Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cały bajer w zderzaku od S4 opiera się też na cenie halogenów ;)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

warto za 350?

3015092038

Opublikowano

Tak.

Opublikowano
Cały bajer w zderzaku od S4 opiera się też na cenie halogenów ;)

:decayed:

to fakt

Opublikowano

prawdziwi madafakerzy mają RNS-E:kox: Pewnie 90% battalionu:wink:

Opublikowano

turzol a zaślepki sprysków od zwykłego podejda do S-y?? Bo mam cały prawy sprysk a potrzebuje tylko lewy.

Ty masz jakieś rabaty w ASO??

Opublikowano

ile jeden halogen w aso ??? do s4 i czy ja wiem czy przeplacil szukalem sam i nigdy od s4 n e widzialem tanszego zderzaka nizeli 800 zl plus graty z aso masz 1600 a tu ma bez biegania po miescie no ale wiadomo jak sie komus pali tak jak mi bo auto jest po kolizji to inaczej patrzy :)

Opublikowano

Wandej a mnie nurtuje: czy zmiana przy Bose z audi symphony 2 na rns-e, w dźwięku coś poprawi, czy szału nie będzie?

navi mam w tel a tv w domu :polew:

Opublikowano
ile jeden halogen w aso ??? do s4 i czy ja wiem czy przeplacil szukalem sam i nigdy od s4 n e widzialem tanszego zderzaka nizeli 800 zl plus graty z aso masz 1600 a tu ma bez biegania po miescie no ale wiadomo jak sie komus pali tak jak mi bo auto jest po kolizji to inaczej patrzy :)

Halogen S4 prawie 500zł/szt w ASO. Jak nie przepłacił ?- 1600zł ten z allegro z uzywanymi kratkami bez zaslepki haka i sprysków - dodatkowe 150zł + jeszcze wysyłka tego zderzaka :)

---------- Post dopisany at 11:32 ---------- Poprzedni post napisany at 11:31 ----------

turzol a zaślepki sprysków od zwykłego podejda do S-y?? Bo mam cały prawy sprysk a potrzebuje tylko lewy.

Ty masz jakieś rabaty w ASO??

nie podejdą. Mam rabaty ;)

Opublikowano

pany oplaca aluminiowy kosz 2din za 160 zyli??

Opublikowano

Pany może mi ktoś w ETCE sprawdzić numer dyszy spryskiwacza lampy od Tourana? Bo ponoć pasuje do naszych:whistling:

Opublikowano
ile jeden halogen w aso ??? do s4 i czy ja wiem czy przeplacil szukalem sam i nigdy od s4 n e widzialem tanszego zderzaka nizeli 800 zl plus graty z aso masz 1600 a tu ma bez biegania po miescie no ale wiadomo jak sie komus pali tak jak mi bo auto jest po kolizji to inaczej patrzy :)

Halogen S4 prawie 500zł/szt w ASO. Jak nie przepłacił ?- 1600zł ten z allegro z uzywanymi kratkami bez zaslepki haka i sprysków - dodatkowe 150zł + jeszcze wysyłka tego zderzaka :)

---------- Post dopisany at 11:32 ---------- Poprzedni post napisany at 11:31 ----------

turzol a zaślepki sprysków od zwykłego podejda do S-y?? Bo mam cały prawy sprysk a potrzebuje tylko lewy.

Ty masz jakieś rabaty w ASO??

nie podejdą. Mam rabaty ;)

Za zderzak z przesyłką 1630pln ma nowe ori kratki boczne a ta środkowa jest w bardzo dobrym stanie ponoć.

Z chalogenami sobie narazie odpuszczę :P

Co do reszty to może byśmy się dogadali jakoś.

Podeślij na PW ile byś chciał za zaślepki (hak i spryski) plus prowadnice

Opublikowano

JotAen

do godziny postaram się wysłać na PW wycene

Nie chce ktoś zamienić relingów czarnych na satyne?

Opublikowano
pany oplaca aluminiowy kosz 2din za 160 zyli??

ja mam kosz za 130

Opublikowano

Jozek jak masz jeszcze przyciski na 4szyby to wal na PW fotę i cenę, ten plastki co jest do tego tez :decayed:

Opublikowano

szybkie pytanko

Czy w 2001r z grudnia AWX była sonda lambda w kacie ?

Opublikowano

Panowie jeśli temperatura dojdzie do 90 to powinien się załączyć wentylator? Wymieniałem termostat i nawet przy pałowaniu trzyma temp. 90, może skoczy tam więcej z milimetr ponad 90.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.