Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zostaw tak tak jest ewentualnie srebrne

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Opublikowano

A to 19stki chyba masz co? Bo ja szukam 18stek a taka bym nie pogardził;) Elegancko Grafit bedzie pasował do grilla, w zeszlym sezonie - od pazdziernika do zimy czarny mat, zimowki czarny mat, troche sie juz znudził :/

Opublikowano

Z gwintem 19` każda będzie dobrze wyglądać ale 3SDM`y rwą suty:kox:

Pany pilna sprawa! Potrzebuje numer potencjometra pedału gazu do a6 c5:whistling:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
A ja mam cały czas dylemat czy malować na srebrno czy w czarny mat:confused:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

na srebrno czarne zgina w calosci:kwasny::whistling:

No ale ja będę miał cały dół czarny więc może i fele dać czarne:whistling:
Opublikowano
A ja mam cały czas dylemat czy malować na srebrno czy w czarny mat:confused:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

na srebrno czarne zgina w calosci:kwasny::whistling:

No ale ja będę miał cały dół czarny więc może i fele dać czarne:whistling:

no nie wiem jak wolisz do mnie jakos to nie halo takie czarne dziury :decayed::whistling:

Opublikowano

Witam wszystkich przeglądałem ogłoszenia i trafiłem na takie ;

Oferta - Audi A4 - Witam ,do sprzedania oferuje Audi a4 1.8T Quattro 2002-03wersja USA. Bardzo dobre wyposazenie.Samochod jest swiezo sprowadzony i w peln

według was warto kupić takie auto ?

Opublikowano

Nawet mnie to auto ktoś z divisionu to auto proponował, chyba jozek. Dziura w tłoku :eusathink: czy ja wiem czy się pchać w takie coś, jak podczas transportu jeszcze dostał, nie ma zbyt dużo fotek :whistling:

Opublikowano

tu jest ta lipa dzwonie do gościa już 3-4 raz i nic

kaju może wiesz jaki był by kosz naprawy silnika tak na oko ?

Opublikowano

To idealny dawca na 2.7TT:wink:

Opublikowano
Witam wszystkich przeglądałem ogłoszenia i trafiłem na takie ;

Oferta - Audi A4 - Witam ,do sprzedania oferuje Audi a4 1.8T Quattro 2002-03wersja USA. Bardzo dobre wyposazenie.Samochod jest swiezo sprowadzony i w peln

według was warto kupić takie auto ?

Według mnie można kupić tylko znajdz teraz silnik cały ANB (ameryyka) bo wątpie żeby tuleja była cała a one pewnie są niewymienne. Tu jest jedyny problem. No i warto jedynie wtedy jak auto nie było jakoś mocno rozwalone czy zalane po tych huraganach:decayed:

Opublikowano

najlepiej wydrzeć silnik i dać tam inny

Opublikowano
najlepiej wydrzeć silnik i dać tam inny

Nie znam się za bardzo ale on chyba troszkę się różni od EU silników bo niby bardziej rygorystyczne normy spalin:whistling: Ale pytaj tych co mają ANB na pokładzie:good: Ja chciałem kupić kiedyś 1.8T z padniętym silnikiem. Kiedyś był AVJ a złożyli AWT bo tego pierwszego znaleźć za nic nie mogli:kwasny: No i był problem bo auto słabo przyspieszało i coś było nie tak:whistling:

Opublikowano
To idealny dawca na 2.7TT:wink:

+1000000.

Opublikowano

dziura w tłoku jest wielkością 0.5 cm

---------- Post dopisany at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany at 13:37 ----------

Samochody takie jak w linku to one był produkowane w Niemczech czy w USA ?

Opublikowano

Raczej do USA trafiły w kontenerach.

Opublikowano

własnie to mnie Ciekawiło .

Rozmawiałem już wstępnie z Danielem Nosb i mówił że najlepiej inny silnik wstawić

Opublikowano

tak kaju ja tego linka podrzuciłem :wink: no to masz auto na tip top za około 25-27 tyś z 2,7TT to nawet ciekawa opcja :naughty:

Opublikowano
tak kaju ja tego linka podrzuciłem :wink: no to masz auto na tip top za około 25-27 tyś z 2,7TT to nawet ciekawa opcja :naughty:

Ja raczej zostanę przy tej pojemności, którą miałem w ex :wink: za małe pieniądze można znaleźć fajnie spasioną sztukę, a co mi zależy pojeździć i poszukać tego, co mi będzie najbardziej pasowało i tego, gdzie będę wiedział, że jest jak być powinno? :wink: za dużo tego przerobiłem, żeby pchać się teraz w coś, o czym pojęcia nie mam, czyli benzyna :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.