Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jozek pchnąłeś ten spryskiwacz?:whistling:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jeszcze nie :decayed: artur coś się nie odzywa :whistling:

Opublikowano
jeszcze nie :decayed: artur coś się nie odzywa :whistling:

To jak masz lewy to po 10tym zabieram:naughty:

BTW: Mógłby mi ktoś z ETKI podrzucić foto dyszy spryskiwacza relektora z Tourana?:whistling:

577124_221791344629284_528414858_n.png

Opublikowano

masz na myśli stronę kierowcy ?

Opublikowano
masz na myśli stronę kierowcy ?

Tak

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano

0cadfa67a5cf971f16807979ca44e0e2.gif?1363713975

7b916a37415f629faa49af73b7ec3c15.jpg?1363804998

Opublikowano
jeszcze nie :decayed: artur coś się nie odzywa :whistling:

To jak masz lewy to po 10tym zabieram:naughty:

BTW: Mógłby mi ktoś z ETKI podrzucić foto dyszy spryskiwacza relektora z Tourana?:whistling:

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/577124_221791344629284_528414858_n.png

Chyba przestane tu zagladac....:slina::decayed:

Opublikowano
jeszcze nie :decayed: artur coś się nie odzywa :whistling:

To jak masz lewy to po 10tym zabieram:naughty:

BTW: Mógłby mi ktoś z ETKI podrzucić foto dyszy spryskiwacza relektora z Tourana?:whistling:

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/577124_221791344629284_528414858_n.png

Chyba przestane tu zagladac....:slina::decayed:

Przez tą zj**.ną zimę trzeba sobie humor poprawiać jakoś:decayed:

579147_221794611295624_1793233836_n.jpg

Opublikowano
jeszcze nie :decayed: artur coś się nie odzywa :whistling:

To jak masz lewy to po 10tym zabieram:naughty:

BTW: Mógłby mi ktoś z ETKI podrzucić foto dyszy spryskiwacza relektora z Tourana?:whistling:

http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/577124_221791344629284_528414858_n.png

Chyba przestane tu zagladac....:slina::decayed:

Przez tą zj**.ną zimę trzeba sobie humor poprawiać jakoś:decayed:

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/579147_221794611295624_1793233836_n.jpg

:naughty: trzeba rezac na lato a nie :decayed:

Opublikowano

Panowie chce zamienić moje felgi 19 z oponami foto felg mam tu

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/2-5-tdi-bdg-19-from-gdansk-238338/

na jakieś ładne 17 tez z oponami najlepiej na takie

17cali 5x112 AUDI VW ORYGINAŁ POLECAM !!!!!!!!!!!! (3090373397) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ktoś chętny?? jak cos pw

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Bry:hi:

Opublikowano

Patrick masz to zdjęcie dla mnie czy gościu dalej w kulki leci?

Opublikowano

Wysłał bym ci jak bym miał. Już mu 3 razy mówiłem o tym:wink:

Opublikowano

Co za kolo to może ja zadzwonię do niego jutro może coś się ruszy czy mam nie mieszać?

Opublikowano

Możesz zadzwonić nie mam nic przeciwko:wink:

Opublikowano

Mam dylemat czy ramki na grilu i w zderzaku nie pomalować na czarno . I ewentualnie znaczek audi ... Co myślicie?

DSC_1723.jpg

DSC_0237.jpg

DSC_0290.jpg

DSC_0078.jpg

Opublikowano

Zostawił bym tak jak jest. Ładnie się front prezentuję:wink:

Opublikowano

ładnie jest, możesz dać do chłopaków od VT :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.