Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Adapter multimedialny AM-Audi w maxitec.pl

Takie coś. Może coś po stronie wiązki? Led bardziej wrażliwy na jakieś zakłócenia??

Pytałem bo też planuje kupić :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
mam coś takiego na zbyciu :

sam przełącznik składanych lusterek 30zł , lub całość za 50zł + KW z rączki próbowałem zerwać tą gumę bo chciałem do siebie ale potem stwierdziłem że wole oryginał i nie dokończyłem :decayed: a przełącznik szyb działa średnio :decayed:

http://img201.imageshack.us/img201/6474/img8948r.jpg

http://img850.imageshack.us/img850/9521/img8951i.jpg

---------- Post dopisany at 01:50 ---------- Poprzedni post napisany at 01:50 ----------

no ja akurat wróciłem , cały dzień bez forum aż nie da się żyć :decayed:

Biore ten przelacznik skladanych luster. Wyslij mi na pw dane

Wysłane z mojego MT11i

a ja resztę to wyślij Turzolowi całość

Opublikowano
Jak ma ori łokieć i mam drugi tunel BEZ dziury na łokieć to da się to wyrezac? W B5 normalnie robiło się dziurę i było git :decayed: tutaj też taki numer przejdzie?

darooo, łap jeszcze to:

Dzięki micak :hi:

Potrzebuje części podsufitki trzy elementy co są w bagażniku avant ma kto zwykle

Zwykłe jasne/szare? Nie wiem czy Ci się pali ale jeśli nie to w drugiej połowie nadchodzącego tygodnia będę miał... całe wnętrze, tylko jeszcze się zastanawiam, czy zdekompletować podsufitkę... w sumie trochę "po haczona" jest więc pewnie nikt i tak jej nie przytuli...

Opublikowano
Adapter multimedialny AM-Audi w maxitec.pl

Takie coś. Może coś po stronie wiązki? Led bardziej wrażliwy na jakieś zakłócenia??

Ten adapter co kupiłeś był z kostką jak na tym zdjęciu

interface_rnse_gal.jpg

Czy bez jak ten twój , i tutaj tej kostki nie widzę

capture20130127092708.png

Opublikowano

Normalnie dokupiłem wiązkę do RNS-E. Ta co jest na Twój obrazku.

Opublikowano

Jak mam tuner TV to nie potrzebuje już adaptera ?

Kamere mogę montować ?

Pocas - jakie to koszta ?

Opublikowano
Jak mam tuner TV to nie potrzebuje już adaptera ?

Kamere mogę montować ?

Pocas - jakie to koszta ?

Wszystko zależy za ile graty kupisz i adapter też potrzebujesz :wink:

Opublikowano
mam coś takiego na zbyciu :

sam przełącznik składanych lusterek 30zł , lub całość za 50zł + KW z rączki próbowałem zerwać tą gumę bo chciałem do siebie ale potem stwierdziłem że wole oryginał i nie dokończyłem :decayed: a przełącznik szyb działa średnio :decayed:

http://img201.imageshack.us/img201/6474/img8948r.jpg

http://img850.imageshack.us/img850/9521/img8951i.jpg

---------- Post dopisany at 01:50 ---------- Poprzedni post napisany at 01:50 ----------

no ja akurat wróciłem , cały dzień bez forum aż nie da się żyć :decayed:

Biore ten przelacznik skladanych luster. Wyslij mi na pw dane

Wysłane z mojego MT11i

a ja resztę to wyślij Turzolowi całość

:thumbup1:

Opublikowano

Pany dajcie foto dekorów s line obu rodzai

Opublikowano

Marcin a co potrzebujesz wiedzieć?czym sie róznią?

Opublikowano
pany czy te listwy S4 to oryginały czy jakieś lepszej jakości podróbki

nie za bardzo kumam to szprechanie

Audi A4 8E S-Line Türschweller Schweller Türleisten Leisten Sline B6 B7 S4 | eBay

Podróbki

Opublikowano

Vielen Dank :hi:

próbowałem to przetłumaczyć ale ten tłumacz google to jakaś porażka :doh:

Opublikowano
Vielen Dank :hi:

próbowałem to przetłumaczyć ale ten tłumacz google to jakaś porażka :doh:

Keine Ursache :wink:

Opublikowano
Marcin a co potrzebujesz wiedzieć?czym sie róznią?

muszę je rozróżnić w końcu bo mnie moje wkur............wiają

Opublikowano
pany czy te listwy S4 to oryginały czy jakieś lepszej jakości podróbki

nie za bardzo kumam to szprechanie

Audi A4 8E S-Line Türschweller Schweller Türleisten Leisten Sline B6 B7 S4 | eBay

Podróbki

Jeżeli to podróbki to skąd taka cena i licytacja nadal trwa :doh:

Przecież taki badziew można kupić za dużo mniejszą kasę :decayed:

Opublikowano

die Dicksten tzn że nie ori :thumbdown::thumbdown:

Opublikowano
die Dicksten tzn że nie ori :thumbdown::thumbdown:

no to już wiem , tylko zastanawia mnie kto to licytuję i cena jest już jak za ori S-liny

jeżeli można takie podróby kupić za sporo mniejszą kasę :doh:

Opublikowano
Marcin a co potrzebujesz wiedzieć?czym sie róznią?

muszę je rozróżnić w końcu bo mnie moje wkur............wiają

poza kodem to róznią sie że tak powiem struktura wzoru.z tego co ja zauważyłem te z b6 są troszke jaśniejsze i troche słabo widać te ryski które dają efekt ''szczotkowany'' a te z b7 sa moim zdaniem minimalnie ciemniejsze i bardzo wyraznie widać szczotkowanie

Opublikowano
die Dicksten tzn że nie ori :thumbdown::thumbdown:

To znaczy że "te grubsze" że niby S4 są masywniejsze niż sline :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.