Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak rzuciłem temat...mi tez się właśnie wydaje ze nie za bardzo go idzie wyciągnąć...szukałem tylko potwierdzenia...może znałby ktoś jakiegoś cudotwórcę;p

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
tak rzuciłem temat...mi tez się właśnie wydaje ze nie za bardzo go idzie wyciągnąć...szukałem tylko potwierdzenia...może znałby ktoś jakiegoś cudotwórcę;p

On już nie chodzi po wodzie ani po ziemi :hi:

Opublikowano

nie opłaca się tego naprawiać

Opublikowano
Mareczek no żebyś się zdziwił że wystarczy:decayed: kup sobie żarówkę silver i gitarra:wink:

Tak właśnie dziś sie przyglądałem i wydło mi się że sama żarówka wystarczy :D gitara :wink: zaraz ogarne temat, majówka sie zbliża wiec trzeba będzie coś po działać :decayed:

A jaka tam jest żarówa dokładnie :eusathink:

Opublikowano

No jak rozmawiałem z gosciem to mnie dosyc gorąco zapewniał że do uratowania...no ale niestety nie da się...znaczy da się ale to nie ma sensu i odpuszczam:)

Opublikowano

Dzięki :whistling:

Opublikowano

Masakra:facepalm:

chyba bym wolał sobie z drewna zderzak wystrugać niż tego ratować

Opublikowano
Mareczek no żebyś się zdziwił że wystarczy:decayed: kup sobie żarówkę silver i gitarra:wink:

Tak właśnie dziś sie przyglądałem i wydło mi się że sama żarówka wystarczy :D gitara :wink: zaraz ogarne temat, majówka sie zbliża wiec trzeba będzie coś po działać :decayed:

A jaka tam jest żarówa dokładnie :eusathink:

Kurcze nie pamiętam a aukcja już usunięta:kwasny:
Opublikowano
Mareczek no żebyś się zdziwił że wystarczy:decayed: kup sobie żarówkę silver i gitarra:wink:

Tak właśnie dziś sie przyglądałem i wydło mi się że sama żarówka wystarczy :D gitara :wink: zaraz ogarne temat, majówka sie zbliża wiec trzeba będzie coś po działać :decayed:

A jaka tam jest żarówa dokładnie :eusathink:

Kurcze nie pamiętam a aukcja już usunięta:kwasny:

Hehe tak właśnie teraz sie głowie jaka żarówka jest w kierunku i w postojowych :whistling: chyba bede musiał ruszyć tyłek do garazu i obadać temat :wink:

Opublikowano

Z tego co pamiętam to PY21W ale nie wiem jakie mocowanie:whistling:

---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

Coś podobnego Zarowki migaczy kierunku CHROM PY21W zarowka BA15s (3133459140) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.:wink:

Opublikowano

Podziekował :hi:

A w postojówkach mamy T4W o ile dobrze pamiętam ? I jeszcze dla upewnienia sie jakie w halogenach żaróweczki są ?

Opublikowano
Podziekował :hi:

A w postojówkach mamy T4W o ile dobrze pamiętam ? I jeszcze dla upewnienia sie jakie w halogenach żaróweczki są ?

Kup OSRAM Diadem:naughty: Bardzo fajna żarówka :wink:

Opublikowano
Podziekował :hi:

A w postojówkach mamy T4W o ile dobrze pamiętam ? I jeszcze dla upewnienia sie jakie w halogenach żaróweczki są ?

Kup OSRAM Diadem:naughty: Bardzo fajna żarówka :wink:

Właśnie mam taki zamiar, a teraz to już jestem pewny jak poleciłeś :wink:

Opublikowano
Podziekował :hi:

A w postojówkach mamy T4W o ile dobrze pamiętam ? I jeszcze dla upewnienia sie jakie w halogenach żaróweczki są ?

W postojówkach mamy H6W:tongue4::thumbup1: a w hallo chyba H11:whistling:
Opublikowano

ta kiera nie ma multifunkcji

Opublikowano

a + i - do czego są ?

Opublikowano
ta kiera nie ma multifunkcji

potwierdzam , w rs4 te przyciski służa do czego innego , ale pamiętam że ktoś się tu na forum kiedyś chwalił ze to przerobił

Opublikowano

obsługuje komputer pokładowy:wink:

Opublikowano
Podziekował :hi:

A w postojówkach mamy T4W o ile dobrze pamiętam ? I jeszcze dla upewnienia sie jakie w halogenach żaróweczki są ?

W postojówkach mamy H6W:tongue4::thumbup1: a w hallo chyba H11:whistling:

W bixenonie tak a reszta ma w5w postojówkę:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.