Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ledy z lamp s6/rs6 czy jakieś inne :naughty:

---------- Post dopisany at 13:51 ---------- Poprzedni post napisany at 13:43 ----------

oglądajcie do końca :polew:

EPIC FAIL! Guy drinks 6 VODKA bottles! Burp and Vomiting final! - YouTube

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A6 ;)

Opublikowano
A6 ;)

w A6 nie było ledów :whistling: , były w esach albo eresach :wink:

Opublikowano
A6 ;)

w A6 nie było ledów :whistling: , były w esach albo eresach :wink:

Ale bajki odpowiadasz...

Sent from Rns-e 2010

Opublikowano
A6 ;)

w A6 nie było ledów :whistling: , były w esach albo eresach :wink:

mikaszi Ty dawno w pierdy chyba nie dostałeś...jak nie było ledów:D:D

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
A6 ;)

w A6 nie było ledów :whistling: , były w esach albo eresach :wink:

były w polifcie..

Opublikowano
A6 ;)

w A6 nie było ledów :whistling: , były w esach albo eresach :wink:

:facepalm:

Mało tego S6 ma w zderzaku nie w lampie. :hi:

Opublikowano
Zdjęcia na osi czasu | Facebook

Kurfa nie mogłem się powstrzymać:jerk:

:facepalm::polew: ty się nie zmienisz :naughty:

Opublikowano

Pany(i Panie:decayed:) chce ktoś sprężyny H&R - 40mm??:naughty:

Opublikowano
A6 ;)

w A6 nie było ledów :whistling: , były w esach albo eresach :wink:

Ale bajki odpowiadasz...

Sent from Rns-e 2010

A6 ;)

w A6 nie było ledów :whistling: , były w esach albo eresach :wink:

mikaszi Ty dawno w pierdy chyba nie dostałeś...jak nie było ledów:D:D

memory five-wladi i wszystko jasne:)

A6 ;)

w A6 nie było ledów :whistling: , były w esach albo eresach :wink:

były w polifcie..

A6 ;)

w A6 nie było ledów :whistling: , były w esach albo eresach :wink:

:facepalm:

Mało tego S6 ma w zderzaku nie w lampie. :hi:

:dziura: ale mnie zjechaliście aż poczułem te liście na twarzy

człowiek uczy się całe życie , dzięki za wyjaśnienie

Opublikowano

Nie dygaj małolat wszystko jest si :D:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
moim skromnym zdaniem ciut za duże te ledy-chodzi o ich wysokość do tej konkretnej lampy,ale to moje zdanie :whistling:

---------

panowie jakiś namiar na takie repliki od lambo 18" na yebayu 19" od groma :kwasny:

fela_ki.jpg

Opublikowano

czas na zmianę koloru :naughty:

audituning.jpg

:kox:

Opublikowano
moim skromnym zdaniem ciut za duże te ledy-chodzi o ich wysokość do tej konkretnej lampy,ale to moje zdanie :whistling:

---------

panowie jakiś namiar na takie repliki od lambo 18" na yebayu 19" od groma :kwasny:

http://s11.postimg.org/hkmb2m4z3/fela_ki.jpg

Te Lambo na b6 wyglada mega dobrze:wink:

Opublikowano

Czy ten pasek ledowy nie obcina wiązki od xenonu?

Opublikowano
moim skromnym zdaniem ciut za duże te ledy-chodzi o ich wysokość do tej konkretnej lampy,ale to moje zdanie :whistling:

---------

panowie jakiś namiar na takie repliki od lambo 18" na yebayu 19" od groma :kwasny:

http://s11.postimg.org/hkmb2m4z3/fela_ki.jpg

Te Lambo na b6 wyglada mega dobrze:wink:

też tak myślę :decayed:ale 18" brak
Opublikowano

Czy ten pasek ledowy nie obcina wiązki od xenonu?

Lampy są max opuszczone (nienaturalnie) To są przymiarki . NIe będzie załaniał wiązki światła z soczewki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.