Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak coś to szukam też samej kanapy na tył alcantara+skóra :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

takie rzeczy na sztuki to chyba ciężko :eusathink:

Opublikowano

Powiem Wam szczerze że do B6 nie pasuje mi wizualnie aż tak ta kiera. Być może dlatego że okrągły środek kiery nie pasuje mi do kwadratowych nawiewów w B6.

W a3 to co innego - tam są okrągłe. Choć kiera oczywiście jest za***ista - tego nie da sie ukryć.

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

pewnie 2001 rok :decayed:

---------- Post dopisany at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:39 ----------

AUDI A6 Q7 KIEROWNICA TAPICERKA 4F0 419 091 AQ (2845097834) - motoAllegro

jest napisane że podgrzewana ale czy na pewno ? :eusathink:

Kurcze - a ja taką kiedyś wylicytowałem za 350zł z poduchą - tylko dlatego że koleś dał zdjęcie że wyglądała na inny kolor.

Sprzedałem niestety ją razem z poprzednim autem... :kwasny: mogłem zostawić. ale koleś sie napalił na nią.

Opublikowano

Powiem Wam szczerze że do B6 nie pasuje mi wizualnie aż tak ta kiera. Być może dlatego że okrągły środek kiery nie pasuje mi do kwadratowych nawiewów w B6.

W a3 to co innego - tam są okrągłe. Choć kiera oczywiście jest za***ista - tego nie da sie ukryć.

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

pewnie 2001 rok :decayed:

---------- Post dopisany at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:39 ----------

AUDI A6 Q7 KIEROWNICA TAPICERKA 4F0 419 091 AQ (2845097834) - motoAllegro

jest napisane że podgrzewana ale czy na pewno ? :eusathink:

Kurcze - a ja taką kiedyś wylicytowałem za 350zł z poduchą - tylko dlatego że koleś dał zdjęcie że wyglądała na inny kolor.

Sprzedałem niestety ją razem z poprzednim autem... :kwasny: mogłem zostawić. ale koleś sie napalił na nią.

Nie martw się mi też się nie widzi:kwasny:
Opublikowano

No to panowie i panie miałem coś fajnego napisać ale nic mi do głowy nie przychodzi uciekają mi diabły z kieliszka , lecę na imprezę aż do białego rana a wam wszystkim życzę :

SZCZEŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2013!!!!!

Bardziej porazanych furek i nie spijcie się za bardzo :wink:

:drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk:NA ZDROWIE :drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk:

Opublikowano

Dzięki Mikaszi pijaku:decayed:

Opublikowano

Ja mam S-line b7 plus bocZki speed z bose do opylenia z tylu korby

Opublikowano
Ja mam S-line b7 plus bocZki speed z bose do opylenia z tylu korby
Ty byś życzenia kur...złoży a nie tu uskuteczniasz jakąś propagandę sprzedaży:polew::polew::polew:
Opublikowano

Chwila przerwy :polew:

To jest s4 combi? Czy zwykły na dwie rurki? I czy tego poniżej z B7 idzie normalnie dołożyć do naszych B6?

2914154488

Opublikowano

B7 seria

Opublikowano
Chwila przerwy :polew:

To jest s4 combi? Czy zwykły na dwie rurki?

http://img15.allegroimg.pl/photos/oryginal/29/14/15/44/2914154488

Ale Cię zaraz sieknę hehe Nowy Rok nadchodzi a ten zderzaki tu pokazuje:decayed::polew:

Wpadłem tu tak jak Ty :grin:

@Marcin, dzięki.

Dobra, czas budzić dziewczynę bo to w sumie ona zrobiła sobie przerwę.

Wszystkiego dobrego w nowym roku!

Opublikowano
Chwila przerwy :polew:

To jest s4 combi? Czy zwykły na dwie rurki?

http://img15.allegroimg.pl/photos/oryginal/29/14/15/44/2914154488

Ale Cię zaraz sieknę hehe Nowy Rok nadchodzi a ten zderzaki tu pokazuje:decayed::polew:

Wpadłem tu tak jak Ty :grin:

@Marcin, dzięki.

Dobra, czas budzić dziewczynę bo to w sumie ona zrobiła sobie przerwę.

Wszystkiego dobrego w nowym roku!

Ale co że niby napierdzielona:polew::polew::polew:
Opublikowano

Siema w nowym roku :decayed:

Opublikowano

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU :banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

I REZANIA DO OPORU :naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

Siema i mamy ROK 2013:wink: czy będzie lepszy od poprzedniego? Zobaczymy, musimy sami się o to mocno postarać:decayed: Jeszcze raz Wszystkim Najlepszego w Nowym Roku:hi:

Opublikowano

Wladi co by tu kupić żeby cię wkurw** z początku roku:decayed:

Opublikowano

Najlepszego z okazji nowego roku:banan:

Opublikowano
Wladi co by tu kupić żeby cię wkurw** z początku roku:decayed:
Puma Ty nic nie kupują tylko myśląc nad kupnem już wkurwiasz :polew::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.