Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

4B0 972 133 to też żółta kostka tylko większa niż ta którą miałeś oryginalnie - pasuje idealnie do taśmy z B7 którą masz teraz. W związku z tym, że to system airbag proponuję jednak nic nie ciąć tylko kupić prawidłową kostkę i podłączyć całość jak należy.

ale sam przyznasz że połowa forum jeździła na przerobionej z B6 :wink:

Zawsze gdy wkładam kierkę z B7 do B6 - montuję nowy, pasujący do taśmy adapter. Już wystarczająco pytań jest związanych z samym swapem kiery/poduszki aby jeszcze z połączeniami ryzykować. W tej kwestii nie uznaję ustępstw - ale każdy robi jak mu się podoba :wink:

I tu przyznam ci pełną rację , w kwestii gdy chodzi o bezpieczeństwo lepiej nie ryzykować i jeżeli jest taka możliwość to lepiej zaopatrzyć się w oryginalne graty :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I tu przyznam ci pełną rację , w kwestii gdy chodzi o bezpieczeństwo lepiej nie ryzykować i jeżeli jest taka możliwość to lepiej zaopatrzyć się w oryginalne graty :wink:

Ale poduszka i tak nie wystrzeli :decayed:

Opublikowano

ok , spadam :lazy:

---------- Post dopisany at 01:24 ---------- Poprzedni post napisany at 01:21 ----------

I tu przyznam ci pełną rację , w kwestii gdy chodzi o bezpieczeństwo lepiej nie ryzykować i jeżeli jest taka możliwość to lepiej zaopatrzyć się w oryginalne graty :wink:

Ale poduszka i tak nie wystrzeli :decayed:

No ja jeżdżę na zrezanej kostce z B6 a to czy poduszka i tak nie wystrzeli tego jeszcze nikt nie sprawdził :wink:

Opublikowano
ok , spadam :lazy:

Dobranoc :papa:

Opublikowano
:hi: Co tam ? śpicie ? :decayed:
Opublikowano
:hi: Co tam ? śpicie ? :decayed:

@ work.

Opublikowano
:hi: Co tam ? śpicie ? :decayed:

Wariat :decayed:

Opublikowano

mam coś takiego na zbyciu :

sam przełącznik składanych lusterek 30zł , lub całość za 50zł + KW z rączki próbowałem zerwać tą gumę bo chciałem do siebie ale potem stwierdziłem że wole oryginał i nie dokończyłem :decayed: a przełącznik szyb działa średnio :decayed:

img8948r.jpg

img8951i.jpg

---------- Post dopisany at 01:50 ---------- Poprzedni post napisany at 01:50 ----------

no ja akurat wróciłem , cały dzień bez forum aż nie da się żyć :decayed:

Opublikowano

Zrobiłbym to na błysk :wink:

Opublikowano

nie chce mi się w to bawić szczerze, może jak będę miał chwile wolną i nie będzie nikt tego chciał to zrobię.

Opublikowano

Uwaga! Konkurs :wink:

Ta sama instalacja, ten sam adapter, ta sama kamera, różne RNS (zwykły vs led).

Co może być przyczyną takiego stanu obrazu?

RNS Led

20130126212212.jpg

Zwykły RNS

20130126203310.jpg

Żeby było śmiesznie. Auto stało przy zmianach RNS'ów w tym samym miejscu. Także nie wiem skąd te zmiany perspektywy :facepalm:

Opublikowano
Uwaga! Konkurs :wink:

Ta sama instalacja, ten sam adapter, ta sama kamera, różne RNS (zwykły vs led).

Co może być przyczyną takiego stanu obrazu?

RNS Led

http://img29.imageshack.us/img29/1306/20130126212212.jpg

Zwykły RNS

http://img217.imageshack.us/img217/8659/20130126203310.jpg

Żeby było śmiesznie. Auto stało przy zmianach RNS'ów w tym samym miejscu. Także nie wiem skąd te zmiany perspektywy :facepalm:

Próbowałeś wyłączyć i włączyć źródło obrazu. Czasem przy przełączaniu RNS głupieje - taki efekt kojarzę miałem poczas odtwarzania DVD. Przełączenie źródła na TV a następnie powrót do DVD oraz wyłączenie/włączenie DVD pomogło i obraz znów był jak należy.

Opublikowano
mam coś takiego na zbyciu :

sam przełącznik składanych lusterek 30zł , lub całość za 50zł + KW z rączki próbowałem zerwać tą gumę bo chciałem do siebie ale potem stwierdziłem że wole oryginał i nie dokończyłem :decayed: a przełącznik szyb działa średnio :decayed:

http://img201.imageshack.us/img201/6474/img8948r.jpg

http://img850.imageshack.us/img850/9521/img8951i.jpg

---------- Post dopisany at 01:50 ---------- Poprzedni post napisany at 01:50 ----------

no ja akurat wróciłem , cały dzień bez forum aż nie da się żyć :decayed:

Biore ten przelacznik skladanych luster. Wyslij mi na pw dane

Wysłane z mojego MT11i

Opublikowano

Potrzebuje części podsufitki trzy elementy co są w bagażniku avant ma kto zwykle

Opublikowano

good morning

:hi:

Opublikowano

Good Morning Vietnam:grin::hi:

Opublikowano
Uwaga! Konkurs :wink:

Ta sama instalacja, ten sam adapter, ta sama kamera, różne RNS (zwykły vs led).

Co może być przyczyną takiego stanu obrazu?

RNS Led

http://img29.imageshack.us/img29/1306/20130126212212.jpg

Zwykły RNS

http://img217.imageshack.us/img217/8659/20130126203310.jpg

Żeby było śmiesznie. Auto stało przy zmianach RNS'ów w tym samym miejscu. Także nie wiem skąd te zmiany perspektywy :facepalm:

Próbowałeś wyłączyć i włączyć źródło obrazu. Czasem przy przełączaniu RNS głupieje - taki efekt kojarzę miałem poczas odtwarzania DVD. Przełączenie źródła na TV a następnie powrót do DVD oraz wyłączenie/włączenie DVD pomogło i obraz znów był jak należy.

W instrukcji obsługi adaptera jest wzmianka na temat ledów. Wskazują by zresetować urządzenie. Niestety po resecie RNS nie czeka aż adapter się wybudzi tylko od razu wywala komunikat o niedostępnym TV. Żeby ponownie kamera załapała trzeba zrobić miękki restart RNS i wyciągnąć wtyczkę zasilania od adaptera ;/

Opublikowano

pocas jaki masz adapter

Opublikowano

Adapter multimedialny AM-Audi w maxitec.pl

Takie coś. Może coś po stronie wiązki? Led bardziej wrażliwy na jakieś zakłócenia??

Opublikowano
:bry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.