6 18" do malowania? Stan dobry, prosciutkie tylko trzeba pomalowac

Sent from my GT-N8010 using Tapatalk 2

Opublikowano
a pod elektryke wiązek bys nie znalazł ? Tych co drzwi sie podłącza.

ja właśnie dzisiaj na allegro silniczki i wiązki kupiłem:naughty:

Opublikowano
Nie chce ktos ori rs6 18" do malowania? Stan dobry, prosciutkie tylko trzeba pomalowac

Sent from my GT-N8010 using Tapatalk 2

ile? może być PW

Opublikowano
Nie chce ktos ori rs6 18" do malowania? Stan dobry, prosciutkie tylko trzeba pomalowac

ile?

Opublikowano
a pod elektryke wiązek bys nie znalazł ? Tych co drzwi sie podłącza.

ja właśnie dzisiaj na allegro silniczki i wiązki kupiłem:naughty:

Napisz szczegóły na PW.

A które wiązki ? Bo te z tyłu boczków to mam.

Opublikowano
a pod elektryke wiązek bys nie znalazł ? Tych co drzwi sie podłącza.

ja właśnie dzisiaj na allegro silniczki i wiązki kupiłem:naughty:

powodzenia w przeróbce, ja jak zrobiłem u siebie to byłem z siebie taki dumny że sam się klapałem po plecach :grin:

Opublikowano

Wydaje mi się że nie będzie tak źle. Jedynie przydał by sie ogrzewany garaż bo na pewno nie bede tego w moim robić:kwasny:

Opublikowano

Felgi 1200zl + kw

Sent from my GT-N8010 using Tapatalk 2

Opublikowano
Nie chce ktos ori rs6 18" do malowania? Stan dobry, prosciutkie tylko trzeba pomalowac

Sent from my GT-N8010 using Tapatalk 2

ile sobie cenisz :whistling:

---------- Post dopisany at 12:15 ---------- Poprzedni post napisany at 12:15 ----------

a już jest cena :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.