Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja odpisywalem do Mlodego :grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A :decayed:

Młody, niech zioms weźmie termostat i zagotuje go i patrzy czy się otwiera.

Opublikowano
A dobry ten termostat? - moze odwrotnie zalozyl

Tego penetratora z 2.0 , 1.8T nie idzie inaczej założyć:decayed: Kurfa najebałem się w poniedziałek:decayed:Czy to źle wróży?:decayed:

Opublikowano

Może być tylko gorzej :whistling:

:polew:

Opublikowano

Oj teściu wpadł na naprawę auta i wziął 0.7l:decayed: W ogóle jakby ktoś blisko mnie mieszkał to zapraszam na serwis auta:good: Klima , komp itp:naughty:

Opublikowano
Oj teściu wpadł na naprawę auta i wziął 0.7l:decayed: W ogóle jakby ktoś blisko mnie mieszkał to zapraszam na serwis auta:good: Klima , komp itp:naughty:
Dzięki Endrju jak coś będę pamiętał że serwis gratis:decayed:
Opublikowano

Dobra tylko wpadasz z 0.5l i serwis gratis:decayed: Tylko masz około 350km do mnie:decayed:

Opublikowano

Spoko kilometry to nie fszystko:drunk::wink:

Opublikowano
A dobry ten termostat? - moze odwrotnie zalozyl

:decayed: Kurfa najebałem się w poniedziałek:decayed:Czy to źle wróży?:decayed:

248559_557438770952518_763952589_n.jpg

<br /><br />

Opublikowano
A dobry ten termostat? - moze odwrotnie zalozyl

:decayed: Kurfa najebałem się w poniedziałek:decayed:Czy to źle wróży?:decayed:

http://s14.postimage.org/4ohnqyxwd/248559_557438770952518_763952589_n.jpg

<br /><br />

:polew::polew:

Wladi możesz wpaść nawet na wymianę żarówki a już ja Cie ugoszczę:naughty:

Opublikowano

Hehe pomyślę ale palniki w cenie wymiany rozumiem:decayed:

Opublikowano
Hehe pomyślę ale palniki w cenie wymiany rozumiem:decayed:

W palnik to my damy:kox:

To zawsze w cenie z git klientem:decayed:

Opublikowano
Hehe pomyślę ale palniki w cenie wymiany rozumiem:decayed:

W palnik to my damy:kox:

To zawsze w cenie z git klientem:decayed:

No w palnik tak ale źle mnie zrozumiałeś: płacę za wymianę a palniki gratis:naughty::decayed::decayed::decayed:
Opublikowano
Hehe pomyślę ale palniki w cenie wymiany rozumiem:decayed:

W palnik to my damy:kox:

To zawsze w cenie z git klientem:decayed:

No w palnik tak ale źle mnie zrozumiałeś: płacę za wymianę a palniki gratis:naughty::decayed::decayed::decayed:

Gratis możesz dostać moje D2S używki:decayed: I tak dużo oferuję:decayed:Chociaż Ty już mazowiecką gościnę znasz już(domin):naughty:

Opublikowano

Oj znam znam i wiem że z wami ciężko się reza:polew::wink:

Opublikowano
Oj znam znam i wiem że z wami ciężko się reza:polew::wink:

Można lżej ale nie ta satysfakcja:kox:

Opublikowano
Fajny materiał o zarnikach D1S ORI vs. zamiennik :wink:

Bardzo ciekawy filmik!! Czy to znaczy, że firma Xenon Serwis to zaufany sprzedawca oryginałów?:eusathink:

Opublikowano
Fajny materiał o zarnikach D1S ORI vs. zamiennik :wink:

Bardzo ciekawy filmik!! Czy to znaczy, że firma Xenon Serwis to zaufany sprzedawca oryginałów?:eusathink:

No dobrze koleś mówi ale ja np. swoje przetwornice regenerowałem więc nie wiem czy nie da się naprawić:naughty:
Opublikowano

Panowie możecie kto wrzucić nr tego joysticka do składania lusterek. Zwykły bez chromu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.