Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale cena

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale fajna :grin:

Opublikowano

no fajna :naughty::naughty::kox:

Opublikowano
Zejdź na 200+KW i sprzedasz od ręki. Po tyle tu ostatnio chodziły:tongue4:

---------- Post dopisany at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany at 18:59 ----------

To chyba nie dobrze jak po jeździe samochodem turbo jest rozgrzane do czerwoności a spod maski bucha żar? :decayed:

W 1.8T na K 03 to standard, świeci nawet przy prędkości autostradowej. W B5 to przerabiałem, tyle że wyciąłem kata i dbałem o chłodzenie ale i tak świeciła; pozatym pękła strona gorąca ale skutków ubocznych. Większe turbiny tak się nie grzeją, chyba że dasz w palnik:naughty:

Jakby nie patrzeć to przez kilka minut VMAXem leciałem... :grin:

---------- Post dopisany at 00:20 ---------- Poprzedni post napisany at 00:20 ----------

no fajna :naughty::naughty::kox:

Dla mnie jakaś taka tandetna.

Opublikowano

Nie chce ktoś konwersji na dwa kubki w chromie podświetlane?

tapatalk

Opublikowano

Rzuce ja na allegro jak nie pojda to wtedy sie zastanowie...ale chyba przespalem ten moment kiedy ktos mial te listwy za 200 chociaz na forum jestem dosc regularnie

Opublikowano

Ty przegapiles a ja się 5 min spoznilem

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

witam :wink:

Opublikowano

Panowie nie ma ktoś jakiś bixów styranych żeby pożyczyć bo moje muszę wysłać do polerowania:wink: Dam zarobić

Opublikowano

Ja mam zwyklaki...

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Ja mam tylko prawa ksenon jak chcesz

Opublikowano

Dobra jak coś to się odezwie do was panowie. Dzięki za propozycję

Opublikowano

MOV 2372 - YouTube wtf?

---------- Post dopisany at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany at 13:55 ----------

coś się musiało chyba wypiąć bo jebnąłem boka po śnieigu i zaczeły się święta :kox::kox:

Opublikowano

MOV 2372 - YouTube wtf?

---------- Post dopisany at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany at 13:55 ----------

coś się musiało chyba wypiąć bo jebnąłem boka po śnieigu i zaczeły się święta :kox::kox:

Totalschaden :decayed:

Opublikowano
Dobra jak coś to się odezwie do was panowie. Dzięki za propozycję

ja mam lewego bixa:grin:

Opublikowano

czyli??? auto musi jeździć-jutro 150km - tylko czy mogę z tym jeździć? po trasie będzie na kanale

Opublikowano

MOV 2372 - YouTube wtf?

---------- Post dopisany at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany at 13:55 ----------

coś się musiało chyba wypiąć bo jebnąłem boka po śnieigu i zaczeły się święta :kox::kox:

Marcin bier vagulca i skanuj , pewnie abs ześwirował:decayed:

widział lustro dla Ciebie w dziale sprzedam:decayed:

Opublikowano

widział ale uciekło już- mam czarne na oku w podobnej kasie.

vag będzie jutro dopiero-dzisiaj nie mam jak podpiąć :thumbdown::thumbdown:

---------- Post dopisany at 14:20 ---------- Poprzedni post napisany at 14:18 ----------

http://a4-klub.pl/uklad-hamulcowy-96/choinka-fisie-263007/#post3355638

Opublikowano

panowie gdzie dokladnie jest czujnik ESP ? wiem ze gdzies przy pedale hamulca, moze jakaś fotka ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.