Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fakt czasami zdarzają się okazje :-) tymbardziej na ebayu :-)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie jak się ściąga się boczek drzwi kierowcy ? I rączkę tam gdzie są el szyby ? Może jest gdzieś jakiś wątek, poświęcony temu :eusathink:

Opublikowano
Panowie jak się ściąga się boczek drzwi kierowcy ? I rączkę tam gdzie są el szyby ? Może jest gdzieś jakiś wątek, poświęcony temu :eusathink:

Proszę :wink:

Jest to strona pasażera ale po drugiej stronie jest prawie tak samo

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b6-avf-demontaz-boczka-strony-pasazera-wymiana-raczki-15636/

Kurcze nie ma pikczerów :kwasny: ale jest to bardzo proste

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

ale są w dalszej części tematu :decayed:

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

nawet filmik jest :wink:

Opublikowano

jeszcze to

70712336.jpg

Opublikowano
Panowie jak się ściąga się boczek drzwi kierowcy ? I rączkę tam gdzie są el szyby ? Może jest gdzieś jakiś wątek, poświęcony temu :eusathink:

Proszę :wink:

Jest to strona pasażera ale po drugiej stronie jest prawie tak samo

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b6-avf-demontaz-boczka-strony-pasazera-wymiana-raczki-15636/

Kurcze nie ma pikczerów :kwasny: ale jest to bardzo proste

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

ale są w dalszej części tematu :decayed:

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

nawet filmik jest :wink:

właśnie o to mi chodziło :decayed: wiem jak mam się do tego zabrać :decayed: dzięki :thumbup1:

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ----------

o tu widzę że jest zaślepka po tym podłokietnikiem jak to nazywają :decayed: dzięki również :wink:

Opublikowano

Od razu kup nowe klipsy bo połamiesz przy pierwszym ściąganiu

Opublikowano
Od razu kup nowe klipsy bo połamiesz przy pierwszym ściąganiu

masz numerek ? :decayed:

Opublikowano

8e0 868 243

Opublikowano
:thumbup1: przychodzą 4 sztuki ?
Opublikowano
Od razu kup nowe klipsy bo połamiesz przy pierwszym ściąganiu

masz numerek ? :decayed:

na jeden boczek idzie w sumie 7 spinek i są 2 rodzaje

- 5 x 8E0 868 243

- 2 x 8E0 868 276

zaistaluj se w końcu ETKE :wink:

Opublikowano

Koledzy

Potrzebuje schemat podlaczenia i przeprowadzenia przewodow z MCE do lewy kierunkowskaz i lewy przeciwmgielny. Nie dochodzi napiecie do zarowek i mam blad na fis.

Opublikowano
Od razu kup nowe klipsy bo połamiesz przy pierwszym ściąganiu

masz numerek ? :decayed:

na jeden boczek idzie w sumie 7 spinek i są 2 rodzaje

- 5 x 8E0 868 243

- 2 x 8E0 868 276

zaistaluj se w końcu ETKE :wink:

No w końcu będę musiał :decayed: Turzol dzięki kolejny raz :thumbup1:

Opublikowano
Od razu kup nowe klipsy bo połamiesz przy pierwszym ściąganiu

masz numerek ? :decayed:

na jeden boczek idzie w sumie 7 spinek i są 2 rodzaje

- 5 x 8E0 868 243

- 2 x 8E0 868 276

zaistaluj se w końcu ETKE :wink:

te drugie raczej ciężko zepsuć :wink:

ja przed zdjęciem boczka zaopatrzyłem się w komplet spinek, a tu wszystkie przeżyły... założę się że jak bym ich nie kupił to by strzeliły co najmniej trzy :wink:

Opublikowano

panowie może mi ktoś wrzucić schemat skrzyni 6 biegowej chodzi o wnętrze co mi zaczęło wyć ,podczas jazdy wyje na biegu i na luzie ,biegi wchodzą elegancko

Opublikowano
panowie może mi ktoś wrzucić schemat skrzyni 6 biegowej chodzi o wnętrze co mi zaczęło wyć ,podczas jazdy wyje na biegu i na luzie ,biegi wchodzą elegancko

czyżby dało o sobie znać łożysko oporowe :whistling:

Opublikowano

właśnie nie wiem co i chcę wywalić skrzynię , ale przydałby się jakiś schemat jak wygląda w środku jak by się okazało że trzeba będzie ją rozebrać ,dodam tylko że wycie się nasila jak podczas jazdy np na 5 biegu docisnę lewarek do przodu lub w bok

Opublikowano

Panowie jakie żarówki mamy w słoneczkach gdy ma się pakiet oświetlenia?

Opublikowano
Od razu kup nowe klipsy bo połamiesz przy pierwszym ściąganiu

masz numerek ? :decayed:

na jeden boczek idzie w sumie 7 spinek i są 2 rodzaje

- 5 x 8E0 868 243

- 2 x 8E0 868 276

zaistaluj se w końcu ETKE :wink:

No w końcu będę musiał :decayed: Turzol dzięki kolejny raz :thumbup1:

IFI :: Free services

Panowie jakie żarówki mamy w słoneczkach gdy ma się pakiet oświetlenia?

C5W 12V 5W 36mm

Opublikowano

Dzięki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.