Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Opublikowano

:hi:rezacze :kox:

Opublikowano
Jak duze jest prawdopodobieństwo, że wiązka drzwi z B7 nie zagada z B6?

Założyłem do siebie wiązke drzwi kierowcy z S4 B7 w full opcji , spiąłem wszystko jak ori i nie działa kompletnie nic, od sterowania szybami, centralnym zamkiem, lusterkami aż po illuminacje.

Wtyczki sa wszystkie p&p, czyżby całkiem inna pinologia?

Dziwne tyle przypadków gdzie wkładali przecież całe boczki z B7 jak też u mnie i wszystko śmiga:wink:

dzisiaj bez zakladania boczka wpialem sie w modul drzwi, i w glosnik tą 2 pinową kostką . Przekrecam zapłon i jest echo

turzol a dobrze wsadziłes ta dużą kostke?bo ja kiedys zrzucałem boczek.po ponownym założeniu prądu nie było.kombinowałem jak koń pod góre a okazało sie że duza kostka zle siadła.niby zapiołem,niby ta zawleczka klikła ale jednak.odpiołem jeszcze raz i włożyłem z wiekszą siłą..i potem hulało tak jak powinno

Opublikowano
Jak duze jest prawdopodobieństwo, że wiązka drzwi z B7 nie zagada z B6?

Założyłem do siebie wiązke drzwi kierowcy z S4 B7 w full opcji , spiąłem wszystko jak ori i nie działa kompletnie nic, od sterowania szybami, centralnym zamkiem, lusterkami aż po illuminacje.

Wtyczki sa wszystkie p&p, czyżby całkiem inna pinologia?

Dziwne tyle przypadków gdzie wkładali przecież całe boczki z B7 jak też u mnie i wszystko śmiga:wink:

dzisiaj bez zakladania boczka wpialem sie w modul drzwi, i w glosnik tą 2 pinową kostką . Przekrecam zapłon i jest echo

turzol a dobrze wsadziłes ta dużą kostke?bo ja kiedys zrzucałem boczek.po ponownym założeniu prądu nie było.kombinowałem jak koń pod góre a okazało sie że duza kostka zle siadła.niby zapiołem,niby ta zawleczka klikła ale jednak.odpiołem jeszcze raz i włożyłem z wiekszą siłą..i potem hulało tak jak powinno

Miałem tak samo :hi:

Opublikowano
Jak duze jest prawdopodobieństwo, że wiązka drzwi z B7 nie zagada z B6?

Założyłem do siebie wiązke drzwi kierowcy z S4 B7 w full opcji , spiąłem wszystko jak ori i nie działa kompletnie nic, od sterowania szybami, centralnym zamkiem, lusterkami aż po illuminacje.

Wtyczki sa wszystkie p&p, czyżby całkiem inna pinologia?

Dziwne tyle przypadków gdzie wkładali przecież całe boczki z B7 jak też u mnie i wszystko śmiga:wink:

dzisiaj bez zakladania boczka wpialem sie w modul drzwi, i w glosnik tą 2 pinową kostką . Przekrecam zapłon i jest echo

turzol a dobrze wsadziłes ta dużą kostke?bo ja kiedys zrzucałem boczek.po ponownym założeniu prądu nie było.kombinowałem jak koń pod góre a okazało sie że duza kostka zle siadła.niby zapiołem,niby ta zawleczka klikła ale jednak.odpiołem jeszcze raz i włożyłem z wiekszą siłą..i potem hulało tak jak powinno

bardzo możliwe, że źle ją wsadziłem bo pracowałem w pośpiechu, było już ciemno i własnie ta wtyka duża coś nie chciała mi zaskoczyć . Sprawdzę jeszcze raz dzisiaj.

Opublikowano

Powinien być tak charakterystyczny dźwięk wskoczenia na miejsce - ''pstrykniecie'' :decayed:

Opublikowano

Auto zrobione dziękuje wszystkim za pomoc :))

bf66e526308badce.jpg

Opublikowano

NICE :wink:

Opublikowano
:hi::bry:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi: wszystkim
Opublikowano

53773743605997646904789.jpg

:slina:

Opublikowano
:slina::slina:
Opublikowano

czornuch to jednak czornuch :shock3::shock3::shock3::shock3::shock3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.