Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Właczyli mi pełny pakiet Canal + na N`ce:banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie jakby ktoś był zainteresowany zbieramy osoby chetne na tipy i dp grupowo w dobrej cenie do 1.8T

http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/grupowy-zakup-downpipe-tip-1-8t-265825/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będę chciał kupić EGR do mojego auta to na co muszę zwrócić uwagę ? A może ktoś ma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam sie na lotkach z sedana. tanio było wiec wrzuciłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się fotka od spodu, wtedy byłoby wiadomo, ale nie będę do gościa dzwonił o tej porze ;)

Tapnięte z SGS III

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ----------

laminat

Tak mówisz a sam kupisz :decayed:

Nie no w sumie trochę nierowną ma powierzchnię, ale człowiek widzi to co chce wiedzieć :wink:

Tapnięte z SGS III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystawia dalej klape z tego auta bez otworów, jakby to była ori lotka byłyby zdjęcia z dwóch stron i pewnie cena nie taka okazyjna :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale stan pogotowia przez chwilę był :grin:

Ciśnienie podniesione ;)

Tapnięte z SGS III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten nie podejdzie ,do ciebie jest ten z klapą gaszącą i z jednej strony szybkozłącze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Kurna wczoraj auto umysłem co by na sercu lżej było i dzisiaj od nowa uje....na po antenę :doh: już bym chętnie czarnucha wypastował odkurzył a tu warunki cały czas .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Kurna wczoraj auto umysłem co by na sercu lżej było i dzisiaj od nowa uje....na po antenę :doh: już bym chętnie czarnucha wypastował odkurzył a tu warunki cały czas .....

mam to samo :kwasny: , cały czas deszczem napierda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany pytanie a mianowicie czy na walku rozrzadu w AWXie znajduja sie dwa uszczelniacze z tylu silnika i z przodu od strony rozrzadu czy tylko od strony rozrzadu ?

Czy poza mozliwoscia wycieku oleju z pod pokrywy zaworow istnieje jeszcze jakies miejsce chodzi mi od tylnej strony silnika gdzie olej moze napier...... :facepalm: ????

Wiem napewno , ze musze wymienic pokrywe zaworow na nowa bo to juz 3-cia ori uszczelka z ASO , nowe wszystkie sruby i dalej olej cieknie z pod pokrywy ale jak wczoraj znalazlem plamy oleju pod autem , cala spodnia oslona silnika uje.... w oleju i zajzalem pod maske to sie przerazilem.

Z tego co udalo mi sie w ciemnosciach wczoraj po robocie dojzec to cieknie mi olej od tylnej strony silnika ale tak bardziej na samym rogu silnika (tylny lewy rog silnika) od strony EGRu ale nie z samego EGR tylko z pod pokrywy i zastanawiam sie czy w tylnej czesci silnika walek rozrzadu tez posiada jakis uszczelniacz czy tylko ten jeden od strony rozrzadu ?

Mysle nad cieknacym uszczelniaczem gdyz problem cieknacego oleju zaczol sie od 2011r. po wymianie szklanek w jednym z Gorzowski warsztatow :wallbash: ale wtedy to bylo delikatne saczenie sie oleju z pod pokrywy zaworow , wymienilem dwa razy uszczelke i dalej to samo , wkoncu zalozylem juz 3-cia nowa ori uszczelke , nowe sruby , dokrecone z odpowiednim momentem i byl spokuj moze z dwa miesiace az wkoncu olej zaczol napier........

Zna moze ktos z Was numer ori pokrywy zaworow do A4 AWX 2001r ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupiłem włącznik świateł z końcówką A. Ja posiadam bez żadnej literki. Przy zmianie trzeba coś zmostkować czy zmienić piny? Jest jakiś DIY na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupię belke przednią do B6 i chłodnice wody do AYM automat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...