Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Musti Ty gnido poczekaj :D:D:D:D:p

memory five-wladi i wszystko jasne:)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Musti Ty gnido poczekaj :D:D:D:D:p

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Zaraz za darmo bys chciał:whistling: Poznaniakom się nie dziwie ale Ty:przebiegly:

Opublikowano

i jakie to listewki były? :D

Opublikowano

rs8

Opublikowano

no widzę że jeszcze % po BT trzymają

Opublikowano
Musti Ty gnido poczekaj :D:D:D:D:p

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Zaraz za darmo bys chciał:whistling: Poznaniakom się nie dziwie ale Ty:przebiegly:

Czy ja mówię że za darmo:banghead: ale zeta bym dał:D:D:D

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
54940549722000367216739.jpg
Opublikowano

Takie ma wielkie te majty że aż bułe jej widać:kox: A ja żadnej ciekawej dupci w necie dzisiaj nie widziałem:kwasny:

6906dc96824edea31b939cc45f0d391b.gif?1364489101

Opublikowano

Panowie, oklejał ktoś lampy? Kupiłem folie i będę tył oklejał, robić to na mokro czy nie? Tzn. zroszyć wodą lampe i kleić na to. Folie ma termokurczliwą Oracal czy coś takiego.

Opublikowano

Fr0styyy oklejał, co prawda ciamajda przypalił folię :decayed::wink: ale zawsze można zapytać go :wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
Panowie, oklejał ktoś lampy? Kupiłem folie i będę tył oklejał, robić to na mokro czy nie? Tzn. zroszyć wodą lampe i kleić na to. Folie ma termokurczliwą Oracal czy coś takiego.

Na sucho bez opalarki tylko suszarką do włosów. Opalarką bardzo łatwo przepalić folię :kwasny: Najlepiej na samochodzie rób, bo inaczej będzie katastrofa.

Opublikowano

Włącznik świateł z polo 6R pasuję???? Numery nie mają znaczenia?

Opublikowano

:hi:

jak tam elita jajka już pomalowane :decayed:

Opublikowano

Malują się:decayed:

Opublikowano
Malują się:decayed:

:grin:

Opublikowano

Eee, a ja bankomat to juz na dluzej zostane?? Bo widze, ze moj nick w komisji tez juz zmieniony...:facepalm::grin:

Opublikowano
Włącznik świateł z polo 6R pasuję???? Numery nie mają znaczenia?

Zależy czy masz halogeny, czy nie.

No i jest lekkie rezanko żeby ikonki były prosto :wink:

Opublikowano

Witam!

Szanowni koledzy pilnie potrzebna pomoc a mianowicie pier**l.... mi pasek rozrzadu w Mojej A4 AWX.

Rozrzad byl wymieniany jakies 15 tys km temu i wszystko na ori czesciach , wiem bo sam kupywalem i wymienialem.

Powodem pekniecia owego paska to wkrecona scierka , szmata ktorej chcialem uzyc do przetarcia wycieku oleju w poblizu rozrzadu :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

Od dawna mam wyciek oleju z pod pokrywy zaworow ale teraz to olej szcza i to mocno tak wiec postanowilem zdjac oslone silnika oraz rozrzadu i zobaczyc czy czasami nie leje olejem z pod uszczelniacza walka rozrzadu , przetarlem olej w poblizu rozrzad , odpalilem silnik i 5 sek pozniej stanol :kwasny: , szmata , ktora polozylem na silniku zostala wkrecona przez kolo pasowe paska rozrzadu i pasek pekl.

Teraz pytanie czy wystarczy tylko ustawic walek rozrzadu i wal korbowy na znakach i zalozyc nowy pasek czy to juz nie jest takie proste ???

Pasek pekl jak silnik chodzil na wolnych obrotach , zadnego gazowania itp.

Bardzo prosze o pomoc bo pilnie musze uruchomic auto , jutro jade do ASO po sam nowy pasek bo reszta jak wspominalem napinacz , rolka prowadzaca i popychacz hydrauliczny napinacza wszystko ori bylo wymienine w kwietniu zeszlego roku jakies 15 tys. km. temu

:hi:

Opublikowano
Włącznik świateł z polo 6R pasuję???? Numery nie mają znaczenia?

Zależy czy masz halogeny, czy nie.

No i jest lekkie rezanko żeby ikonki były prosto :wink:

halugeny mam

Opublikowano
Eee, a ja bankomat to juz na dluzej zostane?? Bo widze, ze moj nick w komisji tez juz zmieniony...:facepalm::grin:

w kalendarzowej jeszcze jesteś Mlody_z_drogi :decayed: mam zmienić?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.