Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pany, mam stabilizator od RS4(?). Co potrzeba do jego zamontowania?

Który bo są dwa?

Mowie o tylnym. Dostałem w komplecie też takie uchwyty z gumą w środku. Ale ona chyba są pod ori stabilizator bo są bardzo małe.

To tylko te uchwyty z gumą potrzebujesz, reszta jest ta sama. Przypasuj do stabilizatora te gumy co dostałeś, jak będą pasować to zakładaj. Chyba że kupisz nowe w ASO, chyba 16zł szt.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Pany, mam stabilizator od RS4(?). Co potrzeba do jego zamontowania?

Chodzi ci o przód czy o tył ?

Nie dawno sam zakładałem u siebie i bardzo polecam

Jak kupiłeś sam stabilizator to potrzebna ci będę jeszcze gumy i klamry , końcówki i śruby zostają te same :wink:

przód:

2x gumy 4D0 411 327 J

2x klamry 4D0 411 336 D

tył:

2x gumy 8E0 511 327 D

2X klamry 4E0 511 439

Opublikowano

Pany dzisiaj podczas spokojnego toczenia w miescie nagle zaczelo bujac cala buda i zaswiecila sie kontrolka ESP na blacie.

Po ponownym odpaleniu zaczal chodzic normalnie ale na vagulcu mi daje blad

e2u7ypen.jpg

Wysłane z mojego MT11i

Opublikowano

Może wystarczy podoginać wtyczki na pompkach albo pompka siada...

Opublikowano
Może wystarczy podoginać wtyczki na pompkach albo pompka siada...

Trzeba czapke zdejmowac żeby się dostać do wtyczek PD? Ten wtrysk u mnie na 1zyl od jakiegoś czasu ma BIP-y odbiegające normą od pozostałych.

Opublikowano
Może wystarczy podoginać wtyczki na pompkach albo pompka siada...

Trzeba czapke zdejmowac żeby się dostać do wtyczek PD? Ten wtrysk u mnie na 1zyl od jakiegoś czasu ma BIP-y odbiegające normą od pozostałych.

Tak, trzeba pokrywę zrzucić.

Opublikowano

Pany,

mam komplet hamulców RS4 8K0 330mm na tył w super stanie,

zaciski, klocki, tarcze nawiercane

jaką cenę mogę za nie zawołać?:wink:

Opublikowano
Może wystarczy podoginać wtyczki na pompkach albo pompka siada...

Trzeba czapke zdejmowac żeby się dostać do wtyczek PD? Ten wtrysk u mnie na 1zyl od jakiegoś czasu ma BIP-y odbiegające normą od pozostałych.

Tak, trzeba pokrywę zrzucić.

Ok thx, zaraz podjadę na garage i podoginam te styki i wyczyszcze kontakt sprayem

Opublikowano
Pany,

mam komplet hamulców RS4 8K0 330mm na tył w super stanie,

zaciski, klocki, tarcze nawiercane

jaką cenę mogę za nie zawołać?:wink:

oj trochę można ale ile to nie wiem :kox:

Opublikowano

bo ciągle się waham czy je sprzedać, kusi mnie mega żeby założyć do siebie, ale muszę chatę wykończyć i trochę mnie ciśnie:kwasny:

Opublikowano
Pany,

mam komplet hamulców RS4 8K0 330mm na tył w super stanie,

zaciski, klocki, tarcze nawiercane

jaką cenę mogę za nie zawołać?:wink:

Ile chcesz :naughty:

Opublikowano
Pany,

mam komplet hamulców RS4 8K0 330mm na tył w super stanie,

zaciski, klocki, tarcze nawiercane

jaką cenę mogę za nie zawołać?:wink:

Ile chcesz :naughty:

sam nie wiem, daltego pytam:grin:

Opublikowano

:decayed:

Opublikowano

moze byc:decayed:

Opublikowano

:decayed:

Można to jakoś otworzyć w zwolnionym tempie?:slina:

Opublikowano

Zaraz Darek dostanie PW że nadal są fotki i jeszcze filmy .:decayed:

Opublikowano
Zaraz Darek dostanie PW że nadal są fotki i jeszcze filmy .:decayed:

Od Ciebie nie:decayed:

Opublikowano

Mi jeszcze nie bije na starość :wink:

Opublikowano

dobra dam 2 koła:wink::naughty:

Opublikowano

dca90bab688d9a6fff3aabfea138575c.png?1366109378

Żadnej d*py ani cycków ale:slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.