Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

539590_519049551472849_2067943229_n.jpg

:naughty:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Witam niechciał by mi kto wyrezać zderzaka s-line?? ^^

Jedź do Nosba. Pół godziny i po robocie.

Marcin jak bym był w CK to z miłą chęcią ale aktualnie urzęduję na Warszawie a poza tym autko stoi u znajomego w warsztacie w Jaśle (podkarpackie) bez zderzaka więc nie bardzo nim da się jeździć :/

Opublikowano

turzol dzieki bardzo za pomoc wiec zamawiam zderzak i lece do ASO Po zaslepki i te plastiki prowadzace mam nadzieje ze w miare szybko dostane a za halogenem sie pokrece :)

Opublikowano
turzol dzieki bardzo za pomoc wiec zamawiam zderzak i lece do ASO Po zaslepki i te plastiki prowadzace mam nadzieje ze w miare szybko dostane a za halogenem sie pokrece :)

Kolego gdzie dorwałeś zderzak??

Opublikowano

Karol ja masz i zderzak i dokładkę w ręce to zejdzie Ci jeszcze szybciej. Koledzy wklejali instrukcję co i jak. :wink:

Opublikowano

kumpel ma na zbyciu ale niestety bez spryskow i halogena :(

Opublikowano

Chłopy dajcie mi jakiś "domowy" sposób na wyciąganie pinów z kostek? Kurde mam zapalniczkę od B7 w B6 i kurde ładuje mi tylko jak zgaszę światła a potem przestaje a wyczytałem że trzeba piny w niej zmienić...a nie chcę kupować tej maszynki do pinów...

Opublikowano
Opublikowano
Użyj spinacza.

Lepsza jest wsuwka do włosów czy jak to się tam zwie.

Idealnie się sprawdza do wyjmowania pinów.

Opublikowano

Pany byłem dzisiaj na sprawi:decayed: Firma wzięła dwoch świadków ktorzy po pytaniach sądu i moich stwierdzili że umowy na 10 lat to norma w tej firmie(co jest nielegalne) i że jednak powodem zwolnienia było posądzenie o kradzież:decayed: Sami się kurfa pogrążyli:naughty:

Opublikowano

panowie mam pytanie odnosnie podlokietniki

niestety w moim jego zamkniecie jest wylamane :kwasny: podejdzie to moze z jakiegos innego modelu nie usmiecha mi sie wymiana calego, a tak samo gorna jego czesci z tym pechowym zamknieciem to tez nie maly koszt

Opublikowano

Da się rozkleić tylne lampy w B6?

Opublikowano
panowie mam pytanie odnosnie podlokietniki

niestety w moim jego zamkniecie jest wylamane :kwasny: podejdzie to moze z jakiegos innego modelu nie usmiecha mi sie wymiana calego, a tak samo gorna jego czesci z tym pechowym zamknieciem to tez nie maly koszt

Edytka jedynie sposób na magnes opisany w dziale warsztat:wink: chyba że trafisz gdzieś samą góre w dobrej kasie:wink:

Opublikowano
panowie mam pytanie odnosnie podlokietniki

niestety w moim jego zamkniecie jest wylamane :kwasny: podejdzie to moze z jakiegos innego modelu nie usmiecha mi sie wymiana calego, a tak samo gorna jego czesci z tym pechowym zamknieciem to tez nie maly koszt

Edytka jedynie sposób na magnes opisany w dziale warsztat:wink: chyba że trafisz gdzieś samą góre w dobrej kasie:wink:

no wlasnie dzis sie orientowalam i cholernie drogo wychodzi sama gora:facepalm: no nic bede musiala szukac

Opublikowano
panowie mam pytanie odnosnie podlokietniki

niestety w moim jego zamkniecie jest wylamane :kwasny: podejdzie to moze z jakiegos innego modelu nie usmiecha mi sie wymiana calego, a tak samo gorna jego czesci z tym pechowym zamknieciem to tez nie maly koszt

Edytka jedynie sposób na magnes opisany w dziale warsztat:wink: chyba że trafisz gdzieś samą góre w dobrej kasie:wink:

no wlasnie dzis sie orientowalam i cholernie drogo wychodzi sama gora:facepalm: no nic bede musiala szukac

czy ja wiem czy cholernie drogo- nie całe 2 stówki w aso seata za górną pokrywe w materiale

Opublikowano

ta znajomy sprawdzal to 250 to wole sie narazie wstrzymac a kase na co innego przeznaczyc :wink: nie jest to rzecz bez ktorej nie idzie jezdzic pozniej ja ogarne :naughty:

Opublikowano
Da się rozkleić tylne lampy w B6?

mam 2 sztuki.. moze chcesz kupic to sprawdzisz czy sie da:decayed:

Opublikowano
Da się rozkleić tylne lampy w B6?

mam 2 sztuki.. moze chcesz kupic to sprawdzisz czy sie da:decayed:

Masz do sedana Sebo? Ori?:whistling:

Opublikowano
kuc8-jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.