Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i rok 2011 jest na wlepie.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wkleiłem to ciut wyżej :decayed: kolor jest cudny :kox:

Opublikowano

Piękna czerwonka. :kox:

Opublikowano

Pany, mam dylemat. Muszę polakierować tylny zderzak od S4. On ma taki dyfuzor szary przy rurkach, który jest szary. Malować go jak cały zderzak na czarno czy zostawić te szarość?

Opublikowano

ja bym zostawił :wink:

Opublikowano
Pany, mam dylemat. Muszę polakierować tylny zderzak od S4. On ma taki dyfuzor szary przy rurkach, który jest szary. Malować go jak cały zderzak na czarno czy zostawić te szarość?

zostawić szary

Opublikowano
Pany, mam dylemat. Muszę polakierować tylny zderzak od S4. On ma taki dyfuzor szary przy rurkach, który jest szary. Malować go jak cały zderzak na czarno czy zostawić te szarość?

zostawić szary

Niech Cię Bóg broni przed malowaniem-cały urok zderzaka zginie

Opublikowano
Pany, mam dylemat. Muszę polakierować tylny zderzak od S4. On ma taki dyfuzor szary przy rurkach, który jest szary. Malować go jak cały zderzak na czarno czy zostawić te szarość?

To widzę, że mamy podobne dylematy ;)

Ja jestem ciekaw jaki tam kod koloru siedzi na dyfuzorze w oryginale

Opublikowano
Pany, mam dylemat. Muszę polakierować tylny zderzak od S4. On ma taki dyfuzor szary przy rurkach, który jest szary. Malować go jak cały zderzak na czarno czy zostawić te szarość?

To widzę, że mamy podobne dylematy ;)

Ja jestem ciekaw jaki tam kod koloru siedzi na dyfuzorze w oryginale

któryś anglik albo irlandczyk ma w sedanie pomalowany na czarno.
Opublikowano
88443810151535317438638.jpg
Opublikowano

Jest napis media i obsługuje 32Gb. W poniedziałek będzie Led.

---------- Post dopisany at 17:05 ---------- Poprzedni post napisany at 17:04 ----------

Może będzie drugi w podobnej kasie.

Opublikowano

to ja chce :decayed:

Opublikowano
to ja chce :decayed:

Ok

Opublikowano

to jak co pisz do mnie :wink:

Opublikowano

Tylko powiedzcie na 100% jak ma napis media i obsługuje karty 32GB i jest z roku 2011 to bankowo Led? Wygląda jak normalny.

Opublikowano
Podobno nie zawsze. Ktoś tu miał Media bez leda. Różnica na pierwszy rzut oka to błyszczący ekran, a nie matowy jak w zwykłym.

W TT tak, ale w exeo był w macie :whistling:

Opublikowano
Pany, mam dylemat. Muszę polakierować tylny zderzak od S4. On ma taki dyfuzor szary przy rurkach, który jest szary. Malować go jak cały zderzak na czarno czy zostawić te szarość?

Też mam ten dylemat. ale chyba zderzak polakieruje a dyfuzor zrobie w czarnym macie

Opublikowano

Czarny mat, inaczej będzie kupa ;)

Opublikowano

Ja mam od s4 i tez sie zastanawialem ale ta dokladka szara byla troszke zniszczona wiec dlugo sie nie zastanawialem i pomalowałem w kolor. jak mi sie znudzi czarny to potraktuje go plastilakiem lub dipem i bedzie jak ori :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.