Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Mnie się wydaje że teoretycznie tak, bo zwrotnica w S4 też jest Alu ale mogę się mylić.

Z drugiej strony lepiej kupić heble 320 z 3.0 Tdi:wink:

na właśnie czytałem na podobnym forum że zwrotnice w S4 też są aluminiowe ale dopiero od któregoś tam roku i myślałem że rozstaw śrub na heble może też będzie ten sam co w B6

dzięki wszystkim za pomoc :hi:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pany, da sie w jakis sposob wejsc w tryb serwisowy w climatronic poprzez panel ? czy jedynym wyjsciem jest tylko kabel ?

interesuja mnie takze kody serwisowe do climatronica.

Opublikowano
pany, da sie w jakis sposob wejsc w tryb serwisowy w climatronic poprzez panel ? czy jedynym wyjsciem jest tylko kabel ?

interesuja mnie takze kody serwisowe do climatronica.

w B6 niema czegoś takiego jak w B5:wink:

Opublikowano
JAk któryś będzie obwodnicą Kielc jechał i mnie nie odwiedzi - wpier :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed: murowany- mam zapas kawy i %% jakby ktoś wcześniej jechał- Wandej Domin Wladi+Młody z D mam was na liście :banan::banan::banan:

jak ktoś jeszcze przez Kielce leci również zapraszam.

---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ----------

reikeb witka on board :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

dobrze że o mnie zapomniał :naughty::decayed:

A w dziąsło chcesz??? Musisz Małego Poznać-dzisiaj ich do domu przywożę

:dancing:

Pozdrów Małżonkę i ucałuj małego

Niebawem się widzimy mistrzu :wink4:

Opublikowano
pany, da sie w jakis sposob wejsc w tryb serwisowy w climatronic poprzez panel ? czy jedynym wyjsciem jest tylko kabel ?

interesuja mnie takze kody serwisowe do climatronica.

w B6 niema czegoś takiego jak w B5:wink:

czyli zostaje podejscie przez kabelek... czaje.

Opublikowano

Kto ma zamontowaną kamere cofania w b6 sedan?

Opublikowano

Hej Divisionowcy !!! :wink:

Za pozwoleniem Nosba chciałbym Was poinformować, że rozdajemy darmowe wlepy !!!

INFO tutaj - http://www.facebook.com/baqgarage !!! :hi:

Opublikowano

Pany nastąpiła pomyłka...niestety nie przyszły mi listwy drzwiowe s-line zewnętrzne tylko progowe z B7 s-line (chyba to jest B7)...jeśli by ktoś reflektował to sa na sprzedaż 350 zł +KW. Bardzo ładny stan tylko na jednej tylnej jest taka mała ryska.

Opublikowano

a heble 320 wchodzą pod jakie felgi ?

eee te foty :kox::kox::kox::kox::kox:

Opublikowano

16" ale nie pod każde:wink:

Opublikowano

jak by ktoś chciał to mam 2 sztuki :

http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/225-40-r18-262898/#post3353489

---------- Post dopisany at 16:14 ---------- Poprzedni post napisany at 16:14 ----------

16" ale nie pod każde:wink:

:thumbup1:

Opublikowano

Fotki tych listw progowych...

CAM00135.jpg

CAM00137.jpg

jak coś to PW

Opublikowano

uuuuu w nie za ładnym stanie :kwasny:

Opublikowano

Wg. mnie stan jest jak najbardziej co najmniej ładny, może tak po prostu na foto wyszło i są zakurzone, troszkę jakiegoś specyfiku do platiku i będzie git. na jednej tej tylnej jest rysa ale wydaje mi się to do przeżycia:) jak ktoś będzie zainteresowany to zrobię fotki każdej z osobna i normalnym aparatem nie kalkulatorem:)

Opublikowano

Zejdź na 200+KW i sprzedasz od ręki. Po tyle tu ostatnio chodziły:tongue4:

---------- Post dopisany at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany at 18:59 ----------

To chyba nie dobrze jak po jeździe samochodem turbo jest rozgrzane do czerwoności a spod maski bucha żar? :decayed:

W 1.8T na K 03 to standard, świeci nawet przy prędkości autostradowej. W B5 to przerabiałem, tyle że wyciąłem kata i dbałem o chłodzenie ale i tak świeciła; pozatym pękła strona gorąca ale skutków ubocznych. Większe turbiny tak się nie grzeją, chyba że dasz w palnik:naughty:

Opublikowano
Zejdź na 200+KW i sprzedasz od ręki. Po tyle tu ostatnio chodziły:tongue4:

Jak za 200 + Kw to kolega już sprzedał a żeby nie było że pazera jestem to dołoże 20 PLN :banan:

Zemis co ty na to :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.